EPC به نمایش گذاشتن قدرت بالا چگالی اگان FETs و ePower مرحله IC در برنامه های کاربردی مشتری در PCIM اروپا 2020 دیجیتال روز

EPC تیم خواهد بود ارائه ویژگی های سخنرانی و شرکت در دو میزگرد در گالیم نیترید (GaN) فن آوری و برنامه های کاربردی در آینده PCIM اروپا 2020, دیجیتال, روز, جولای 7 – 8. علاوه بر این شرکت خواهد شد و شرکت در این رویداد, نمایشگاه مجازی, نشان دادن آن آخرین اگان FETs و ICs در محصولات نهایی به مشتریان که به سرعت در حال اتخاذ اگان فن آوری است.

در نمایشگاه مجازی EPC کارشناسان در دسترس خواهد بود برای بحث در مورد اگان® دستگاه ها در برنامه های مختلفی از جمله: عملکرد بالا 48 V DC-DC تبدیل قدرت پیشرفته برای محاسبات و برنامه های کاربردی خودرو; قدرت بالا nanosecond پالس لیزر درایور های lidar استفاده در خودروهای; و دقت موتور درایو رباتیک و هواپیماهای بدون سرنشین.

ویژگی های سخنرانی و پانل های اگان FETs و مدارهای مجتمع توسط کارشناسان EPC

 • جریان 1: سی و گن ادغام

  کم ولتاژ موتور BLDC درایو اینورتر با استفاده از یکپارچه گن ePower مرحله
  مجری: Michael de Rooij, Ph. D., Brandon پرز Yuanzhe ژانگ هنری کیو
  برنامه: چهار شنبه, جولای 8th, 11:05 am زمان اروپای مرکزی (CET)

 • پوستر / گفت و گو جلسات (PP140)

  گن FET مبتنی بر فوق العاده نازک DC-DC Step-Down مبدل
  سخنران: Jianjing وانگ Yuanzhe ژانگ, Michael de Rooij
  برنامه: در تمام طول روز, جولای 7 – 8

 • پوستر / گفت و گو جلسات (PP144)

  300 W 48 ولت-12 ولت دیجیتالی کنترل 1/16 آجر DC-DC مبدل با استفاده از گن FETs
  سخنران: Yuanzhe ژانگ, Michael de Rooij
  برنامه: در تمام طول روز, جولای 7 – 8

 • پنل جلسه

  قدرت گن: گذشته – حال – آینده
  سخنران: Alex میکو
  برنامه: جولای 7, هفتم, 12:00 (CET)

 • پنل جلسه

  گان دستگاه های – بازی Changer
  سخنران: Alex میکو
  برنامه: جولای 8th, 12:45pm (CET)

PCIM اروپا (قدرت تبدیل و هوشمند حرکت) پیشرو در نمایشگاه بین المللی الکترونیک قدرت, هوشمند, حرکت, انرژی های تجدید پذیر و مدیریت انرژی. بین المللی به شرکت کنندگان اطلاع بازدید کنندگان در مورد جدیدترین محصولات روند و تحولات در قدرت صنعت الکترونیک. PCIM اروپا است و این فروم برای فن آوری برای کل زنجیره ارزش از الکترونیک قدرت در صنعت از قطعات به سیستم هوشمند.

در مورد EPC

EPC رهبر در افزایش حالت گالیم نیترید بر اساس قدرت مدیریت دستگاه. EPC برای اولین بار به معرفی افزایش-حالت گالیم-نیترید-روی-سیلیکون (eGaN) FETs و مدارهای مجتمع به عنوان قدرت MOSFET تعویض در برنامه های کاربردی مانند DC-DC converters, بی سیم, قدرت, انتقال, پاکت, ردیابی خودرو, برق, اینورتر, کنترل از راه دور تصویربرداری و سنجش از تکنولوژی (Lidar) و کلاس-D تقویت کننده های صوتی با عملکرد دستگاه چند بار بیشتر از بهترین silicon power کنند. EPC همچنین دارای مجموعه در حال رشد از اگان بر اساس مدارهای مجتمع است که ارائه و حتی بیشتر فضا و انرژی و صرفه جویی در هزینه.

اگان یک علامت تجاری ثبت شده از انرژی کارآمد تبدیل Corporation Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de