آلمان ممنوعیت تک-استفاده از محصولات پلاستیکی

آلمانی کابینه به توافق پس از ماهها حدس و گمان و این ممنوعیت به این معنی کشور سقوط در خط با یک رهنمود اتحادیه اروپا برای کاهش ضایعات. این ممنوعیت را به اثر از جولای 2021.

آلمانی کابینه در روز چهارشنبه به پایان فروش تک-استفاده از نی های پلاستیکی, پنبه, جوانه ها و ظروف غذا از جولای سال آینده آوردن آن را در خط با اتحادیه اروپا رهنمود در نظر گرفته شده برای کاهش میزان زباله های پلاستیکی.

این حرکت به معنی فروش تک-استفاده از کارد و چنگال و بشقاب و تکان دهنده چوب و بالون دارندگان و همچنین به عنوان پلی استایرن فنجان و جعبه ممنوع خواهد شد از تاریخ 3 ژوئیه 2021.

ادامه مطلب: چین به ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی و نی

وزیر محیط زیست Svenja شولز گفت: تصمیم گرفته شد تا بخشی از تلاش برای حرکت به دور از یک “پرتاب-دور فرهنگ است.” در واقع تا 20 درصد از زباله های جمع آوری شده در پارک و دیگر فضاهای عمومی در آلمان متشکل از تک استفاده از پلاستیک در درجه اول ظروف پلی استایرن.

“بسیاری از تک استفاده از پلاستیک محصولات اضافی و غیر استفاده پایدار از منابع” شولز گفت.

آلمان انباشته ثبت 18.7 میلیون تن ضایعات بسته بندی در سال 2017, با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت فدرال سازمان محیط زیست (UBA).

پلاستیک طول می کشد چند دهه به تنزل و ذرات میکروسکوپی یافت شده در داخل و ماهی و پرندگان و دیگر حیوانات.

پلی استایرن آلودگی

در توسعه جداگانه دانشمندان در سراسر پلی استایرن در جرات کوچک خاک-خانه جانداران در قطب جنوب.

این کشف را افزایش می دهد چشم انداز که microplastics آلودگی در حال حاضر “عمیقا” وارد ترین سیاره از راه دور زمین مبتنی بر اکوسیستم.

ادامه مطلب: Coronavirus تشدید تایلند بحران زباله های پلاستیکی

در حالی که حضور microplastics در سراسر دریاهای جهان ناشناخته نیست به محققان این مطالعه نشان داده شده اولین نمونه از آلودگی در قطب جنوب زمینی زنجیره غذایی.

“پلاستیک بنابراین وارد شده و حتی برخی از دورافتاده ترین غذایی خاک مرشد در این سیاره با خطرات بالقوه برای تمام موجودات زنده و اکوسیستم” نویسندگان این مطالعه گفت: پس از یافته های خود را منتشر شده در مجله Biology Letters.

jsi/rc (AP, AFP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de