HP انتشار سالانه پایدار تاثیر گزارش

اخبار خلاصه بازی:

  • پیشرفت تنوع و شمول دستور کار: 63 درصد از آمریکا استخدام شد و از گروه کمتر; 40 درصد از جهانی استخدام های جدید بودند; بیش از حد کهنه استخدام هدف توسط 43 درصد است.
  • منجر $698 میلیون در کلی اقتصادی از طریق آن تامین کننده تنوع برنامه.2
  • اعلام تعهد به دو شماره از سیاه و سفید مدیران آمریکایی تا سال 2025; HP بنیاد وعده $500,000 به عدالت اجتماعی سازمان به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و همچنین 200 درصد تطبیق کارکنان کمک های مالی.
  • منتشر افتتاحیه حقوق بشر گزارش پیشرفت به درایو شفافیت و دراز مدت جامعه تاثیر است.
  • متعهد به از بین بردن 75 درصد از واحد-استفاده از بسته بندی های پلاستیکی تا سال 2025 نسبت به سال 2018 است.3
  • گسترش HP پایدار جنگل های مشترک با علاوه بر این از روز درختکاری بنیاد Chenming کاغذ Domtar و جدید برگ کاغذ.

HP Inc. (NYSE: HPQ) امروز منتشر شد آن 2019 پایدار تاثیر گزارش برجسته پیشرفت این شرکت در حال ساخت به درایو بیشتر تنوع و شمول آن را کاهش می دهد اثرات زیست محیطی و تقویت جوامع در سراسر جهان است.
به عنوان بخشی از این تعهدات HP اعلام کرد یک هدف جدید به دو برابر تعداد زیادی از سیاه و سفید مدیران آمریکایی در داخل این شرکت تا سال 2025.

HP همچنین اعلام کرد یک هدف جدید برای از بین بردن 75 درصد از واحد-استفاده از بسته بندی های پلاستیکی توسط 2025, حمایت از این شرکت تلاش برای رانندگی کم کربن دایره اقتصاد است.

تلاش برای پایدار تاثیر بر مردم این سیاره و جوامع در حال یکپارچه HP استراتژی کسب و کار و عملیات و تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم راننده مشتری تصمیم گیری خرید. HP پایدار تاثیر تلاش های کمک رانندگی بیش از 1.6 میلیارد دلار در فروش برنده در سال 2019 تا حدود 69 درصد بازتاب رشد کسب و کار ضروری برای شرکت های سرب و با هدف.

“HP فرهنگ ساخته شده است بر این باور است که چگونه ما چیزهایی است که فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه که ما انجام دهد. حوادث اخیر گذاشته اند لخت سیستمیک نژادپرستی و نابرابری است که باقی می ماند یک لکه در جامعه و ضروری برای تمام شرکت های به عمل با فوریت در تمام جبهه ها گفت:” انریکه Lores, HP, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“این به ویژه مهم برای شرکت ها برای نگه داشتن خود را پاسخگو و علنا خود را گزارش پیشرفت” Lores ادامه داد. “در این سال نشان داده است که HP در حال ساخت گام های قابل توجهی رو به جلو در بسیاری از مناطق نیز آشکار که در آن ما باید انجام دهید بهتر است. برای مثال تعدادی از آمریکایی های آفریقایی تبار کارکنان زیر است که در آن نیاز به بود و ما با در نظر گرفتن اقدامات به بهبود است. در حالی که ما یک مقدار زیادی از کار سخت پیش رو ما ارزش محور فرهنگ است که جزء تیم ما و شرکای ما به من می دهد اعتماد به نفس در توانایی ما برای سرعت بخشیدن به پیشرفت ما و پرورش بیشتر و پایدار و عادلانه و فقط در جامعه است.”
 
استقبال از تنوع و ورود به درایو عمل
HP در حال رانندگی یک فرهنگ از تنوع و شمول در همه سطوح شرکت و متعهد به مبارزه با نابرابری نژادی در همه اشکال. HP هیئت مدیره همچنان به متنوع ترین از هر تکنولوژی آمریکا شرکت متشکل از 42 درصد زنان و 58 درصد اقلیت. در سال 2019, 63 درصد از آمریکا استخدام شد و از گروه های کمتر, از جمله زنان, آمریکا, اقوام, جانبازان و افراد معلول (در مقایسه با 57 درصد در سال 2018). HP بیش از هدف خود برای استخدام جانبازان با 43 درصد و 40 درصد از استخدام های جدید در ایالات متحده آمریکا شد و اقلیت از 32 درصد در سال 2018 است.

در سطح جهان 40 درصد از HP استخدام در سال 2019 شد و این شرکت تامین کننده جهانی تنوع برنامه صرف $374 میلیون کوچک و متنوع تامین کنندگان از جمله اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار کمک $698 میلیون دلار به طور کلی تاثیر اقتصادی.
HP در حال ورود به چهارمین سال از HBCU (تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها) چالش یک مدرسه کسب و کار رقابت در همکاری با ملی HBCU کسب و کار رؤسای میزگرد. چهل و چهار مدارس شرکت کننده در این چالش تا کنون ارائه به دانش آموزان این فرصت را به توسعه راه حل های واقعی HP مشکلات کسب و کار در حالی که به دست آوردن دست در تجربه صنعت.

در اوایل سال جاری HP re-متعهد به مدیر عامل اقدام برای تنوع و شمول بزرگترین مدیر عامل-محور کسب و کار با تعهد به پیشبرد تنوع و شمول در محل کار. HP بنیاد متعهد $500,000 به عدالت اجتماعی سازمان ها برای مقابله و مبارزه با نژادپرستی نظاممند و نابرابری در جامعه است.

HP نیز اعمال نفوذ سیستم عامل خود را به درخشش یک نور افکن در مورد این مسائل در سطح جهان است. آن است که همکاری با افزایش جهانی غیر انتفاعی اختصاص داده شده به از بین بردن فقر با ارائه آموزش به زنان و دختران برای راه اندازی My داستان: سال 2020 داستان سرایی چالش است.چالش های شما را به زندگی نمونه هایی از رهبران جوان مبارزه برای حقوق بشر نژادی, عدالت, برابری جنسیتی و پیشرفت آموزش و پرورش برای دختران.
 
ایجاد یک جهان بدون زباله
سه صد میلیون تن پلاستیک تولید می شود هر سال در سراسر جهان که نیمی از آن ها برای استفاده از تک و 91 درصد نیست بازیافت در همه. بسته بندی نیز دچار یک افزایش در تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19. بسته بندی شامل یک بخش قابل توجهی از کل زباله های تولید شده و می تواند بر سلامت سیاره ما و مردم به همین دلیل است که HP امروز اعلام کرد یک هدف جدید برای از بین بردن 75 درصد از واحد-استفاده از بسته بندی های پلاستیکی تا سال 2025. هدف تمرکز بر روی سخت افزار واحد بسته بندی و مبتنی بر یک حرکت به تولیدات فیبر بسته بندی بالشتک.

HP در محیطی بسته بندی استراتژی با هدف از بین بردن غیر ضروری پلاستیک و مواد از نگرانی های هر کجا که ممکن است. در سال 2019, HP تصمیم به از بین بردن قدرت طناب پلاستیکی روابط و پلاستیکی کیسه های سند در سخت افزار بسته بندی. HP نیز منتقل شده به مطلب بازیافت کاغذ جایگزین مبتنی بر. برای سرعت بخشیدن به این تغییر شرکت در حال انتقال از پلاستیک فوم بسته بندی کوسن برای کسانی ساخته شده با 100 درصد بازیافت تولیدات خمیر برای نوت و نوت بوک و رومیزی و نمایش می دهد. انتقال به تولیدات فیبر شخصی سیستم های بسته بندی بالشتک حذف 933 تن سخت-به-بازیافت گسترش پلاستیک فوم سال گذشته است.

در چاپ HP کاهش پلاستیک فوم 40 درصد و حذف بیش از 95 تن از این مواد در سال 2019 فقط با طراحی مجدد بسته بندی یک مدل چاپگر. راه اندازی در سال 2019 HP تانگو ترا HP اولین چاپگر با صفر بسته بندی پلاستیکی با استفاده از ترکیبی از تولیدات فیبر بالشتک و شیشه کاغذ به جای معمولی پلاستیکی و فوم و کیسه. در چاپ 3D, HP به تازگی اعلام کرد در دسترس بودن مواد جدید به نام پلی پروپیلن (PP) که کمک می کند تا کاهش ضایعات را قادر می سازد تا 100 درصد قابلیت استفاده مجدد از مازاد پودر.

HP نیز در حال شتاب گرفتن استفاده از آن از محتوای بازیافت پلاستیک در سراسر آن چاپ و سیستم های شخصی نمونه کارها محصول. در طول 2019, HP استفاده بیش از 25,000 تن بعد از مصرف کنندگان محتوای بازیافت پلاستیک در HP چاپ و PS محصولات و یا معادل 9 درصد پلاستیک استفاده می شود. این شرکت در حال تلاش برای افزایش این به 30 درصد تا سال 2025. HP نیز منابع 1.7 میلیون پوند – بیش از 60 میلیون بطری – اقیانوس-محدود پلاستیکی و راه اندازی اولین نوت بوک, صفحه نمایش, تلفن همراه ایستگاه های کاری و سازمانی Chromebook ساخته شده با استفاده از اقیانوس محدود پلاستیک. با 111 طلا و 268 نقره EPEAT-ثبت نام محصولات – بیش از هر شرکت دیگر در این صنعت HP است ترین در جهان پایدار PC, نمونه کارها.4
 
حفاظت و احیای جنگل ها
HP با هدف بازسازی سیستم های طبیعی است که حفظ زندگی با تمرکز بر حفظ و بازگرداندن جهانی جنگل. پس از از بین بردن جنگل زدایی در زنجیره تامین برای HP با نام تجاری کاغذ در سال 2016 این شرکت در مسیر انجام همین کار را برای آن مبتنی بر کاغذ بسته بندی محصول تا پایان سال 2020 است.

در سال 2019, HP اعلام کرد همکاری خود با صندوق جهانی حیات وحش (WWF). با هم HP و WWF با هدف حفظ و مسئولانه مدیریت 200,000 هکتار از جنگل های منطقه برابر با اندازه شهر نیویورک است. بیش از پنج سال اسب بخار است کمک 11 میلیون دلار برای WWF برای بازگرداندن بخشی از برزیل را به شدت تهدید اطلس جنگل. در چین این پروژه با تمرکز بر افزایش مساحت پایدار جنگل مدیریت مزارع خود را برای بهبود انعطاف پذیری و تنوع زیستی. در هر دو کشور با کمک WWF, HP پیشبرد علوم جنگل برای تعیین کمیت طبیعت مزایای جنگل فعالیت های بازسازی.

HP نیز راه اندازی HP پایدار جنگل مشارکتی و کسانی که تلاش کرده اند الهام گرفته از روز درختکاری بنیاد Chenming کاغذ Domtar و جدید برگ کاغذ به تاریخ مشترک و سرعت بخشیدن به تلاش ها در جنگل مرمت. صلیب-همکاری صنعت را نشان می دهد علمی و عملی روش برای حفظ جنگل های اکوسیستم های سالم است. با هم HP و مشترک اعضا به دنبال دیگران به پیوستن به جنبش رو به رشد جنگل ها و تنوع زیستی برای نسل های آینده است.
 
ساختمان انعطاف پذیر جوامع در همه جا
کیفیت آموزش و پرورش یک حق انسانی و فن آوری می تواند یک اکولایزر. پس از 2015 HP رسیده است و بیش از 28 میلیون دانش آموزان و زبان آموزان بزرگسال رانندگی پیشرفت نسبت به فعال کردن بهتر نتایج یادگیری برای 100 میلیون نفر تا سال 2025. HP زندگی یک برنامه HP بنیاد فراهم می کند کسب و کار اصلی و مهارت های IT برای کارآفرینان بالغ آموزان و دانشجویان رایگان از طریق آنلاین و حضوری آموزش. HP زندگی رسیده است بیش از 800,000 کاربران پس از سال 2012 است و در مسیر رسیدن به آن هدف به ثبت نام یک میلیون کاربر تا سال 2025 نسبت به سال 2016.

شامل دسترسی به فن آوری و ابزار و مواد است که می تواند به پیشرفت آموزش و پرورش برای مردم در همه جا یک استراتژی کلیدی برای HP پایدار تاثیر است. در سال 2019 به 6.3 میلیون رایانه های شخصی روانه بازار کردند به مدارس در سراسر جهان است. در طول COVID-19 بسیاری از مدارس تعطیل شد و این تغییر به موبایل و آموزش آنلاین بوده است یک چالش برای بسیاری از دانش آموزانی که فاقد دسترسی به دستگاه و یا اتصال به اینترنت قابل اعتماد برای یادگیری از خانه. در پاسخ HP به تازگی راه اندازی HP به نوبه خود برای یادگیری یک برنامه است که ارائه محتوای آموزشی در درجه اول متمرکز بر بنیادی و مباحث زیست محیطی به عنوان من مدارس در سراسر ایالات متحده در همکاری با هم برای کودکان و نوجوانان ناسا و بریتانیکا. به عنوان بخشی از طیف گسترده ای از اقدامات HP است که برای مبارزه با COVID-19 از جمله بیش از 2.3 میلیون 3D چاپ قطعات مانند سپر چهره, ماسک بینی سواب و بیشتر برای بیمارستان HP و HP بنیاد متعهد به اهدای حدود 8 میلیون دلار در محصولات و کمک های مالی برای حمایت از یادگیری تلفیقی و جوامع محلی.

HP متعهد به ساختمان عادلانه تر تر و انعطاف پذیر تر آینده پایدار برای همه. این شرکت همراه با بیش از 155 کسب و کار امضا ‘بازیابی بهتر’ بیانیه اصرار دولتها در سراسر جهان به تراز خود COVID-19 کمک های اقتصادی و بهبود تلاش با آخرین آب و هوا علم چون سیاره ای بهداشت بر سلامت انسان است. این نوع از حمایت عمومی و اقدام جمعی است که بخش مهمی از HP پایدار تاثیر استراتژی و پشتیبانی از تغییرات سیستمیک و سیاست عمل نیاز به کمک HP رسیدن به آن اهداف و تعهدات به عنوان ما همچنان به محافظت از مردم ما و جوامع این سیاره است.
  
در مورد HP
HP Inc. ایجاد تکنولوژی است که باعث می شود زندگی بهتر برای همه ، از طریق محصولات و خدمات نمونه کارها شخصی, سیستم های چاپگر و چاپ 3D راه حل های ما مهندس تجارب که خیره. اطلاعات بیشتر در مورد HP Inc. در دسترس است http://www.hp.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de