کلاسیک سیاه و سفید یک قطعه بی انتها شنا گزینه — در اینجا به برخی از بهترین

پیدا کردن کامل سیاه و سفید لباس شنا یک قطعه مانند پیدا کردن لباس سیاه کوچک: سخت برای پیدا کردن یکی از سمت راست, اما زمانی که شما آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای. خوب و اساسی در لباس شنا سیاه و سفید است که شما گذشته فصل بعد از فصل یکی از کسانی که سرمایه گذاری است که شما به طور مداوم استفاده از تابستان پس از تابستان است. و یک قطعه بزرگ در حال حاضر بیش از حد. بنابراین شما به راحتی پوشش داده شده و در روند. در اینجا یک لیست به شما در جستجوی خود را برای کامل پوند (کمی لباس شنا سیاه و سفید).

BALEAF زنان ورزشی قابل تنظیم بند یک تکه لباس شنا

کلید شگفت انگیز بررسی این لباس شنا, تسمه قابل تنظیم. برش شیک و متوسط با پوشش و پشت سوراخ کلید.

Smismivo شکم کنترل هولتر لباس شنا یک تکه لباس شنا

اگر شما خود آگاه از معده خود را در این تابستان این لباس شنا برای شما. این ruched پارچه کمک می کند تا خود را با تکیه تلفظ منحنی و صاف معده خود را.

آمریکا گرایش زنان یک تکه لباس شنا

این لباس شنا یک مطلب ورزشی را کاهش دهد. شما می توانید تمام سبک شما می خواهید اما شبح معنی است که شما هنوز هم می تواند شنا دور و بدون هر گونه تنظیم.

در امالفی

این است که جریان های مورد علاقه من شنا. آن را به پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن اما آن را احساس می کند به اندازه کافی امن است که من اصلا احساس عصبی در مورد هدف قرار دادن یک موج و احتمالا فلاش کسی. لگن کمی بالا-برش و تسمه قابل تنظیم هستند. علاوه بر آن UPF 50+ حفاظت.

استخر مکث یک تکه

اضافه کردن یک کمی مورد علاقه خود را با یک قطعه با حال جزئیات مانند این یکی از Lululemon. V-گردن جلو فوق العاده چاپلوس بر همه و حتی با دقیق تر criss-cross back اصلی تسمه تنظیم برای شما مناسب کامل. این آجدار پارچه نیز نگه می دارد شما فوق العاده راحت در داخل و خارج از آب است.

من رو وسوسه قطعه گردن بالا, شنا

این است که آمازون پرفروش ترین و بالاترین-بررسی یک قطعه. در گردن بالا و طراحی خیره کننده است و شما می توانید با اندکی اوج جاذبه جنسی با مش غوطه گردن. این پوشش کامل پشت و کل جبهه است ruched به چاپلوس در بسیاری از انواع بدن.

این Sidestroke

اگر شما می خواهید چیزی کمی flashier این کت و شلوار برای شما. این یک شانه طراحی جبران است منحصر به فرد بسته بندی طراحی است که شما را نگه می دارد امن است. آن را بسیار پوشش کامل پشت و اگر سیاه رنگ شما نیست, شما می توانید آن را در یکی از بسیاری از رنگ بلوک گزینه های.

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de