پیشرفته کایروپراکتیک مرکز می افزاید: طب سوزنی سوزن خشک و ماساژ درمانی برای خدمات خود را

به عنوان محبوب کایروپراکتیک عمل در اشویل منطقه پیشرفته کایروپراکتیک مرکز فراهم می کند درمان فردی برای کمک به بیماران درمان مسائل محدود کردن تحرک و باعث درد درست در منبع خود را. برای پیشبرد این اهداف و بهتر ارائه همه جانبه خدمات پیشرفته مرکز کایروپراکتیک است هیجان زده به اعلام علاوه بر این از طب سوزنی سوزن خشک و ماساژ درمانی به صف خود را از خدمات.

این مرکز کایروپراکتیک می رود یک گام فراتر از سنتی و طب سوزنی و ماساژ درمانی با اجرای عملکردی مغز و اعصاب. این آموزش های اضافی اجازه می دهد تا ارائه دهنده به نگاه خاص اثر برخی نقاط طب سوزنی را بر روی مناطق خاصی از مغز اجازه می دهد این رویکرد به نفع برخی از شرایط عصبی و/یا بهبود سلامت کلی مغز است.

پیشرفته کایروپراکتیک مرکز همچنین دارای دو به طور کامل با مجوز درمانگران ماساژ در کارکنان است. ترکیب آنها بیش از 30 سال تجربه و کمک به بیماران مبتلا به بسیاری از عصبی-عضلانی-اسکلتی شرایط. بیماران می توانند از مزایای متعدد ماساژ درمانی روش از جمله آرامش ماساژ بافت عمیق ماساژ سوئدی ماساژ ورزشی و ماساژ.

در پاسخ به گسترش عمل خود را به گزینه های خدمات, Dr. Gary remo h. jansen مالک و فیزیوتراپ در پیشرفته کایروپراکتیک مرکز اظهار داشت: “اضافه کردن ماساژ درمانی سوزن خشک و طب سوزنی خدمات تکمیل رویکرد منحصر به فرد ما است که متکی بر عملکرد مغز و اعصاب اجازه می دهد تا ما برای خدمت بهتر به بیماران ما کمک به آنها در غلبه بر شرایط مزمن و بهبود خود را به طور کلی خوب بودن.”

بازدید پیشرفته مرکز کایروپراکتیک وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید خود را گسترش خدمات و یا آنها را با یک تماس به طور مستقیم به برنامه قرار ملاقات.

در مورد پیشرفته مرکز کایروپراکتیک
دکتر remo h. jansen و حرفه ای در پیشرفته کایروپراکتیک مرکز تخصص در درمانهای غیر جراحی برای درمان درد و ناراحتی و از دست دادن طیف وسیعی از حرکت در گردن و پشت و اندام ها. عمل خود را با تمرکز در هر بیمار به صورت جداگانه نه تنها به تشخیص علت بیماری بلکه ارائه جامع سبک زندگی, محور, راه حل برای درمان مسائل به طور مستقیم در منبع خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de