می مجارستان بزرگترین مستقل اخبار سایت زنده ماندن ؟

مجارستانی, پورتال خبری شاخص شده است این کشور به طور گسترده به عنوان خوانده شده خروجی برای سال. در حال حاضر کارکنان صدایی زنگ که نخست وزیر ویکتور اوربان دولت توطئه پایان سرمقاله خود استقلال است.

تعداد بسیار کمی واقعا مستقل و رسانه های چپ در مجارستان. بسیاری از آنها تنها محدود رسیدن به این معنی است که مجاری نخست وزیر ویکتور اوربان می توانید آنها را تحمل کنند. اما یک استثنا: اخبار پورتال شاخص.

شاخص ترین به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده در پورتال در مجارستان. آن می ایستد به صورت مستقل روزنامه نگاری با کیفیت. همه از این است که بسیار آزار دهنده به اوربن خود حزب متحدان و اعضای دولت او که در زمان حاضر آشکارا بیان خود را تحریک.

در گذشته وجود داشته است مکرر نشانه ای از منابع نزدیک به دولت که کلاهبرداری ممکن است مورد استفاده برای اعمال نفوذ بر شاخص یا حداقل به تن کردن آن مهم خط. تا کنون پورتال توانسته است به مقاومت در برابر آنها. در حال حاضر هر چند آن editor-in-chief, Szabolcs کسل کننده زنگ خطر به صدا.

“کارکنان و استقلال از شاخص ها در خطر است,”او نوشت: در بیانیه صادر شده تاریخ و زمان آخرین یکشنبه شب امضا شده توسط بیش از یک صد از پورتال را به روزنامه نگاران و کارکنان.

Hungary's Prime Minister Viktor Orban is surrounded by cameras and microphones as he speaks to the press outdoors

اوربان شده است کار را به مجارستان رسانه های تحت نفوذ خود

Amber alert

شاخص سرمقاله دفتر نیز نقل مکان کرد و آن “استقلال شاخص” – راه اندازی یک وب سایت خارجی در سال 2018 – از سبز سطح دارای برچسب “مستقل” به کهربا معنی “خطر انداخته است.” اگر این شاخص به تغییر به قرمز field – “نه مستقل” – آن را نمی خواهد فقط به معنای پایان یکی دیگر از مجاری رسانه های مستقل خروجی اما می نامید در پایان از آزادی مطبوعات در مجارستان.

شاخص در سال 1999 تاسیس شد. آن مخلوط به خوبی بیان آموزنده سیاسی و روزنامه نگاری و بسیاری از گزارش های تحقیقی, اجتماعی, گزارش, فرهنگی, تلخیص, ویدیو و مطالب وبلاگ را ساخته اند و آن را یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده, رسانه ها در مجارستان. این سایت در حال حاضر دریافت حدود 1.5 میلیون بازدیدکننده داشته است یک روز در یک کشور با جمعیت 10 میلیون.

مالکیت این پورتال در حال حاضر چندین بار تغییر در مات و نه دادرسی را ساخته اند که روزنامه نگاران در شاخص مضطرب است. های اخیر تغییر مالکیت صورت گرفت که تنها چند هفته پیش. در پایان ماه مارس و رسانه های کارآفرین Miklos Vaszily خریداری 50 درصد سهم در شرکت Indamedia که مدیریت شاخص تبلیغات.

Vaszily در حال حاضر تراز وسط قرار دارد چند رسانه ای با شرکت های دولتی از جمله یک بار مستقل از پورتال Origo. در میان چیزهای دیگر او نیز در حال حاضر رئیس دولت طرفدار پخش TV2. در حال حاضر وجود دارد ترس است که شاخص درآمد تبلیغات استفاده می شود می تواند به عنوان یک شکل از باج خواهی.

پیشنهاد برای از بین بردن این تیم

Vaszily است و دیگری غیر مستقیم اتصال به زمان سیگنال زنگ از شاخص سردبیر و هیات تحریریه. یک مشاور خارجی, شایعه که روابط را به Vaszily ارائه یک پیشنهاد به شاخص مدیره از مدیران. آن پیشنهاد شده است که به صرفه جویی در پول آنها باید از بین بردن این تیم تحریریه و توزیع کارکنان خود را به چند کوچک برون سپاری شرکت های تهیه شاخص با محتوای رسانه. برای شاخص خواهد بود که آغاز پایان مستقل روزنامه نگاری.

روز دوشنبه شاخص ارشد اجرایی لاسلو Bodolai عجله مطمئن باشید مردم پیشنهاد شده بود را رد کرد و گفت: تیم تحریریه ترس بی اساس بودند. اما در همان زمان او را رد کرد editor-in-chief کسل کننده از هیئت مدیره از مدیران. نه کسل کننده و نه Vaszily ارائه نظر به DW.

با این حال شاخص نگار که خواسته بود به نام گفت: DW که ترس شد “کاملا تاسیس” که این پیشنهاد به تیم تحریریه بود “واقعی و بسیار جدی عبور از مرز” و استقلال شاخص تنها می تواند بازگشت به سبز اگر سرمقاله بخش داده شد تضمین می کند که برنامه ریزی می گیریم.

A person picks up a newspaper from a Hungarian newsstand

آزادی مطبوعات آمده است تحت افزایش تهدید در آلمان

شاخص تیم ترس نیز بر اساس این واقعیت است که در دهه گذشته اوربن شده است با استفاده از روش های مانند این به توزیع مجدد مجارستانی, چشم انداز رسانه های و آن را تحت کنترل خود. در اوایل سال 2010 فقط چند ماه پس از او در زمان قدرت او در مجارستان کل رسانه های عمومی بخش برچیده شده و تقسیم شده به اشخاص. در طول فرایند, همه روزنامه نگاران که نمی مطابق با خط دولت بودند به تدریج اجازه رفتن.

شرکت های آلمانی خرس برخی از مسئولیت

درآمد حاصل از تبلیغات است اوربن دولت سلاح اصلی برای قرار دادن فشار بر خصوصي رسانه ها. دریافت می کنند و تقریبا هیچ یک از پر سود دولت تبلیغات قرارداد. این هم یک راز است که شرکت های خصوصی به طور کلی جلوگیری از تبلیغات در رسانه های مستقل ترس اقتصادی نقطه ضعف و یا آزار و اذیت توسط مقامات. در نتیجه بسیاری از رسانه ها بود که یک بار به صراحت بحرانی مانند تلویزیون پخش RTL Klub یا ATV در حال حاضر بسیار تامر.

آلمانی کسب و کار و شرکت های رسانه ای همچنین برخی از مسئولیت برای تغییر و تحول در مجارستان چشم انداز رسانه های. آنها یک بار بود یک حضور قوی در کشور; اما در طول دهه گذشته بسیاری را از عراق خارج ساخت اوربان را تصاحب مستقل رسانه ها آسان تر است.

Deutsche Telekom بود در ستیز مثال: در سال 2015 در آن به فروش می رسد پورتال بزرگ Origo بود که انتقاد از دولت گفته چون می خواست آن را به نفع خود قرارداد برای گسترش مجارستان پهنای باند کابل شبکه. Telekom این را انکار می کند; این توصیف فروش Origo به عنوان “ساده مشخصات آن است.”

الیگارشی “اهدا” رسانه

اخیرا اوربن دولت باعث به هم بزنید با رسانه های طرفدار دولت ابتکار عمل مانند چیزی از یک مافیا فیلم. در اواخر سال 2018 همه در همان روز و بازرگانان وابسته به اوربن “اهدا” در مجموع 476 رسانه به عنوان یک رسانه های دولتی پایه – به صورت رسمی پاداش.

شاخص نگار که خواست ناشناس باقی می ماند و می گوید که اگر این پورتال نیز ساخته شده به پا خط دولت را تشکیل می دهند عمده حوضه در سال های اخیر, مجارستانی, مطبوعات, تاریخ و از دست دادن بزرگ برای مجارستان جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de