در حال حاضر متهم از مجازات اعضای که منفجر سوت در نژادپرستی

دو سازمان ملی زنان اعضای هیئت مدیره می گویند این گروه برای مقابله به مثل در برابر آنها و هفت نفر دیگر برای صحبت کردن در مورد نژاد پرستی در یاد سازمان است.

نه اعضای هیئت مدیره از جمله چهار رنگ در هیئت مدیره که قبلا به نام برای رئیس جمهور Toni Van Pelt استعفای بعد از دیلی تحقیقات نشان داد گسترده اتهامات نژادپرستی در گروه فصل و ستاد ملی.

در حال حاضر با توجه به اعضای هیئت مدیره نینا احمد و ویکتوریا استیل whistleblowers قرار دارد به یک داخلی شکایت فرایند به معنای نگه داشتن آنها را از صحبت کردن.

“ما حاضر به سکوت در این زمینه به دلیل به سکوت است به همدستی و اجازه می دهد که سرطان از نژادپرستی برای از بین بردن سازمان ما” احمد در بیانیه ای گفت.

“ما عاشق این سازمان و مصمم به آن را ذخیره کنید و به کمک آن رشد,” او اضافه شده است. “با این که ما خواستار حذف فوری از رئیس جمهور Van Pelt به طوری که در حال حاضر می توانید شروع به درمان و مقابله با نژادپرستی نظاممند plaguing سازمان است.”

در علاوه بر این به نه اعضای هیئت مدیره حداقل 14 state فصل و 70 رهبران محلی را امضا کرده اند بر روی یک نامه خواستار Van Pelt استعفای. چندین فصل نیز با صدور بیانیه های عمومی خود را.

روز دوشنبه در کل در حال حاضر DC هیئت مدیره استعفا داد و موقعیت خود گفت: Van Pelt و هیئت اجرایی باید “نشان داد فقدان رهبری و پاسخگویی در مورد تعدادی از اتهامات نژادپرستانه رفتار است.”

“به عنوان فمینیست این مسئولیت ما را به اقدام دیگران پاسخگو و مبارزه برای عدالت” آنها نوشت. “ما می بینیم که جنبش و سازمان ما هستند که در پشت رایتر قرار داده برای یک فرد غرور و افتخار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de