فدرال نقطه به Daily Caller نویسنده به عنوان بخشی از Abramoff Payola طرح

زمانی که دادستان فدرال متهم جک Abramoff روز پنج شنبه با قاچاق توطئه برای ترویج cryptocurrency آنها ادعا شده که خوار لابی استخدام نویسندگان برای کمک به او را با خود طرح. کیفرخواست را به نام. اما جدید دادگاه اسناد و مدارک نقطه مستقیما به یک کارمند روزانه تماس گیرنده و دیگر رسانههای محافظه کار.

Abramoff که در خدمت تقریبا چهار سال زندان برای او گسترده واشنگتن واسطه نفوذ طرح های خود را در آب داغ دوباره این هفته تلاش خود را برای ترویج AML بیت کوین ظاهرا “ضد پول شویی” cryptocurrency ایجاد شده توسط تگزاس تاجر مارکوس آندراده. به عنوان بخشی از وظایف خود Abramoff به کار گرفته شده برای ارتقاء AML بیت کوین و—با توجه به کیفرخواست—مخفیانه مرتب پرداخت برای نویسندگان در وب سایت های مختلف برای ترویج دیجیتال سکه و قابلیت های آن است.

“Abramoff استخدام و پرداخت نویسندگان به نشر و انتشار تحت آن دسته از نویسندگان نام مقالات نوشته شده شعار AML بیت کوین به طور خاص به عنوان مشتری جلب کردن این ایده از یک cryptocurrency خواهد بود که به طور کامل سازگار با [ضد پول شویی] و [know-your-مشتری] قوانین و مقررات” این Abramoff کیفرخواست خوانده شده. “این مقالات منتشر شده به نظر سرمقاله یا ‘, op-eds,’ در خبری شناخته شده و وب سایت های مالی. به استخدام نویسندگان را فاش نمی کند در قطعه منتشر شده است که آنها تا به حال پرداخت شده است توسط Abramoff یا AML بیت کوین به انتشار اطلاعات در این مقاله است.”

در یک مربوط به شکایت علیه آندراده و شرکت خود NAC بنیاد SEC وکلای مدافع ادعا که Abramoff مرتب برای انتشار مقالات و حتی مخفیانه نوشت: برخی از آنها خود را در یک پیشنهاد به مبالغه AML بیت کوین به توانایی های فنی و احمق سرمایه گذاران. این شکایت همچنین ارائه برخی از پاک کردن پودرهای سوخاری منجر به the Daily Caller به عنوان یکی از رسانه های که زد با مواد برای پرداخت Abramoff و همکاران خود را.

به عنوان بخشی از برنامه های خود برای ترویج AML Bitcoin Abramoff و Andrade تا به حال گفته پخته شده تا آنچه دادستان تماس با یک “غلط رد طرح” ادعا می کنند که NFL و ان بی سی را رد کرده بود به هوا یک سوپر باول آگهی برای این سکه که به تمسخر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

در واقع با توجه به SEC آندراده و Abramoff هرگز تا به حال 5 میلیون دلار به آنها نیاز خواهد بود برای تبلیغ Super Bowl. طرح افشا و خنثی تقریبا بلافاصله با NBC گفتن BuzzFeed که آندراده شرکت هرگز خریداری آگهی زمان.

این ادعا در مورد Super Bowl ad برداشت شد توسط Daily Caller نویسنده درک شکارچی. در فوریه. 2, 2018, شکارچی نوشت: مقاله ای با تیتر: “NFL رد تبلیغ Super Bowl به خاطر آن مسخره کیم جونگ سازمان ملل متحد.”

“اولین NFL رد یک آگهی چاپ از یک گروه جانبازان درخواست سوپر باول شرکت کنندگان به ایستادن برای سرود ملی,” شکارچی نوشت. “در حال حاضر لیگ و, NBC, شبکه های پخش بازی یکشنبه را رد آگهی های تلویزیونی از AML بیت کوین برای بودن بیش از حد سیاسی’ با توجه به شرکت.

که در مقاله ذکر شده است در SEC شکایت. نویسنده آن است که به نام در این شکایت عنوان “پرداخت شده توسط NAC.”

“نویسنده دیگری پرداخت شده توسط NAC چاپ مقاله با عنوان” NFL رد تبلیغ Super Bowl به خاطر آن مسخره کیم جونگ سازمان ملل متحد ” که اظهار داشت که ‘لیگ و, NBC, شبکه های پخش بازی یکشنبه را رد آگهی های تلویزیونی از AML بیت کوین برای بودن بیش از حد سیاسی “با توجه به شرکت” شکایت می خواند.

شکایت می کند که نویسنده مقاله همراه با دیگر نویسنده در کتاب دیگری هرگز “فاش کرد که آنها تا به حال پرداخت شده به مشتری جلب کردن AML BitCoin.”

تنها مقاله حاضر که منطبق بر ثانیه را شرح بدن, انتشار, تاریخ و تیتر داستان شکارچی مقاله منتشر شده توسط the Daily Caller. شکارچی همچنین نوشت: یک مقاله در مورد پولشویی بیت کوین در سال 2017, این ادعا که “منابع در تپه” گفت: قانونگذاران در ارزیابی cryptocurrency ضد پول شویی توانایی های خود. که در مقاله ذکر شده است در دادگاه مقالات.

در ایمیل ها با The Daily Beast, شکارچی رد کرده است که او مخفیانه دریافت پول برای هر گونه مقالات از جمله Super Bowl ad داستان.

“من نامه ای نوشت و یک پست به دلیل آن آسان بود و من فکر کردم آن را دریافت کلیک و من پرداخت شده توسط [Daily Caller] هر کلیک” شکارچی نوشت. “دوره است.”

شکارچی یک بار دبیر مطبوعاتی برای دیر سابق بهداشت ، کنراد سوختگی (R-Mont.), که دریافت $140,000 در سهم از Abramoff همکاران و مشتریان بود اما هرگز متهم در فدرال پروب Abramoff را واسطه نفوذ طرح. شکارچی گفت: روزانه وحش او تا به حال تا به حال هیچ تماسی با Abramoff پس از مصاحبه با او را برای یک نمایش رادیویی در سال 2016.

“من هرگز پرداخت شده توسط هر کسی که به نوشتن هر چیزی” شکارچی نوشت: در یک ایمیل. “من نمی تواند روشن تر از آن است. این یک پست در مورد یک تبلیغ Super Bowl آنها در همه جا. شاید هر کس فقط نظر گرفتن اعتبار برای چیزهایی که آنها نمی, من هیچ نظری ندارم.”

Daily Caller editor-in-chief جفری Ingersoll گفت: روزانه وحش او فقط یادگیری در مورد اتهامات علیه شکارچی اما گفت که هر Daily Caller نویسنده مخفیانه پرداخت برای نوشتن یک مقاله اخراج می شود.

“اولین بار شنیده ایم این ما باید به بررسی قبل از اقدام” Ingersoll نوشت. “اما اگر درک و یا هر کسی در کارکنان ما پرداخت کردم به جای یک مقاله در این امر منجر به اخراج فوری.”

Abramoff نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سوپر باول داستان نیست و تنها مقاله ادعای دادستان مخفیانه برای پرداخت Abramoff و همکاران خود را. خیلی از SEC شکایت بر مقالات است که به نظر می رسد نوشته شده توسط Peter J. فرارا, یک عضو ارشد در حزب محافظه کار Heartland موسسه. دادستان ها ادعا می کنند که Abramoff و Andrade پرداخت به صورت مثبت و مقالات در سال 2017 و 2018 است که مطابقت با شرح مقالات فرارا نوشت: در مورد AML بیت کوین برای تماشاگر آمریکایی, کسب و کار سرمایه گذار روزانه و واشنگتن تایمز.

در سال 2017, برای مثال, SEC وکلا ادعا می کنند که Abramoff و Andrade پرداخت یک نویسنده به مبالغه اهمیت نشست بین AML بیت کوین را مروج و کانال پاناما مقامات در تلاش برای نشان می دهد دیجیتال سکه در آستانه به تصویب رسید که در پاناما.

“Abramoff مرتب برای NAC برای جبران یک نویسنده که فاش نمی کند که او در حال پرداخت توسط NAC به انتشار یک مقاله در سپتامبر 20, 2017 بیان کرد که NAC بود ‘آغاز پیشگامانه بحث با پاناما دریایی با اقتدار به استفاده از AML بیت کوین خود را در پرداخت ساختار'” SEC شکایت می خواند.

که تاریخ انتشار و اعلان مسابقات تفسیر قطعه تحمل فرارا را فرعی که به نظر می رسد در کسب و کار سرمایه گذار روزانه.

فرارا مقالات به نظر می رسد دوباره در شکایت زمانی که SEC وکلا می گویند آندراده پرداخت یک نویسنده برای نوشتن یک مقاله در بازی تا دیدار با, سان فرانسیسکو, مقامات بندر.

“از همین نویسنده را نوشت و در اکتبر 3, 2017 مقاله که” AML بیت کوین در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز در بسیاری از مکان ها که در آن پیر بیت کوین هرگز خوش آمدید. مانند بندر سان فرانسیسکو… او تکرار همان اظهارات در فوریه 2, 2018 مقاله است.”

کسانی که نقل قول و انتشار تاریخ مطابقت مقالات تحمل فرارا را byline منتشر شده در Oct. 3, 2017 در واشنگتن تایمز و در فوریه. 2, 2018 توسط تماشاگر آمریکایی.

فرارا نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما او متهم شده است از گرفتن پول برای ترویج Abramoff مشتری قبل از. در سال 2005 فرارا بستری برای گرفتن پول از Abramoff در ازای مقالات گفتن یک خبرنگار: “من که در همه زمان ها.”

واشنگتن تایمز سردبیر اجرایی کریستوفر دولان گفت: روزانه وحش که کاغذ به حال متوجه نیست که فرارا شد اتهام دریافت پول خود را برای op-ed در مورد AML بیت کوین زد که در زمانو کاغذ اجازه نمی دهد که همکاران به طور مخفیانه برای پرداخت مقالات.

کسب و کار سرمایه گذار روزانه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک ایمیل به The Daily Beast, تماشاگر آمریکایی ناشر ملیسا مکنزی گفت: این سایت اجازه نمی دهد که همکاران به قبول پرداخت برای قرار دادن مقالات.

“ما نمی نشر advertorials نه ما قبول پرداخت لینک” مکنزی نوشته است. “ما نمی توانیم البته می دانم که اگر یک نویسنده بد نمایش دادن کار خود را به ما. ما باید پیدا کردن که نویسنده را نقض کرده است و این سیاست ما دیگر حمل می کنند.”

تماشاگر آمریکایی سردبیر اجرایی رابرت امت Tyrrell جونیور “شوکه شده بود به مطلع” در مورد اتهامات که فرارا دریافت پول برای مقاله خود را با توجه به مکنزی.