مک دونالد ایالات متحده آمریکا امروز اعلام کرد راه اندازی آن $500,000 سیاه و مثبت طلایی® صندوق کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان کمک می کند حضور تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) ادامه تحصیلات خود را در پاییز امسال با وجود اثرات COVID-19. تسهیل ترگود مارشال کالج صندوق (TMCF), بورس های تحصیلی توزیع خواهد شد برای 2020-2021 سال تحصیلی. اعلام می آید در رابطه با راه اندازی 2020 جوهر جشنواره فرهنگ: توقف مجازی تجربه که در آن مک دونالد رسما آغاز همکاری خود را با جوهر دختران ایران HBCU ابتکار.

“ما می دانیم که آموزش کلید موفقیت است” گفت: Marissa Fisher نسل دوم مک دونالد franchisee با چهار رستوران در جنوب شرقی لوئیزیانا. “با بسیاری از دانشجویان نامشخص بازگشت به کلاس در پی COVID-19 ما درک HBCU دانش آموزان خواهد شد بسیاری نهفته است. به عنوان یک نام تجاری با ریشه است که اجرا عمیق در جوامع مک دونالد بوده است بخشی از این دانش آموزان زندگی می کند در حالی که در حال رشد است و جایی که در آن بسیاری از دریافت اولین شغل. ما می خواهیم برای کمک به کاهش برخی از استرس ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان آنها برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه.”

با توجه به TMCF حمایت از HBCUs به طور فزاینده ای اهمیت است. این موسسات به صورت چالش های حمایت از درصد زیادی از دانش آموزان کم درآمد (تا 90 درصد در برخی از مدارس) در حالی که مدیریت غیر منتظره هزینه های مربوط به تعویض دنده به صورت آنلاین آموزش و پرورش زیرساخت ها است.

“در این سال کمک های مالی به HBCUs حتی مهم تر به عنوان دانش آموزان ادامه برخورد با اثرات COVID-19 و در حال حاضر ناآرامی های مدنی و مطالبات برای برابری گفت:” Harry L. Williams, ترگود مارشال, کالج, صندوق, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت. “دانش آموزان سیاه پوست با متحدان از سراسر جهان خواستار شرکت به انجام بیش از صدور بیانیه و اجرای تبلیغات است. به همین دلیل TMCF هیجان زده است برای بیشتر ما تعهد با مک دونالد برای کمک به نگه داشتن بیشتر دانش آموزان سیاه پوست در کالج.”

بزرگداشت 20 سال همکاری با جوهر جشنواره فرهنگ: توقف مجازی تجربه مک دونالد نیز گام گذاشتن در یک همکاری با جوهر دختران ایران HBCU ابتکار طراحی شده توسط سیاه و مثبت طلایی. این برنامه چند هفته آغاز این سقوط با الهام مجازی حوادث دانشجویی کارآفرینان. از طریق این برنامه مک دونالد نیز جایزه دانه سرمایه و منحصر به فرد فرصت های مربی گری برای انتخاب شرکت کنندگان است.

این طرح در حال طبیعی پسوند این شرکت تعهد طولانی مدت به پیشرفت آموزش و پرورش همانطور که قبلا نشان داده از طریق همکاری خود را با TMCF و آن Archways به فرصت برنامه است که افزایش آموزش دسترسی به بیش از 55000 و اهدا بیش از $100M در کمک های کمک درسی برای کارکنان رستوران. این شرکت به تازگی اهدا 250.000 دلار برای رسیدن به بالاتر اضطراری کمک های مالی صندوق امداد است که کمک خواهد کرد نسل اول کم درآمد و دانش آموزان و دانشجویان از رنگ که در مسیر به دست آوردن یک مدرک است. اضافی برنامه های آموزش و پرورش شامل HACER® ملی کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان اسپانیایی و مک دونالد/آپیا برنامه بورس تحصیلی برای آسیایی/جزایر اقیانوس آرام دانش آموزان است. از سال 2008 HACER ملی بورس تحصیلی اعطا کرده حدود 5 متر در کمک مالی به 75 دانش آموزان در سراسر کشور است. در افتتاحیه آن سال مک دونالد/آپیا بورس تحصیلی اعطا خواهد شد و در مجموع $500,000 تا 55 دانش آموزان است.

در یک ماموریت برای حمایت از جوامع در سراسر کشور, mcdonald’s تلاش به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر بودجه بورسیه رهبری آموزش و رویای ساخت. “من اغلب به کارکنان که مک دونالد بیش از همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده” گفت: فیشر که شروع به کار به عنوان یک عضو خدمه در پدر و مادر خود را’ مک دونالد رستوران ها قبل از تبدیل شدن به یک franchisee. “من افتخار می کنم به بخشی از یک نام تجاری جهانی است که پله برای کمک به امریکا, سیاه, رهبران آینده ادامه تحصیلات خود را در یک زمان به چالش کشیدن.”

به شنیدن بیشتر از فیشر در مک دونالد آینده برنامه با دختران ایران در طول جوهر جشنواره فرهنگ: توقف مجازی تجربه کنید. اعلام برگزار خواهد شد در طول یک ایالات پنل که به همراه بازیگران Lexi آندروود و Lovie سیمون برای قدرتمند “چک کردن در در دختران ما” بحث میله میله برای چهار شنبه, ژوئن 27 در 3:50pm EST. پر جنب و جوش اواز یا موسیقی دو نفری را شفاف گفتگو در مورد موضوعات از جمله چگونه جوان, دختران سیاه و سفید خود را مدیریت روانی و جسمی و معنوی در پی جهانی ناآرامی; جامعه فعالیت; عزت نفس سالم; تاثیر اجتماعی فاصله و منابع برای کمک به آنها را بازسازی از طریق آن همه است. بازدید جوهر استودیو در حال حاضر به ثبت نام.

HBCU دانش آموزان می توانند درخواست برای سیاه و مثبت طلایی بورس در حال حاضر از طریق اوت 3 اینجا را کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مک دونالد سیاه و مثبت طلایی جنبش follow @wearegolden در Instagram.

در مورد سیاه و مثبت طلایی

راه اندازی در سال 2019 دونالد سیاه و مثبت طلایی جنبش طراحی شده است برای بالا بردن جوامع و درخشش یک نور درخشان در تعالی از طریق توانمندسازی آموزش و پرورش و کارآفرینی است. =9.0 ptIt برجسته همه چیز است.