ساندرا اوه یاد رفتن ‘پا به پا” با Shonda Rhimes در “grey’s Anatomy’

اگر شما بر این باورند که تعداد بی شماری از داستان آناتومی گری بوده است هر بیت به عنوان نمایشی در پشت صحنه آن را به عنوان بر روی صفحه نمایش. شایعات طولانی buzzed در مورد تنش بین های مختلف اعضای بازیگران و نویسندگان از جمله خالق Shonda Rhimes. در جمعه, Sandra Oh منعکس در خود جنگ با نشان نویسندگان—و چگونه رفتن “پا به پا” با Shonda Rhimes ساخته شده او را بهتر مدافع برای خودش.

صحبت با کری واشنگتن برای انواع‘s, بازیگران, بازیگران در موضوع Oh گفت: “من زمان زیادی را صرف با نویسندگان و تلویزیون است همه چیز در مورد رابطه خود را با نویسنده است. آنچه من قادر به دریافت از خاکستری را به مسئولیت و ارتباط با نویسنده قادر به به طور مستقیم که در آن او را به رفتن.”

“اگر چیزی از نوع آمد آن بود که کاملا اشتباه است’ من می خواهم پا به پا با Shonda و بسیاری از نویسندگان است که به چالش کشیدن” آه ادامه داد. “اما من فکر می کنم در نهایت برای کل محصول و رابطه ما اگر شما در حال مبارزه نشان می دهد اگر شما در حال مبارزه برای شخصیت خود را مردم می توانید بگویید که.”

آه گفت که زندگی حرفه ای اش بوده است “روند کند” بدانند چگونه برای او به ارمغان بیاورد آسیایی-آمریکایی هویت به نقش هایی که او بازی می کند. در آن اوایل فصل او با اشاره به خاکستری است “نه به نژاد و هدفمند است.” در فصل 3 به عنوان مثال اوه فکر کردم که شخصیت او Cristina ازدواج با یک جراح پرستون برک, تولید می شود می تواند برخی از جالب داستان حال نشان دادن است حاضر به بررسی نژادی پویایی در بازی. “اما آنها نمی خواهید به لمس آن به هر دلیل” آه گفت. “در حال حاضر من علاقه بسیار بیشتری در آوردن که داستان در.”

به دنبال بازگشت به تجربه خود را در سری است که او در سمت چپ شش سال پیش آه گفت که او احساس می کند یکی از بزرگترین موفقیتهای هرگز از دست دادن. “[Y], ou باید به نوع انتخاب خود لحظات که در آن شما می توانید غیر روحانی کردن پدال گاز به دلیل آن است که چنین تقلا” آه گفت و اشاره کرد که نشان می دهد در اوایل سال زد تا 24 قسمت فصل. “وجود خواهد داشت صحنه که من فقط می خواهم به, من نمی دانم, 10 دور در و من می دانم که من دشوار بود. و من واقعا احترام تمام نویسندگان وجود دارد که سوار آن با من است.”

هنگامی که استدلال او را در نهایت به Rhimes Oh گفت: آنها در زمان رسیدن به بن بست. “اما فقط اصطکاک خود بسیاری از اوقات یک سوم چیزی که خواهد آمد و آن را نمی خواهد در چشم من از آگاهی در همه; آن را که هل دادن در برابر کسی که به همان اندازه به عنوان قوی” آه گفت. “من شروع به یاد بگیرند که چگونه به اعتماد است. و همچنین است که طلا در مقاومت است.”

در حال حاضر, او گفت:, “من می توانم از راه من کمی بهتر است. من فکر می کنم نفس من رشد کرده در یک راه مثبت برای گفتن ” من می توانید ببینید که در مورد یک حمله. من می توانید ببینید که من نیازی به مبارزه برای آن است.'”