شوهای کودکان و نوجوانان آغاز بکار جولای 14

شوهای بچه ها, debuting در شنبه 14 ژوئیه (9:00-10:35 p. m. ET/PT)ارائه می دهد یک نگاه صاف و پوست کنده در معرض خطر بالا پاداش کسب و کار به عنوان یک بازیگر کودک در صنعت سرگرمی است. فیلم تواریخ شخصی و حرفه ای قیمت از شهرت و شکست در یک کودک. کسانی که می دانند بهترین صنعت از جمله چندین موفق بازیگران کودک و دو مشتاق امیدوار کردن و باز کردن خود به خود پیچیده تجارب آنها به عنوان آشتی سختی آنها مواجه ایم و فداکاری آنها در راه خود را به پیدا کردن موفقیت در کسب و کار نشان دادن.

این فیلم در دسترس خواهد بود در HBO و به جریان در HBO حداکثر.

شوهای کودکان و نوجوانان نوشته شده است و کارگردان سابق بازیگر کودک Alex Winter (“بیل و ted’s Excellent Adventure,” “پاناما مقالات”) که متکی بر دیدگاه از بسیاری از همسالان خود به کشف پیچیدگی در حال رشد تحت تابش خیره کننده از, هالیوود, ویژه, امتناع به خجالتی و دور از سخت تر از حقایق در مورد صنعت. زمستان تعهد به ایجاد صادقانه نمایندگی پیچیده صنعت ناشی از خود را در دوران کودکی نشان می دهد کسب و کار آغاز به عنوان یک بازیگر کودک در برادوی در سن ده.

“این یک داستان در من شده است که مایل به گفتن برای سال های بسیاری” گفت: زمستان است. “پس از رشد در کسب و کار من دیده ام هرگز تجارب یک بازیگر کودک خود را از اوایل زندگی حرفه ای از طریق انتقال به بزرگسالی گفت: از دیدگاه کسانی. من افتخار دارم که این استعداد بازیگران مورد اعتماد من را با خود داستان های شخصی.”

برجسته تجارب مشترک از برجسته کودک سابق ستاره ها, شوهای کودکان و نوجوانان ویژگی های یک ثروت از صمیمی آشکار مصاحبه با:

هنری توماسکه ستاره دار در “E. T. the Extra-Terrestrial” در سن 11; مارا ویلسونکه برای اولین بار به نظر می رسد در “Mrs. Doubtfire” در سن 6; Todd پلکه برجسته بود در تلویزیون “قدیمیتر’rent سکته مغزی” آغاز و در سن 13; میلا یوویچکه او ساخته شده روی صفحه نمایش برای اولین بار در سن 13 سالگی در “قطار شب به کاتماندو”, Evan Rachel Wood, که ستاره دار در “سیزده” در سن 14; اواخر Cameron Boyce, ستاره های دیزنی تلویزیون “جسی” در سن 12 سالگی; Jada Pinkett Smith, که ستاره دار در “یک جهان متفاوت است” و نیز مادر به فرزند جوان بازیگران; Wil Wheatonکه ستاره دار در “Stand by Me” در سن 14 سالگی و اواخر دیانا سرا کری (“کودک پگی”), که تبدیل به یک فیلم صامت ستاره در سن 2 در سال 1920.

در مقایسه با افراد مشهور بازیگران این فیلم نیز به شرح زیر است دو جوان مشتاق امیدوار: دمی سینگلتونیک بالا آمدن و نوجوان مجری به دنبال کتاب بعدی او بزرگ برادوی نشان می دهد; و مارک اسلاتریک جوان ناشناخته از فلوریدا که از نقل مکان به لس آنجلس با مادرش برای خلبان فصل است. بازیگران جوان و پدر و مادر خود را به طور خستگی ناپذیری برای شکستن را به کسب و کار بسیار رقابتی در حالی که تلاش برای تعادل مطالبات آزمون کار و حفظ سلامت دوران کودکی با دوستان و خانواده.

از طریق فیلم, پشت صحنه, کلیپ ها, و نادر استماع نوار شوهای کودکان و نوجوانان ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به زندگی در مجموعه ای برای این جوان حرفه ای. بازیگران, بحث در مورد چالش های مرور این صنعت در چنین سن جوانی و اثر ماندگار که به زل زل نگاه کردن بر روی اعتماد به نفس و احساس انزوا. بسیاری نیز صحبت های پیچیده و روابط آنها با پدر و مادر خود فشارهای ایجاد توازن میان کار خسته کننده برنامه با زندگی فراتر از تنظیم و اخلال در شيوع سوء استفاده و بهره برداری در صنعت.

شوهای بچه های لایه برداری پشت هالیوود مخملی پرده انداختن نور در زرق و برق و جذابیت کار در صنعت سرگرمی در حالی که همچنین تهیه جدی پنجره در عوارض است که موفقیت های اولیه می تواند در جوان حرفه ای.

شوهای بچه ها یک مستند HBO Films ارائه رینگر تولید فیلم نوشته شده است و به کارگردانی الکس زمستان; تولید کنندگان Alex Winter گلن زیپ; شرکت تولید شان Fennessey نوح Malale; شرکت تولید کننده Devorah Devries; تهیه کننده اجرایی بیل سیمونز; موسیقی توسط جف فاستونی اسپنسر فاستونی سامی فاستونی. برای HBO: تولید کننده اجرایی نانسی ابراهیم و لیزا هلر.