خود را ارتقا دهید بدون آستین گزینه با یکی از این 5 بسیار توصیه می شود مخزن تاپ

من احساس می کنم مانند مخزن تاپس نمی شناخت آنها سزاوار است. آنها زندگی می کنند در سایه زیبا, تی شرت, اما آنها بزرگ در حق خود. مخازن کامل لایه بندی گزینه است. آنها نمی bunchy در زیر بغل و زیر کاپشن. و آنها واقعا با هر نوع پایین از شلوار جین به یک flowy دامن.

اما نه همه مخزن تاپ سزاوار پرطرفدار جای خود را در لباس چرخش است. پیدا کردن یک مخزن است که با این نسخهها کار برای شما و خواسته های شما و با آن چوب که آیا آن را یک cami-سبک و یا یک عضله مخزن. ما به گرد پنج تن از بهترین بررسی و محبوب ترین مخزن تاپ به شما شروع به سر در پیدا کردن بهترین لباس بدون آستین سه راهی که شما می توانید پیدا کنید.

Vislivin زنان Supersoft پس کشش بالای مخزن گاه به گاه

شما نمی توانید به اشتباه با یک بسته راحت پنبه مخازن. این یک لمس اسپندکس به ماندن چسبناک در تمام طول روز.

Lands’ End پنبه زنان بالای مخزن

این شل-اتصالات مخزن 100% پنبه است و مناسب برای جفت کردن با عملا هر چیزی. آن را گسترده تر برش پشت خود را به نگه داشتن سینه بند, تسمه مخفی در می آید و در هر دو جامد رنگ ها و الگوهای.

MIHOLL زنان بدون آستین پیچ و تاب و گره وفل مخزن گره

اگر شما می خواهید یک مخزن است که کمی بیشتر شخصیت این است که یکی برای شما. نه تنها آن را نرم و چسبناک گره جزئیات باعث می شود آن را کمی کمتر بازی گاه به گاه که معمول است.

زنان عضلانی مخزن

این آسان-شادی بخش بالای مخزن است که من تابستان ، این کاهش در راه است که هنوز هم احساس می کند کار مناسب است اما به راحتی می توان گره خورده است تا و یا جمع به شورت برای شیک آخر هفته بالا.

دره بالا

من برای اولین بار دیدم این مخزن بالا در یک وبلاگ نویس مد و بلافاصله در عشق سقوط کرد. مربع گردن فوق العاده چاپلوس و آجدار بافت آن را می دهد احساس گاه به گاه بدون به دنبال بیش از حد آرام است.

در حالی که آن را به عنوان یک “cami” و است که معمولا به معنی نحیف تسمه این گزینه از Everlane برگ های اتاق را برای پنهان کردن سینه بند. و حتی اگر آن را 100 ٪ پنبه است که همیشه بیشتر تنفس این یکی گردد در بیشتر سبک بافت.

مراسم روزانه زنان سبک وزن 100% Supima پنبه بالای مخزن

این تانک ها آمده است در 2-بسته که شما می توانید ترکیب و مطابقت اگر شما می خواهید رنگ های مختلف. ساخته شده از 100% Supima پنبه اینها روزمره مخزن تاپ است که برای نگه داشتن شما در بازی خود را.

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de