A&M چاپ فوری با تجربه رشد کسب و کار با FUJIFILM را حدت F جریان بالا خلاء

مستقر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو چاپ ارائه دهنده خدمات A&M, چاپ, Inc. دیدم فوری رشد در کسب و کار خود را پس از اضافه کردن قابلیت چاپ بر روی انواع کارتن تخته با منحصر به فرد جریان بالا خلاء جدول در Fujifilm حدت سری F بهره وری بالا مسطح UV و پرینتر.

به عنوان دیجیتال لارج فرمت چاپ کسب و کار در ادامه به افزایش توجه به سفارشی سازی بیشتر و کوتاه تر اجرا می شود, A&M مورد نیاز به آدرس مشتری فعلی نیاز برای بزرگتر قابل اجرا بر روی انواع کارتن و تخته. حدت F67 با یک تخت دو عرضه&M اضافی ظرفیت چاپ با سرعت بالاتر است. حدت F پربازده ترین پرینتر در مشهور حدت سری با حداکثر سرعت چاپ بیش از 1600 متر مربع در ساعت فعال شش هد در هر کانال رنگ با مجموع بیش از 27,000 نازل.

پنج سال پیش لئو لام A&M رئیس جمهور این کشور شاهد رشد اقتصادی مشتریان خود نیاز به قطع بزرگ چاپ مربوط به تجارت نشان می دهد پاپ, گرافیک و کارخانه شراب سازی اقلام تبلیغاتی. لام با همکاری فوجی فیلم برای اولین حدت مسطح راه حل به دلیل محصولات با کیفیت و سطح بالایی از حمایت او را با تجربه به عنوان یک Fujifilm مشتریان از بیش از 20 سال است. “ما موفق هستند چرا که از شرکای مانند Fujifilm. شما باید با هم کار کنند تا بتوانیم به موفقیت است.”

“قبل از ما خریداری حدت F67 ما در واقع تا به حال برای اجرای سه شیفت در سراسر ساعت به منظور نگه دارید تا با آن خواسته گفت:” لام. “این شگفت انگیز است که چگونه سریع ما می تواند به نوبه خود در اطراف پروژه در حال حاضر با F67. بدون این ماشین من هرگز قادر به نگه داشتن آن دسته از سفارشات و مشتریان من خوشحال است.”

این اولین بار است که حدت F با جریان بالا جدول خلاء نصب شده در ایالات متحده جریان بالا خلاء را فراهم می کند بیش از 15x استاندارد انفجار و مهندسی به منظور جلب کردن و پایین نگه داشتن تحریف شده و منحرف ورق رسانه های سفت و سخت مانند راه راه تخته. آن پنوماتیک ثبت نام پین حداقل دخالت اپراتور و اجازه می دهد تا برای سریع و آسان و موقعیت یابی دقیق از مواد و بارگذاری کامل ثبت نام به حداکثر رساندن بهره وری.

A&M چاپ بر روی انواع مختلف راه تخته های مختلف با فلوت و اندازه هیئت مدیره. “برخی از مواد در آمده واقعا تاب خورده انحنا یا فر. آن را بسیار متناقض” اضافه شده Lam. “من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد جریان بالا خلاء جدول در F67. به طور معمول ما فقط پرتاب مواد را روی تخت فشار یک دکمه و سپس زوم آن را فقط آن را می کشد پایین و چاپ می کنیم.” بالا جریان خلاء همچنین حذف نیاز به مداخله مواد ساخت فرایند چاپ سازنده تر و کارآمد.

حدت F اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات چاپ به سمت راست را انتخاب کنید سرعت تولید و کیفیت تصویر به تولید نزدیک به صفحه نمایش چاپ. علاوه بر این از جوهر سفید بیشتر گسترش نرم افزار و رسانه ای طیف وسیعی را شامل روشن و رنگی بسترهای اضافه کردن تطبیق پذیری به این در حال حاضر قدرتمند چاپگر. حدت سری F حفظ تمام مزایای استفاده از حدت پلت فرم از جمله نزدیکی-عکاسی تصویر با کیفیت و تطبیق پذیری و سهولت استفاده, اما بهینه سازی شده برای کارآمد و تولید با سرعت بالا سفت و سخت رسانه ای برنامه های کاربردی. “انتظارات بالا برای سرعت و زمان چرخش زیرا اکثر پروژه های ما رسیدگی برای مشتریان ما در زمان حساس گفت:” لام “بالا و کیفیت خروجی است که قطعا انتظار و حدت F به ما می دهد سرعت و همچنین کیفیت. Fujifilm آمار آن در سمت راست.”

لام گفت:&M چاپ به خود می بالد در داشتن یک تجربه کارکنان آگاه, هر, داشتن شده است با A&M برای بیش از 10 به 20 سال کمک به اهمیت تمرکز بر سطح بالا و خدمات به مشتریان است. “این مردم و نحوه تعامل آنها با مشتری و چگونه آنها را درک پروژه ها. ما آنها را به ایده ها و پیشنهادات و پیاده سازی تخصص ما به آنها کمک کند. و این که چگونه ما حفظ مشتریان آینده برای ما است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در A&M چاپ و انواع آن از خدمات و قابلیت بازدید www.anmprinting.com.
برای اطلاعات بیشتر در مورد حدت سری F بهره وری بالا مسطح UV, پرینتر از Fujifilm بازدید www.fujifilminkjet.com/acuityf.
 
در مورد فوجی فیلم

FUJIFILM آمریکای شمالی شرکت بازاریابی شرکت تابعه از FUJIFILM دارایی امریکا شرکت متشکل از پنج عامل بخش و یک شرکت تابعه شرکت. تصویربرداری بخش را فراهم می کند مصرف کنندگان تجاری و عکاسی از محصولات و خدمات از جمله: کاغذ عکاسی; چاپ دیجیتال و تجهیزات همراه با خدمات و پشتیبانی; عکس شخصی محصولات; فیلم; یک بار-استفاده از دوربین و محبوب INSTAX™ خط های فوری دوربین های دیجیتال و لوازم جانبی. الکترونیکی تصویربرداری بخش بازارهای مصرف کننده دوربین های دیجیتال, لنز و محتوا ایجاد راه حل و گرافیک سیستم تقسیم منابع محصولات و خدمات به گرافیک و صنعت چاپ. نوری و دستگاه های بخش فراهم می کند لنزهای نوری برای پخش, فیلمبرداری, تلویزیون مدار بسته, ویدئوگرافی و بازارهای صنعتی و همچنین بازارهای دوربین شکاری و دیگر تصویربرداری نوری راه حل. صنعتی و شرکت های بزرگ کسب و کار جدید توسعه بخش ارائه محصولات جدید به دست آمده از Fujifilm فن آوری. FUJIFILM Canada Inc. فروش و بازار طیف وسیعی از FUJIFILM محصولات و خدمات در کانادا.
برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.fujifilmusa.com/northamerica رفتن به www.twitter.com/fujifilmus به دنبال فوجی فیلم در توییتر و یا رفتن به www.facebook.com/FujifilmNorthAmerica به مانند Fujifilm on Facebook. برای دریافت اخبار و اطلاعات مستقیم از فوجی از طریق آر اس اس اشتراک در www.fujifilmusa.com/rss.
 
FUJIFILM Holdings Corporation, توکیو, ژاپن به ارمغان می آورد راه حل های برش لبه برای طیف گسترده ای از صنایع جهانی با اعمال نفوذ آن در عمق دانش و فن آوری های اساسی توسعه در آن متصديان نوآوری است. آن اختصاصی فن آوری هسته ای منجر به زمینه های مختلف از جمله بهداشت و درمان گرافیک سیستم بسیار کاربردی مواد با روش های نوری دیجیتال تصویربرداری و سند محصولات. این محصولات و خدمات خود را بر اساس نمونه کارها گسترده ای از مواد شیمیایی, مکانیکی, نوری و الکترونیکی و فن آوری های تصویربرداری. برای سال منتهی به 31 مارس سال 2020 این شرکت تا به حال درآمد جهانی از 21 میلیارد دلار در نرخ 109 ین به دلار. Fujifilm متعهد به مسئول حفاظت از محیط زیست و خوب شرکتی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.fujifilmholdings.com
 
###
همه محصول و نام شرکت و در اینجا ممکن است علائم تجاری ثبت شده خود را صاحبان.
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de