چین قرار می دهد 500,000 در مستند به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره

تازه COVID-19 خوشه مجبور است مقامات چینی به اعمال سخت مستند در یک استان در نزدیکی پایتخت پکن است. مقامات هشدار می دهند که شیوع کروناویروس باقی می ماند “شدید و پیچیده است.”

چینی مقامات بهداشت گفت: Anhui شهرستان — حدود 150 کیلومتر (90 مایل) از پکن خواهد بود “به طور کامل محصور و کنترل شده” — همان اقدامات سختگیرانه اعمال در اوج این بیماری همه گیر در شهر ووهان در اوایل این سال است.

تنها یک نفر از هر خانواده اجازه خواهد داشت برای بیرون رفتن یک بار در روز برای خرید ملزومات از قبیل غذا و دارو شهرستان اپیدمی پیشگیری نیروی کار در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: ایالات متحده-چین رقابت tangling یک coronavirus واکسن با جغرافیای سیاسی?

این حرکت پس از دیگری 14 مورد از این ویروس گزارش شده در 24 ساعت گذشته در پکن در نظر گرفتن تعداد کل موارد در این شهرستان بیش از 20 میلیون نفر به 311.

پس از چین به نظر می رسد تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل صدها نفر آلوده شده اند در پکن و موارد پدید آمده در کشور همسایه هبی استان در هفته های اخیر.

از زمان شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در اواسط ماه ژوئن و ترسیم شده است به پکن وسیع Xinfadi عمده فروشی بازار مواد غذایی که منابع زیادی از این شهر تازه تولید جرقه نگرانی از ایمنی مواد غذایی و زنجیره تامین.

نزدیک به یک سوم از این موارد تا کنون شده است مربوط به یکی از گوشت گاو و گوسفند در بخش بازار که در آن کارگران در حال ساخته شده به قرنطینه به مدت یک ماه در شهر مشهد گفت: در روز یکشنبه ،

کسب و کار در Anhui شهرستان تا به حال عرضه شده ماهی های آب شیرین به Xinfadi بازار, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

ترس از تجدید حیات

برخی از 12 مورد از رمان coronavirus داشت در شهرستان از جمله 11 مربوط به Xinfadi دولت-اجرا جهانی بار گزارش شده است.

این موارد جدید در پکن را وادار ترس از ظهور مجدد این ویروس در چین است.

شهر پکن رسمی زو Hejian به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “وضعیت اپیدمی در پایتخت های شدید و پیچیده” و هشدار داد که این شهر نیاز به ادامه ردیابی گسترش ویروس.

ادامه مطلب: جهش خواهد به زودی coronavirus کمتر مضر است ؟

سرمایه جمعی-آزمایش بازار عمده فروشی کارگران رستوران کارگران ساکنان متوسط و پرخطر محله و تحویل پیک بیش از دو هفته گذشته.

مقامات شهر پکن نیز reclosed مدارس و قفل کردن برخی از محله ها. هر کسی ترک پکن است که نیاز به یک منفی virus نتیجه آزمون درون قبلی هفت روز است.

ده ها میلیون چینی سفر در طول سه روز جشنواره قایق اژدها به پایان رسید که شنبه با شیوع گزارش شده بلافاصله.

تعداد کل ثبت COVID-19 نفر در چین در حال حاضر در 84,743 با 4,641 مرگ و میر. 79,591 مردم بهبود از این بیماری است.

روپیه/stb (AFP, AP, Reuters)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de