Coronavirus آخرین: ما موارد بالا 2.5 میلیون متحده توقف مستندات

آمریکا پیشی گرفته است 2.5 میلیون coronavirus عفونت به عنوان بدترین جهان-آمار کشور, هایش با افزایش موارد است. چندین ایالت را اعلام محدودیت های جدید. دنبال DW برای آخرین.

  • ما عفونت های گذشته افزایش 2.5 میلیون

  • در سراسر جهان مورد رویکرد 10 میلیون با نزدیک به نیم میلیون مرگ و میر

  • برزیل سوابق 1.3 میلیون عفونت با بیش از 57,000 مرگ و میر

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:35 چین تایید کرده است 17 موارد جدیدی از کروناویروس که 14 گزارش شد در پکن. مقامات در پایتخت را به طور موقت بسته مواد غذایی عمده فروشی بازار است که اعتقاد به منبع از آخرین شیوع.

مدارس در چین سرمایه بسته شده اند و برخی از محله های قرار داده شده اند تحت مستند. به عنوان بسیاری از مردم در حال سفر در طول چهار روز تعطیلات آخر هفته هر کسی ترک پکن باید آزمایش منفی برای ویروس در هفته گذشته. این شهر نیز افزایش یافته است آن تست ظرفیت تا 300,000 یک روز.

پس از آخرین آمار چین در مجموع عفونت ایستاده در 83,500. مرگ و میر در کشور باقی مانده است بدون تغییر در 4,634 از اواسط ماه مارس.

01:05 مکزیک گزارش 4,410 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن این کشور در مجموع عفونت به 212,802. کشور و وزارت بهداشت نیز گزارش داد 602 اضافی مرگ و میر. تا کنون 26,381 مردم در مکزیک کشته شده اند با توجه به کوروناویروس. دولت گفت: تعداد واقعی ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از این موارد تایید شده است.

00:00 آمریکا تایید کرده است بیش از 2.5 میلیون نفر از coronavirusبه مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. آن را نیز ثبت 125,435 مرگ و میر در حدود یک چهارم از سراسر جهان شمارش که می ایستد در بیش از 495,000.

جنوب و غربern متحده شاهد افزایش قابل توجه ترین در موارد بسیاری را آغاز کرده اند به سهولت مستند اقدامات. تگزاس و فلوریدا را reimposed برخی از محدودیت ها در حالی که واشنگتن فرماندار جی Inslee قرار دادن دولت را بازگشایی طرح در خود نگه دارد.

گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

adi/dr (AP, AFP ساعت و dpa)