TuneIn تا زمان ادغام با تسلا شامل یک تجربه کاربر جدید در حال حاضر نورد در تمام تسلا مدل در سطح جهان است. رانندگان در حال حاضر بدون درز تجربه گوش دادن و توانایی پیوند خود را TuneIn حساب از طریق تلفن همراه و وب سایت از طریق تسلا در-داش ‘TuneIn تجربه’ با بیشتر بصری فهرست تابع از جمله:

  • یک شخصی “برای شما” صفحه اصلی برای دسترسی آسان به محتوای مورد علاقه خود را.
  • دسترسی به تجاری-رایگان جریانهای صوتی از بالا, پخش شبکه های خبری سی ان ان, CNBC, Fox News بحث و MSNBC و همچنین زنده بازی-بازی بازی ورزشی با بدون خاموشی از NFL, NBA و NHL به علاوه بیش از 50 تجاری منحصر به فرد-موسیقی رایگان ایستگاه.
  • توانایی برای تنظیم پادکست پخش محتوای با سرعت و موقعیت.

بازدید TuneIn وب سایت و نرم افزار تلفن همراه و پیوستن به TuneIn در توییتر @TuneIn, on Instagram at @TuneIn و در Facebook در facebook.com/TuneIn. برای فشار استفاده TuneIn نام تجاری کمپین هنر می توان دریافت در اینجا. لطفا www.tunein.com/press برای اطلاعات بیشتر.

در مورد TuneIn

TuneIn به ارمغان می آورد با هم زندگی ورزشی, اخبار موسیقی, موسیقی و پادکست ها — شنیدن آنچه مهم به شما! زنده و بر روی تقاضا و محتوای اصلی ما یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود جریان های صوتی سیستم عامل در جهان با 75 میلیون کاربر فعال ماهانه. TuneIn رادیو بیش از 100,000 متعلق به & عمل و شریک ایستگاه های رادیویی سراسر جهان و بیش از 5.7 میلیون پادکست ها و در دسترس است به صورت رایگان در سراسر 200 سیستم عامل و دستگاه های متصل — شنوندگان ما همیشه می توانید پیدا کردن آنچه آنها دوست دارند در حالی که کشف چیزهای جدید است. حق بیمه مشترکین می توانید گوش دادن به NFL, NBA و NHL تجاری-بالا رایگان شبکه های خبری مانند CNBC, CNN, FOX News بحث و MSNBC و یک آرایه وسیعی از تجاری-رایگان موسیقی ایستگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de