بلومبرگ میزبان مجازی COVID-19 گفت و گو با اشلی توسکا

در ژوئن 11 مهر برگزار می شود منحصر به فرد مجازی dialogue: COVID-19 تاثیر تنظیم مقررات و اولویتبا آقای اشلی توسکا رئیس سازمان بین المللی کمیسیون اوراق بهادار (IOSCO) و مدیر عامل به هنگ کنگ اوراق بهادار و آتی کمیسیون (SFC). بحث پوشش تاثیر COVID-19, IOSCO پاسخ و جهانی نظارتی اولویت ها و اقدامات که SFC در زمان مدیریت بحران در حالی که اطمینان حاصل کرد که بازار کار موثر و نسبتا تحت شرایط فوق العاده ای. او همچنین به اشتراک گذاشته شده را چشم انداز خود را در بازار سرمایه و مقررات چشم انداز در هنگ کنگ در سراسر APAC و بقیه جهان است.

آقای توسکا گفت که دلار هنگ کنگ پاسخ به همه گیر شده است قابل توجه و ذکر است که آرایش هنگ کنگ بازار سرمایه هم از نظر سرمایه گذاران و شرکت ها است که به شدت بین المللی است. با هم, این بدان معنی است که دلار هنگ کنگ بازارهای رنج می برند نیست همان سطح از نوسانات به عنوان کسانی که در آمریکا و اروپا و به طور کلی ثبات گسترده تر سیستم مالی هرگز دیده می شود در خطر است.

در حالی که پیچیدگی مسائل رو با رگولاتور بی سابقه بوده است او گفت که دلار هنگ کنگ پاسخ سریع به ویروس ترک شهر نسبتا کم عفونت و مرگ و میر نرخ کمک به جلوگیری از بحران بهداشت و درمان تبدیل شدن به یک بحران مالی جدی.

SFC در زمان گام های فوری برای انطباق با عامل جدید محیط زیست برای شرکت و به اطمینان حاصل شود که مبادلات و بازار بودند به اندازه کافی انعطاف پذیر. اما این وضعیت هنوز هم مایع با آقای توسکا با اشاره به “درجه که ما را به بازگشت به حالت عادی باقی می ماند یک علامت سوال است.”

در بیشتر اقتصادی به طور کلی مسائل مربوط به او اشاره کرد که هنگ کنگ را به میخ دلار باقی می ماند “بسیار قوی” با وجود حدس و گمان به خلاف وجود دارد و تا به حال نشده قابل توجهی نشانه هایی از فرار سرمایه.

اما با وجود این زمان آرام دولت از بازار در سراسر جهان به عنوان صندلی از IOSCO هیئت مدیره آقای توسکا اشاره می کند که تنظیم کننده در سراسر جهان همچنان به کار سخت در همه گیری های مربوط به. “بسیاری از افراد در سراسر کشور تحت تاثیر قرار مضطرب هستند و بسیاری از آنها به شدت از نظر مالی تاکید کرد. به طور مشابه بسیاری از بخش مالی شرکت ها – به ویژه کوچک و متوسط شرکت – به همان اندازه تاکید کرد. که منجر به یک برنامه به طور بالقوه سمی مخلوط اطراف انجام از جمله خطرات ناشی از بهره برداری از آسیب پذیر تر مصرف کنندگان” آقای توسکا گفت: قبل از اضافه کردن آن غیر ممکن است برای پیش بینی با دقت کامل آنچه که در آینده برگزار خواهد شد به خصوص با توجه به پتانسیل بالا برای جغرافیای سیاسی تهدید به افزایش کلی خطرات.

در یک سیستم مالی جهانی است که در حال حاضر مستعد ابتلا به آسیب پذیری این black swan رویداد می تواند یک نقطه اوج برای اقتصاد جهانی است. آقای توسکا با اشاره به این که آنچه که ما در مارس یک “بحران نقدینگی” در حالی که مه و ژوئن بوده است “ترسناک آرام است.” یک نگرانی خاص در حال حاضر این است که آیا اقتصاد جهانی ممکن است در معرض عمده عجز از پرداخت دیون مشکل است. بیش از چند ماه آینده یک کلید تمرکز نظارتی اولویت خواهد پرداخت بدهی خطرات بسیار مدیون شرکت ها شده اند که ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر اقدامات است که باید کمک کرد تا کسب و کار متعدد شناور ماندن در طول یک دوره بی سابقه استرس باقی می ماند تا حد زیادی در محل.

در سطح جهانی IOSCO اعضای با هدف حصول اطمینان بازار همچنان باز و انعطاف پذیر به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است. این حیاتی برای اطمینان حاصل شود که بودجه هنوز هم می تواند جریان به اقتصاد واقعی است. بسیاری از اقدامات اجرا شده توسط آنها نیز به احتمال زیاد به ماندن در محل برای آینده قابل پیش بینی.

در جهانی نظارتی در دستور کار آقای توسکا گفت: “وجود خواهد داشت هیچ عقبگرد از انجام اصلاحات در مقررات.” در حالی که تنظیم کننده ممکن است با استفاده از انعطاف پذیری ساخته شده به پست-GFC اصلاحات به عنوان مناسب او را نمی بیند وجود دارد که هر گونه تغییرات اساسی در جهت.

آقای توسکا همچنین هشدار داد در برابر تفکر است که بازارهای جهانی در حال حاضر در مرحله بهبود و اشاره کرد “بسیاری شده است گفت: در مورد فاز بهبود, اما من اعتقاد ندارم که ما چیزی نزدیک به این.” او گفت که ادامه همکاری و هماهنگی بین تنظیم کننده خواهد بود کلید برای پرداختن به مسائل ناشی از بحران بهداشت و درمان.

همانطور که برای هنگ کنگ نقش در یک پست COVID-19 جهان, آقای توسکا گفت: SFC تمرکز خواهد بود در حصول اطمینان بازارهای مالی ادامه داد: به تابع در خط با استانداردهای بین المللی با وجود عملیاتی و دیگر مشکلات در طول بحران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de