سنترال

BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری و Wilshire همکاران راه اندازی تحول مشاور متمرکز سفارشی هدف تاریخ پلت فرم

BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری امروز اعلام کرد یک همکاری جدید با Wilshire همکاران برای راه اندازی BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری سفارشی هدف تاریخ ساز یک تحول مشاور پلت فرم است که ارائه انتخاب بیشتر به تاریخ مورد نظر صندوق کسب و کار توسط صندوق بزرگ ارائه دهندگان. طرح بازنشستگی, مشاوران در حال حاضر قادر به طراحی و ساخت کلید در دست سفارشی تاریخ مورد نظر راه حل های دسترسی نهادی با کیفیت تحقیقات و سرش مسیر مدیریت که قبلا فقط در دسترس به بزرگترین و چند میلیارد دلار برنامه.

BNY Mellon مدیریت سرمایه گذاری سفارشی هدف تاریخ ساز سبب مشاوران برای ارائه به حامیان طرح و برنامه شرکت کنندگان با سطح جدیدی از سفارشی سازی مقیاس پذیری و معماری باز تاریخ مورد نظر راه حل. در حال حاضر مشاوران باید توانایی به دموکراتیزه از راه حل های موجود برای حامیان طرح و ترکیب فعال و غیر فعال در کم هزینه وجوه متقابل و سرمایه گذاری جمعی تراست (sylvia duckworth). آنها همچنین می تواند توسعه اوراق بهادار است که شامل 18 کلاس های دارایی ها و همچنین معماری باز در Wilshire را به طور مستقل دارای استراتژی های پیچیده تعریف شده توسط مدیر انتخاب و تخصیص روند.

مشاوران قدرتمند پلت فرم است که:

  • کمک می کند تا حد امانتی خطر ؛
  • تسهیل توانایی برای مشورت در طرح صف (در داخل و خارج از تاریخ مورد نظر راه حل);
  • مقیاس های سفارشی هدف تاریخ بخشی از کتاب خود را;
  • با این نسخهها کار با بودجه فراتر از recordkeeper صف; و
  • مجوز ترجیح بودجه که تصویب Wilshire صفحه نمایش.

“BNY Mellon مدیریت سرمایه گذاری سفارشی هدف تاریخ ساز, پلت فرم بازی تعویض برای مشاوران و بر اساس BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری تلاش برای تحول در کسب و کار ما مانند دریفوس نام تجاری جدید تعریف در سال 2019 معرفی برخی صفر-هزینه صندوق ETF و گسترش OCIO ارائه به سرمایه گذاران و موسسات در سال 2020 گفت:” اندی Provencher سر از آمریکای شمالی توزیع BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری. “این پلت فرم جدید است که بیشتر عهد به تعهد ما به DCIO بازار فراهم می کند و مشاوران بیشتر با تاریخ مورد نظر صندوق انتخاب است.”

طرح حامیان و شرکت کنندگان نیز از طریق راه اندازی این پلت فرم جدید با مشاوران به دست آوردن یک ابزار قدرتمند جدید برای کمک به تسهیل بازنشستگی بهتر نتایج. پلت فرم زیر را ارائه می دهد:

  • کاهش مسئولیت برای حامیان طرح;
  • کاهش سرمایه گذاری مدیر و طول عمر خطر برای شرکت کنندگان;
  • فراهم می کند و قیمت گذاری رقابتی اعمال نفوذ بازده BNY Mellon مشاور توزیع و Wilshire سرمایه گذاری و توانمندی های پژوهشی و
  • طرح در سطح سفارشی سازی برای شرکت کنندگان با پتانسیل برای نتایج بهتر.

“در دسترس بودن این نوآورانه ابزار جدید می رسد در خور زمانی که ما شاهد افزایش تقاضا برای تاریخ مورد نظر بودجه از حامیان طرح به عنوان یک پیش فرض 401(k) گزینه سرمایه گذاری و آغوش sylvia duckworth در سی و DB برنامه های خود را با هزینه های پایین تر ، انعطاف پذیری بیشتر و کمتر نظارتی/نیاز اداری” گفت: Jason شوارتس Chief Operating Officer Wilshire همکاران. “همکاری ما با BNY ملون سرمایه گذاری مدیریت تغییر سفارشی هدف تاریخ جهان که در آن حامیان طرح تا به حال خارج از قفسه-تاریخ مورد نظر گزینه از چند غالب مدیران دارایی و در حال حاضر آنها را به همان تنوع و غنای نهادی سرمایه گذاری گزینه های زیادی برنامه دسترسی به سفارشی به مشخصات دقیق آنها.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری سفارشی هدف تاریخ ساز لطفا از وب سایت ما در http://im.bnymellon.com/tdportal.

در مورد BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری
BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری و یکی از ایالات متحده, ثروت, مدیران, با $1.8 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت از 31 مارس سال 2020 است.

از طریق یک سرمایه گذار-اولین رویکرد این شرکت به ارمغان می آورد به مشتریان را به بهترین از هر دو جهان: متخصص تخصص از هشت جهانی سرمایه گذاری شرکت های ارائه راه حل های سراسر عمده هر کلاس دارایی با حمایت و قدرت و ثبات و جهانی حضور BNY ملون یکی از ترین قابل اعتماد سرمایه گذاری شرکای. اطلاعات اضافی در BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری در دسترس است www.im.bnymellon.com.

BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری بخش BNY ملون که $35.2 تریلیون دلار در دارایی های تحت سرپرستی و/یا دولت که از 31 مارس سال 2020 است. BNY ملون می تواند به عنوان یک نقطه تماس برای مشتریان به دنبال ایجاد تجارت, برگزاری, مدیریت, خدمات, توزیع و یا بازسازی سرمایه گذاری است. BNY ملون است که شرکت های بزرگ تجاری از بانک نیویورک ملون شرکت (NYSE: BK). اطلاعات اضافی در دسترس است www.bnymellon.com. دنبال کنید با ما در توییتر @BNYMellon و یا بازدید از ما در اتاق خبر www.bnymellon.com/newsroom آخرین اخبار شرکت.

در مورد Wilshire همکاران
Wilshire همکاران پیشرو شرکت مالی جهانی اختصاص داده شده به بهبود نتایج برای سرمایه گذاران در سراسر جهان است. یک شرکت مستقل از زمان تاسیس آن در سال 1972 Wilshire توصیه می کند در بیش از 1 تریلیون دلار در دارایی ها و مدیریت $65 میلیارد دلار دارایی به عنوان از 31 مارس سال 2020 است. متخصص در سرمایه گذاری نوآورانه راه حل های خدمات مشاوره ای و چند دارایی تجزیه و تحلیل Wilshire در خدمت بیش از 500 نهادی و واسطه مشتریان در سراسر جهان از 10 دفاتر در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wilshire بازدید www.wilshire.com

——-

تمام سرمایه گذاری شامل برخی از سطح از خطر از جمله از دست دادن اصل. برخی از سرمایه گذاری های خاص و یا خطرات منحصر به فرد.

سرمایه گذاری در یک تاریخ هدف صندوق را حذف نمی کند نیاز به یک سرمایه گذار برای تعیین اینکه آیا یک صندوق مناسب است برای وضعیت مالی خاص. سرمایه گذاری در یک صندوق تضمین شده نیست. سرمایه گذاران ممکن است ضرر و زیان از جمله ضرر و زیان نزدیکی کردن و یا پس از تاریخ مورد نظر و هیچ تضمینی وجود ندارد که یک صندوق ارائه خواهد شد درآمد کافی در و از طریق بازنشستگی.

BNY ملون و Wilshire همکاران هستند نه اشخاص وابسته.

BNY Mellon مدیریت سرمایه گذاری سفارشی هدف تاریخ ساز توزیع شده است BNY ملون اوراق بهادار شرکت, ثبت نام کارگزار فروشنده. BNY ملون اوراق بهادار شرکت نمی کند ارائه مشاوره سرمایه گذاری است و نه یک امانتی برای این برنامه است.

این آزادی مطبوعات است واجد شرایط برای صدور در آمریکا فقط و فقط برای مقاصد اطلاعاتی. این تلقی نمی شود یک پیشنهاد یا درخواست از اوراق بهادار یا سرمایه گذاری خدمات و یا تایید آن در هر حوزه قضایی و یا در هر شرایطی که در آن چنین پیشنهاد یا درخواست غیر قانونی است یا نه مجاز. این آزادی مطبوعات صادر شده است BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری به اعضای مالی مطبوعات و رسانه ها و اطلاعات موجود در اینجا باید تلقی شود به عنوان مشاوره سرمایه گذاری.

منبع BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول