چین برای تحمیل جدید اعمال محدودیت صدور روادید برای شهروندان ایالات متحده بیش از هنگ کنگ ردیف

محدودیت خواهد بود برای ما شهروندان که “رفتار فجیع” در مورد هنگ کنگ. آنها یک پاسخ مستقیم به آمریکا حرکت می کند برای محدود کردن ویزا برای مقامات چینی.

چین روز دوشنبه اعلام کرد که این امر تحمیل محدودیت های ویزا آمریکا از شهروندان که به “رفتار فجیع” بیش از هنگ کنگ پس از واشنگتن گفت: این امر ما را محدود ویزا برای مقامات چینی.

سخنگوی وزارت ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه که چین اصرار ایالات متحده برای جلوگیری از دخالت در هنگ کنگ امور و هشدار داده است که چین می خواهد واکنش نشان می دهند با اقدامات متقابل اگر ما همچنان اقدامات خود را.

بیشتر بخوانید:آمریکا محدود ویزا برای مقامات چینی بیش از هنگ کنگ, قانون تامین

چین در حال هل دادن به جلو acontroversial امنیت lawthat خواهد اجرای مجازات برای براندازی و جرائم دیگر در هنگ کنگ. منتقدان این قانون می گویند که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به سکوت مخالفان است. روز جمعه گفت: ما آن را محدود ویزا برای تعدادی از نامشخص مقامات متخلف در شهر-دولت استقلال.

ما در طرح “به مانع عبور از هنگ کنگ امنیت ملی قانون هرگز پیروز گفت:” ژائو.

بیشتر بخوانید:اتحادیه اروپا, ستاد مطبوعات چین در تجارت هنگ کنگ, قانون تامین

“آمریکا در تلاش است تا مانع چین قوانین برای حفظ امنیت ملی در هنگ کنگ SAR [هنگ کنگ منطقه ویژه اداری] اعمال به اصطلاح تحریم اما هرگز موفق نخواهند شد,” او گفت:.

“هدف ما بالا غیر قانونی اقدامات چین تصمیم به اعمال محدودیت های ویزا در برابر آمریکا افرادی که رفتار فجیع در امور مربوط به هنگ کنگ است.”

بیشتر بخوانید: “کامل ترین جدایی’ از چین باقی مانده است ‘گزینه’ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo هفته گذشته گفت که ویزای جدید محدودیت های اعمال را به “زمان و مقامات سابق” از حزب کمونیست چین, “اعتقاد به مسئول و یا همدستی در تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال است.”

سنای آمریکا نیز به تصویب یک لایحه در هفته گذشته که تحمیل اجباری تحریم ها بر مردم و یا شرکت های که در تلاش برای محدود کردن هنگ کنگ برای استقلال از جمله اعمال محدودیت در بانک ها است که انجام کسب و کار با هر کسی که پشتوانه هر گونه سرکوب در هنگ کنگ.

lc/rt (AFP ایسنا)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de