سنترال

سی ان ان ون جونز مخفیانه کمک به صنعت ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس اصلاحات او ستایش در تلویزیون

CNN ستاره ون جونز یک عادت ناراحت کننده همکار خود را سیاه و فعالان مترقی طرفداران سیاست و لیبرال دموکرات با cozying به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

او آن را دوباره در اواخر ماه گذشته در طول فلپ بیش از یک فرشته پرنده در پارک مرکزی و سفید و هیلاری کلینتون رای دهندگان که با 911 تماس گرفته شده و پس از امتناع از درخواست خود به دسته سه تایی سگ خود را. جونز خشمگین هیلاری وفاداران—در حال حاضر برافروخته شده توسط تمایل خود را به تن او نقص به عنوان یک 2016 نامزد ریاست جمهوری در تلویزیون پخش مواد غذایی شب با مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار Kayleigh McEnany—زمانی که او در مقایسه با کلینتون حامیان نامطلوب به کلان.

“این نه نژادپرست سفید کسی که در Ku Klux Klan که ما باید به نگرانی در مورد” جونز گفت: در سی ان ان روز جدید. “این سفید لیبرال هیلاری کلینتون حامی راه رفتن سگ خود را در پارک مرکزی… اما لحظه به لحظه او را می بیند یک مرد سیاه پوست که به او احترام نمی گذارند و یا یک کمی فکر در برابر او weaponized مسابقه مانند او آموزش داده شده بود توسط آریایی ملت است.”

اخیرا در تاریخ 16 ژوئن 51 ساله جونز—یک Yale Law School-آموزش دادستان سابق انرژی سبز شغل مشاور در دولت اوباما را برانگیخت و حتی بیشتر لیبرال ناراحتی و خشم زمانی که او ladled ستایش در اصطلاح پلیس ابتکار اصلاحات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این مثال او slyly کف خود را.

جونز رفت و در سی ان ان در داخل سیاست با جان پادشاه و Anderson Cooper 360 به شوق و ذوق ستایش تهمت اجرایی سفارش—حتی آن را به عنوان انتقاد به عنوان بدبینانه و بی فایده توسط NAACP صندوق دفاع حقوقی و “توهم” با رنگ تغییر نفوذ نژادی سازمان عدالت که جونز خود شرکت تاسیس در سال 2005.

سی ان ان بینندگان نیست اطلاع داد که او در واقع با حضور مخفی در کاخ سفید ملاقات با دوستان جدید خود را Jared کوشنر بحث در مورد راه هایی برای قاب ریاست جمهوری پروژه.

در یک وضعیت دشوار ون به من نشان داده است که او شخصیت واقعی است. او با تمرکز بر روی چیزهایی که درست.

جارد کوشنر به The Daily Beast

با توجه به آگاه کاخ سفید منبع که ابراز رضایت که صفر وجود دارد نشت جونز و کالیفرنیا, حقوق بشر, وکیل جسیکا جکسون که اجرا می شود #cut50 یک زندان-گروه اصلاحات که جونز همچنین تاسیس شرکت فعال داشت و با مقامات اجرای قانون و کارکنان کاخ سفید برای کمک به مد نظم و راهنمای سیاست بحث به آنچه آنها در نظر گرفته شود “نقطه شیرین” بین اجرای قانون و “معقول میانه” و “معقول باقی مانده است.”

Skyping از لس آنجلس در خانه با یک, بیوگرافی نلسون ماندلا و یک پلنگ سیاه رمان گرافیکی قابل مشاهده بر روی قفسه کتاب پشت سر او جونز گفت: بینندگان سی ان ان ظهر نشان می دهد در داخل سیاست: “منظور اجرایی چیز خوبی است, عمدتا به دلیل شما شاهد حمایت از اجرای قانون وجود دارد… وجود دارد که حرکت در جهت یک پایگاه داده برای بد پلیس. ما هرگز فدرال پایگاه داده برای بد پلیس که چرا همه این پلیس به محل انجام چیزهای بد… این chokeholds که زمینه های مشترک در حال حاضر بین نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن. چیزهای خوب وجود دارد.”

ساعت بعد جونز دو برابر کردن در Anderson Cooper 360—دوباره بدون افشای نقش خود مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن ، “چه چیزی شما را از این اجرایی ، کوپر از او پرسید.

“من فکر می کنم آن را هل دادن در مسیر درست” جونز گفت: سی ان ان لنگر. “آنچه به شما کردم امروز من فکر می کنم نشانه آن است که ما در حال برنده شدن است,” او اضافه شده است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است خود را در رکورد گفت: ما نیاز به اصلاحات در اداره پلیس… ما در حال برنده شدن! دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ طرح یک ماه پیش برای کار بر روی این موضوع در همه. این واقعیت که ما در حال حاضر در جهت حرکت رو به جلو فکر می کنم خوب است.”

در طول یک باغ گل رز مراسم بود که در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم انتخاباتی که در آن رئیس جمهور در دفاع از پلیس تبلیغ تعهد خود را به “نظم و قانون” افتخار در مورد بازار سهام و قبل از coronavirus اقتصاد و حمله جو بایدن—تهمت بود flanked توسط ماموران لباس شخصی و پلیس اتحادیه مقامات او به عنوان امضا فرمان اجرایی در پاسخ به این بیماری همه گیر از غیر قابل توجیه کشتار غیر مسلح سیاه آمریکایی ها توسط پلیس.

مجلس نانسی پلوسی بود سریع به تماس رویداد “یک عکس op” و منظور اجرایی “به طور جدی از آنچه مورد نیاز است”; رهبر اقلیت سنا چاک شومر panned آن به عنوان “چای ضعیف” و برگرد. Al Sharpton—دیرین متحد جونز قصد بازگشت به 1990s زمانی که جونز خود قسم خورده “رادیکال” و عدالت اجتماعی فعال در اوکلند—تمسخر از آن به عنوان “بی دندان و بی معنی” به دلیل آن را می دهد خدمات لب اما هیچ قانونی دستور به ممنوعیت chokeholds (مگر اینکه افسران تصمیم زندگی خود را در خطر هستند) بهبود پلیس, آموزش استفاده از متخصصان سلامت روانی و نگه داشتن رجیستری ملی بد پلیس.

“من فکر نمی کنم منظور اجرایی شد ارزش مقاله در آن نوشته شده بود,” Sharpton گفت: روزانه وحش. “ون آزمایش با مغلوب ساختن پیشی جستن یک مورد او را به داشتن ایمان بیشتر از من است اما من قصد ندارم به او حمله برای انجام آن…من فکر می کنم او به خوبی نیت اما من فکر می کنم او کاملا اهمیت جلوه نوع پسر او را در برخورد با. من فقط مخالف که مردم او را در برخورد با صادقانه استخوان در بدن خود است. اما من نمی توانم تقصیر او را برای تلاش.”

در میان جونز’ بسیاری از منتقدان در سمت چپ بازیگر جفری رایت بود در یک بار خشن و باهوش به عنوان او را تماشا جونز تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس ابتکار: “بوی ون جونز کمک کوشنر صنایع دستی این exec سفارش بنابراین او سیاهی آن است. ‘شما نمی توانید لهستانی این گه او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن بزهکاری در عین حال در اینجا او با چکمه های سیاه و دستمال” رایت توییتی.

“جونز” و ” به نظر می رسد ساخت جمهوری خواه سیاست برای خوشایند مردم سیاه و سفید. بنابراین انتظار می رود او را به تماس با این پیشنهاد جدید پیشرفت” نوشت: جونز detractor Stephen A. Crockett جونیور نویس برای ریشه. به نقل از مالکوم ایکس Crockett اضافه شده sarcastically: “‘هی نگاه چاقو رفت از 9 اینچ در خود را به عقب به اینکه تنها 6 اینچ در خود را به عقب’ (ون جونز’ voice).”

نه Sherrilyn Ifill رئیس NAACP صندوق دفاع حقوقی و نه رشاد رابینسون, مدیر اجرایی, رنگ, تغییر, در پاسخ به درخواست مصاحبه. جونز در ضمن کاهش یافته است به صحبت می کنند به The Daily Beast برای این داستان. یک عضو از روابط عمومی ستاد توضیح داد که “با توجه به تعهدات قراردادی با سی ان ان/ترنر او را محدود در چه مطبوعات او می تواند انجام دهد خارج از شبکه خود را.”

سی ان ان در ضمن نمی نظر در شبکه را عدم افشای جونز پشت صحنه مشورتی نقش مهمی در شکل گیری تهمت اجرایی منظور در حالی که ارائه تمجید ابتکار او کمک کرد ایجاد کنید.

شرایط مشابه بود در نوع اگر نه در درجه برای بدنام حادثه 40 سال پیش است که در آن واشنگتن پست مقاله نویس George F. خواهد ستود رونالد ریگان بحث عملکرد در برابر جیمی کارتر رئیس جمهور بدون افشای است که تا به حال کمک مربی و سپس از نامزد جمهوری خواه در مناظره جلسات تمرین.

“من پیدا کردن که در سیاست مردم در موقعیت های ناراحت کننده و این که هنگامی که شما را به دیدن آنچه که شخصیت یک فرد واقعا” کوشنر گفت: روزانه جانور در طول یک مکالمه تلفنی کوتاه. “و در یک وضعیت دشوار ون به من نشان داده است که او شخصیت واقعی است. او با تمرکز بر روی چیزهایی که درست.”

[ون] جونز ” و ” به نظر می رسد ساخت جمهوری خواه سیاست های خوش طعم بودند.

Stephen A. Crockett جونیور مقاله نویس برای ریشه

توسط یکی آگاه حساب آن بود که سی ان ان سیاست تزار سام Feist این شبکه در واشنگتن رئیس دفتر و معاون ارشد رئیس جمهور که به معرفی کوشنر به Jones; در زمان جونز نوسان بین صداهای مثبت در مورد جرمی که اتفاق می افتد به کوشنر پدر در قانون و trashing رئيس جمهور جدید است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وحشتناک jackass” جونز گفت: در طول یک ماه فوریه 2017 سخنرانی در John Jay College مرکز در رسانه ها جرم و عدالت است. “او یکی از بدترین مردم تا کنون به دنیا آمد. او است. شما نمی تواند بدتر از او را مگر اینکه شما مثل سفت سر کردن از بچه گربه ها در هر روز است. من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام می شود بدتر است.”

به سختی یک هفته بعد جونز effusively ستایش یک لحظه در مغلوب ساختن پیشی جستن اول دولت از آدرس اتحادیه هنگامی که او به رهبری طولانی ایستاده برای بیوه از مهر و موم نیروی دریایی Ryan اونز—که کشته شد در یک botched و بد برنامه ریزی ماجراجویی نظامی در یمن (شکست که برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور معمول سرزنش باراک اوباما).

“او رئیس جمهور ایالات متحده در آن لحظه. دوره” جونز ادعا کرد. “[T]کلاه یکی از فوق العاده ترین لحظات شما تا کنون دیده اند در سیاست آمریکا است. دوره…برای افرادی که تا به حال بوده است و امیدوار است که او را تبدیل به وحدت امیدوار است که او ممکن است پیدا کردن برخی از راه برای تبدیل شدن به ریاست جمهوری آنها باید خوشحال است که حاضر است.” (در مصاحبه ای در سال گذشته با روزانه وحش مارلو استرن جونز اعلام کرد ئی که او باقی می ماند “افتخار” که شدید هذلولی و به سختی نبوی است.)

کوشنر که علاقه مند شد و در عدالت کیفری و اصلاحات در زندان پس از پدرش نیوجرسی املاک و مستغلات نجیب زاده چارلز کوشنر فرستاده شد به فدرال قلم در سال 2005 به صورت مالی مبارزات انتخاباتی نقض فرار از پرداخت مالیات و شاهد دستکاری—گفته سی ان ان Feist که کاخ سفید برنامه ریزی شده بود به رول عدالت کیفری سیاست اصلاحات ابتکار و التماس برای پوشش عادلانه از سی ان ان.

Feist توصیه می شود که او صحبت جونز گفتن کوشنر که سی ان ان و شخصیت شما پرشور در مورد این موضوع.

“او کسی که من می خواهم در تلویزیون دیده می شود بنابراین من عمیقا تردید” کوشنر گفت: روزانه وحش. “اما من گفتم: من می خواهم خوشحال به صحبت می کنند به او و ما تا به حال یک چت خوب. و پس از آن ما فقط شروع به کار با هم. و آنچه که من دیدم با او بود که او تا به حال مقدار زیادی از شجاعت زمانی که مردم دیگر بازی سیاست است.”

با بسیاری از حساب کوشنر و جونز شد دوستان سریع; Jones شده است گاه به گاه شام مهمان از جارد و Ivanka Trump در خود عمارت در واشنگتن شیک Kalorama محله و کوشنر معرفی جونز به کیم کارداشیان غرب دیرین pal—همراه با شوهر کنی—از Ivanka است.

در ماه مه سال 2018 کارداشیان غرب تا به حال با موفقیت لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به عفو آلیس ماری جانسون 63 ساله سیاه زن که تا به حال صرف بیش از دو دهه در زندان در حالی که خدمت به حبس ابد بدون خشونت اتهام مواد مخدر. به منظور کوتاه جونز— که فراتر از بودن با استعداد ارتباط برقرار جهانی networker—دوست واقعیت تلویزیون ستاره او را تشویق علاقه در زندان اصلاح و مرتب برای او به مطالعه قانون با یک چشم به سمت مصرف کالیفرنیا بار امتحان تحت قیمومیت #cut50 را Jessica جکسون.

“من ملاقات ون چندین سال پیش و من افتخار دارم به او هر دو از یک دوست و مربی” Kardashian West گفت: Daily Beast, در بیانیه ای. “من دیده ام دست اول تعهد خود را به کسانی که نیازمند کمک و فداکاری خود را به عنوان بنیانگذار رویای سپاه [جونز’ چتر غیر انتفاعی] برای توانمند سازی آسیب پذیر در جامعه ما است. ون را تشویق کرده است عشق من در زندان اصلاحات و او یکی از اولین کسانی که به من تماس بگیرید برای مشاوره. من برای همیشه خواهد بود با الهام از ون را فداکارانه کار می کنند.”

در طول سال جونز ساخته شده بود دوستان با پر زرق و برق فهرست مشاهیر از جمله Jay-Z, Rosario Dawson و شاهزاده (یک حامی مالی جونز پروژه; جونز اشک ریختن در طول چندین تلویزیون ظاهر یاد یاد راک استار که در مارس 2016).

جونز همچنین شمارش در میان خود را بگیرید و یاد دهید مگان مک کین, Kayleigh McEnany مایک هاکبی و شرکای سابق در سی ان ان مختصر راه اندازی مجدد از Crossfire در سال 2013 سابق جمهوریخواه مجلس نیوت گینگریچ و راست متمایل هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن-نفرت کابل شخصیت s. e. Cupp.

“ون راه حل گرا” Cupp گفت: روزانه وحش. “بنابراین او را نه همه که علاقه مند در سیاست که در آن است که راه حل می آید و یا حتی اپتیک…تعداد بسیار کمی از ما در این دانشمند فضا می تواند ادعا واقعی سیاست بال بنابراین من فکر می کنم تمایل خود را برای شنیدن هر کسی را یک فضیلت است.”

در واقع, کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott, سنا فقط سیاه جمهوری خواه مشورت با جونز او به عنوان پیش نویس پلیس اصلاحات قانون به اصطلاح “عدالت و قانون” که دموکراتیک منتقدان را به نام محزون می خوانی ناکافی و به طور موثر کشته در سنا است.

“آنها بحث در طول فرایند قرار دادن ما پلیس اصلاحات قانون هم” اسکات سخنگوی فرستاده “و ون مشترک ایده هایی برای تیم ما در نظر بگیرید. عدالت عمل بود واقعا ساخته شده است تا از هر دو حزب اهداف و ون ورودی بود قطعا بخشی از این فرآیند به عنوان ما ساخته شده این لایحه است.”

من برای همیشه خواهد بود با الهام از ون را فداکارانه کار می کنند.

کیم کارداشیان غرب به The Daily Beast

چندین همکاران جونز که خواسته نمی شود شناسایی شده به طوری که آنها می تواند صحبت می کنند آزادانه باورند روزانه وحش که جونز طلاق پدر دو کودک است که با انگیزه آنجا توسط شخصی پیشرفت و شهرت و دسترسی به قدرت و پول را به عنوان نوع دوستی.

یکی از همکاران سابق توصیف یک خودرو لقب “ون جونز رسانه های ماشین” که در آن جونز صاحب و عمل خود را تولید شرکت سحر و جادو آزمایشگاه Media LLC می نویسد: کتاب به سخنرانی پرداخت و نظارت آرایه ای از غیر انتفاعی به عنوان رئیس اجرایی از اصلاحات داد که جونز رسمی زیستی توصیف به عنوان “ابتکار تاسیس شده توسط Jay-Z, Meek Mill, و شش میلیاردرهای برای تبدیل سیستم عدالت کیفری.”

برای سه سال گذشته جونز رسانه های حرفه ای بوده و مدیریت توسط Jay-Z-تاسیس شرکت های سرگرمی, Roc Nation, LLC. ظاهرا او به خوبی انجام شده است به اندازه کافی از نظر مالی با او کارآفرینی شرکت به حقوق و دستمزد خود را به عنوان رئیس جمهور رویای سپاه که او را به پرداخت $209,469 در سال 2016 $145,541 در سال 2017 و هیچ چیز در سال 2018 با توجه به مالیات معاف غیر انتفاعی عمومی اطلاعات مالی.

جونز تصدی کوتاه در سال 2009 به عنوان مشاور ویژه در مشاغل سبز با اوباما شورای کیفیت محیط زیست به پایان رسید به طور ناگهانی با استعفای خود را پس از آن-فاکس نیوز, شخصیت, Glenn Beck خستگی ناپذیر او حمله خود را برای پست-دانشکده حقوق گذشته به عنوان یک رادیکال چپ که افتخار مائوئیست ایدئولوژی—فاز جونز در نهایت رد به درون جریان اصلی سیاسی نظام است.

بک احتمالا جونز به نفع بزرگ او را با ساخت یک علت célèbre. جونز توسط برخی از حساب شده بود نا امید در حال صرف دندانه دار در اوباما در کاخ سفید بود و بشدت ناراحت است که کاخ سفید ارشد محیط زیست مشاور برایان Deese یک مرد جوان که به طور اتفاقی از سفید تا به حال بیشتر نفوذ با اولین رئیس جمهور سیاه از جونز انجام داد. Deese این روزها یک مدیر عامل و جهانی سر از پایدار سرمایه گذاری برای دارایی-مدیریت کرگدن BlackRock, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جالب اینجاست که جونز می برد بسیار بیشتر دسترسی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را قدرتمند ترین مشاور Jared کوشنر از او تا به حال به باراک اوباما و اوباما دستیاران.

“او می رود و جاهایی که دیگران از ترس به او مصلوب شدن در راه های بسیاری برای تصمیم گیری است که او می کند اما می داند که این کار کار ما خالق” گفت: اصلاحات در زندان فعال Topeka سام که جونز در گوگل رویداد و شروع به کار با او در سال 2016 پس از گذراندن سه سال از 10 سال حبس فدرال غیر خشونت آمیز مواد مخدر توطئه اعتقاد. “ما باید به کار با یکدیگر به منظور رسیدن به همه چیز تغییر کرده و بهتر و درست جامعه است.”

در عین حال سام هم در ابتدا مقاومت جونز را دعوت به پیوستن به او در جلسات در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید: “هنگامی که ون از من دعوت کرد به خانه من نیست اولین بار به خاطر مردم گفت: آیا رفتن شما کار نمی کند با این دولت و هیچ چیز به از آن آمده…من اولین بار به خاطر مردم من نگاه کردن به told me, ‘don’t go.’ آنها به من گفتند آن خواهد صدمه دیده و حرفه ای و هر آرمان است که من تا به حال از خود من است.”

سام در نهایت رد که مشاوره و شرکت در کاخ سفید پانل با جونز کوشنر جسیکا جکسون و دیگران به اشتراک گذاشته و بینش خود را در مورد اصلاحات در زندان.

“برای من رفتن به تهمت کاخ سفید شبیه حیاط از خانواده من در زندگی بعدی به” سعید سام که در تنها سیاه و سفید خانواده در حومه شهر لانگ آیلند محله. “مردم ممکن است می گویند که نه رئیس جمهور من” اما واقعیت این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور ایالات متحده است.”

جونز “می داند که هنگامی که شما در حال رفتن در برابر دانه, شما در حال رفتن به مقاومت مواجه, شما در حال رفتن به حمله,” او گفت:. “این است که متاسفانه در این راه از جهان است.”

NY1 لنگر Errol لویی که صحبت با جونز در مورد تربیت او و سنت های مذهبی در طول John Jay College رویداد که در آن جونز به عنوان یک افتخار بود عدالت پیشگامی—گفت: انگیزه خود هستند و کمتر پیچیده و شاید پاک تر از برخی از باور.

“او معتقد به انجیل مسیحی” لوئیس گفت: روزانه وحش با استناد به جونز’ سخنرانی که در آن او در مورد صحبت خود پناه شهر های کوچک دوران کودکی در جکسون, تنسی, پسر مربیان; او در توصیف خود را به عنوان یک کتابی “nerd” که در وزن 87 کیلو و عینک زده; عزم خود را برای مبارزه با بی عدالتی او گفت: مخاطبان آمد از تجربه خود را از اینکه مورد آزار واقع شدند.

او هرگز نوشیدن الکل و یا مواد مخدر, او گفت:, و او بسیار شوکه زمانی که او به دانشگاه ییل و شاهد خود را از قانون مدرسه همکلاسی انجام بسیاری از هر دو در میان چیزهای دیگر که او زنگ زد مادر بزرگ خود را—که او هم از ترس به صحبت در مورد آن با او سخت و شکمبند پدر—به درخواست آنچه که او باید انجام دهید در مورد چنین شایع شدهاست.

او گفت: “دعا” جونز بازگو کرد.

جونز همچنین با اشاره به ریاکاری است که اجازه نخبگان دانشگاه ییل دانش آموزان به شرکت در چنین فعالیت هایی با مصونیت از مجازات در حالی که سیاه و سفید بچه ها در نیو هاون درونی شهر دستگیر و دریافت خشن زندان هم برای همان رفتار است.

ون جونز است که یک روزنامه نگار او را به یک فعال سیاسی و مدافع است. او از کار با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و اعضای کنگره به تصویب عدالت کیفری و زندان اصلاحات قانون شناخته شده به عنوان “اولین گام عمل می کنند.”

“کثیف حقیقت”—برای استفاده به عنوان یکی از سی ان ان برنامه هایی که جونز میزبانی بیش از سال است که کابل خروجی بارها تاری خطوط با قرار دادن او در نقش روزنامه نگاری به عنوان زمانی که او کبابی خبرسازان و فرهنگ پاپ مشهور ون جونز نشان می دهدکه زد هر شنبه شب برای 43 قسمت در کابل خروجی شروع در ژانویه 2018 و یا زمانی که او انجام سافتبال مصاحبه با کوشنر در سی ان ان شهروند کنفرانس در ماه اکتبر 2018.

“ون جونز بود فوق العاده مهم متحد در اولین مرحله عمل بیش از خط پایان و امضا و به قانون” نیویورک دموکراتیک تشکر. Hakeem Jeffries یک نویسنده اصلی از قانون همراه با گرجستان و جمهوری خواه در کنگره داگ کالینز گفت: روزانه وحش. “در طول فرایند تلاش برای حرکت بیل جلو در خانه وجود دارد در برخی از مترقی جامعه که به شدت به مخالفت با تلاش برای یافتن زمینه های مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دلیل بی اعتمادی ذاتی رئیس جمهور است.”

Jeffries اشاره کرد که او و جونز در میان دیگران—از جمله آمریکا به عنوان مظنونان حمله به دانشگاه کارن باس و سدریک ریچموند—”زمان زیادی از انتقاد از برخی از محله های سمت چپ برای اینکه احمق به اندازه کافی به فکر می کنم که ما در واقع می تواند چیزی انجام می شود. اما ما بود. و در پایان روز این قانون از حمایت آیتالله سیستانی و کخ برادران NAACP و بنیاد میراث.”

Jeffries افزود: “ون جونز تلفن و صحبت به آمریکا. او به خصوص به کیت الیسون و Tulsi Gabbard”—سابق مینیاپولیس کنگره در حال حاضر در ایالت مینه سوتا را دادستان و هاوایی کنگره بود که هر دو مشکوک از تلاش. “او صحبت کردیم و به آنها و کمک به تسهیل حمایت خود را که فوق العاده مهم است” Jeffries گفت.

Gabbard که تبدیل شده است به خصوص دوست نزدیک و نشست برای مصاحبه در ون جونز نشان می دهدگفت: روزانه وحش در بیانیه ای اعلام کرد: “ون عمیقا دلسوز و مهربان کسی است که در واقع واقعا نگران دیگر مردم و آینده کشور ما است. او بیشتر نگران در مورد کمک به مردم از سیاست که اعتباری برای کمک به آنها.”

کوشنر به نوبه خود گفت: “ما هرگز قادر به این دو حزبی معامله شده است ون.”

من فکر می کنم [ون] است که حسن نیت [به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن] اما من فکر می کنم او کاملا اهمیت جلوه نوع پسر او را در برخورد با.

Rev. Al Sharpton به The Daily Beast

“این یک گام در مسیر درست” گفت: Sharpton که به یاد می آورد که زمانی که جونز او را تشویق به حضور در دفتر بیضی مراسم امضای “به من گفت:” من قصد ندارم به کاخ سفید با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “و ون گفت:” بدون او نمی خواهد شرمسار شما’ و من گفت: “چرا خودتان را در آن موقعیت?'”

در دسامبر. 21, 2018, Jones, ایستاده بود پشت مصمم میز در میان جمعیت از جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران همراه با کوشنر و Ivanka Trump, برای امضای لایحه مراسم است.

زمانی که رئیس جمهور به نام او به صحبت می کنند جونز تحویل پرشوری خطبه در موضوع آزادی: “در کشوری که دموکراسی ما حق به مخالفت….و جایی که ما اختلاف نظر دارند—مهاجرت و تغییر آب و هوا بر سیاست خارجی ما باید مبارزه سخت است. اما ما یک مسئولیت—که در آن ما به توافق برسند—به کار سخت…و هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به مردم در پایین آقا من کار خواهد کرد و یا در برابر هر گونه دموکرات با و یا در برابر هر گونه حزب جمهوری خواه به دلیل وجود دارد هیچ چیز مهم تر از آزادی است. بنابراین با تشکر از شما آقا.”

Sharpton به یاد می آورد: “درست به شکل دو یا سه هفته بعد تهمت حمله و ون و من. که مغلوب ساختن پیشی جستن. شما نمی توانید اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن. او یک مرد باهم. من نمی دادن یک عکس op به ناروا و من قصد ندارم به عقب که من فکر می کنم او یک نژادپرست است.”

در یک جریان از آگاهی اکتبر 2019 گفتار به دلسوز مخاطبان در کاخ سفید نشست برای جوان سیاه, رهبری, تهمت سطل آشغال Sharpton—”آل یک مرد باهم, همه ما می دانیم که…مرتب کردن بر اساس از یک سوم نرخ باهم پسر”—و شکایت در پیچهای تودرتوی ظهر که جونز در حالی که لیست افرادی که کمک کرده بودند با تصویب قانون اصلاحات شکست خورده بود به اعتبار و تشکر از او را برای امضای اولین مرحله عمل 10 ماه قبل است.

“من در انتظار نگه داشته برای من نام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این گروه اضافه کرد که به نام او به Melania به عنوان او را تماشا جونز در تلویزیون “عزیزم بیا اینجا, من میخوام یک کمی بزرگ نام-ذکر…او نام من است! من یکی که آن را انجام داد! من به نام جارد—راست, Jared?—و گفت: چه جهنم است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس بازگو چگونه جونز به نام به حال برای شکست خود را در سال 2020 است. “و سپس او را به صحبت جارد و او عذرخواهی کند او نیست؟” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد.

“اما من آن را قبول نمی کند عذر خواهی” رئیس جمهور گفت:. “ون جونز! او یکی دیگر از زیبایی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول