می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به حذف مؤتلفه نمادی از پرچم دولت

می سی سی پی نمایندگان مجلس با اکثریت رای به حذف یک مؤتلفه آرم از خود پرچم دولت روز یکشنبه به مناسبت یکی از دراماتیک ترین repudiations هنوز سفید-supremacist تصاویر در طول موج اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا است.

این لایحه به تصویب رسید 128 به 37 است و در حال حاضر در انتظار امضای فرماندار تگزاس تیت ریوز. آن نیاز به زمان پرچم دولت برداشته شود ظرف 15 روز گذشت. یک کمیسیون انتخاب فرماندار, معاون فرماندار و مجلس را طراحی پرچم از جمله عبارت “به خدا ایمان داریم” به پایان خواهد رسید و سپتامبر 14. می سی سی پی رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در پرچم جدید در طول ماه نوامبر انتخابات عمومی. اگر پرچم جدید است نه تصویب رای دهندگان در ماه نوامبر یک طراحی جدید ایجاد خواهد شد و رای دادند و در سال بعد.

“امروز رای است رای به پاک کردن سی سی پی و یا سابقه آن میراث” سناتور. جان Horhn گفت. “اما آن را تاکید می سی سی پی را برای آینده ما قصد داریم به جلو حرکت کند با هم.”

در شنبه قانونگذاران در هر دو خانه پاک اولیه اندازه گیری هموار کردن راه برای یک لایحه برای تغییر پرچم و کالیفرنیا ، تیت ریوز توییتی که او را ثبت نام یک لایحه به آن اثر است.

اولیه اندازه گیری لغو محدودیت های اعمال شده در محل ممنوع است که دولت از تغییر و یا از بین بردن پرچم دولت است که در گذشته در ایالات متحده شامل صریح ادای احترام به طرفدار برده داری است. …

“این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن” ریوز توییتی.

فرماندار در ادامه می گویند که تغییر پرچم بود به اندازه کافی برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند از مؤتلفه نماد نشان دهنده. “ما نباید تحت هیچ توهم که یک رای در کنگره است پایان چه باید انجام شود,” او نوشت. “از آن خواهد شد سخت تر از دوره نقاهت بعد از گردباد سخت تر از تاریخی سیل و سخت تر از آژانس فساد و یا زندان شورش و یا آمدن فصل طوفان—حتی سخت تر از مبارزه با کروناویروس.”

دولت نماینده Jeramey اندرسون (D-Miss) جوانترین-همیشه سیاه قانونگذار منتخب در می سی سی پی در 28, تحسین تصمیم به هموار کردن راه برای تغییر در روز شنبه. “این یک فرصت منحصر به فرد یکی از ما نباید اسراف” او گفت:.

مؤتلفه رهبر Jefferson Davis بزرگ و نوه برترام هایس-دیویس حمایت تغییر گفتن سی ان ان که “نبرد پرچم ربوده شده است” و آن را “نه نمایندگی از کل جمعیت می سی سی پی.”

افزایش بازیکن بسکتبال کالج بلیک Hinson گفت: مؤتلفه نماد نقش خود را در تصمیم به انتقال از دانشگاه می سی سی پی به ایالت آیووا در اوایل این ماه. “از آن زمان برای رفتن و ترک Ole Miss,” او گفت: Daytona Beach, اخبار مجله. “من افتخار می کنم به نمایندگی که پرچم کنه و نمی توان در ارتباط با هر چیزی به نمایندگی از کنفدراسیون.”

سناتور. کریس McDaniel (R-Miss) مخالف تغییر و به نام دولت رفراندوم در مورد این مسئله هشدار داد که تغییر پرچم آمریکا بعدی بود.

“من نمی بینم که چگونه است که باعث می شود من یک نژادپرست است.” او گفت:. “من نمی بینم که چگونه است که باعث می شود من وحشتناک انسان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de