روسی, نیکل معدن شرکت اذعان آلودگی در قطب شمال

روسیه نوریلسک نیکل اذعان کرده است که مایع زباله بود به پمپ تندرا یک ماه پس از یک فرعی آلوده قطب شمال آبراه با دیزل. این زمان آن گفت: کارگران معلق شده بود برای “نقض” قوانین است.

ویدئوها منتشر شده در یکشنبه توسط روسیه نوایا گازتا روزنامه نشان داد فوم مایع پمپ شدن به وحشی, تندرا شرح داده شده توسط نوریلسک نیکل به عنوان “آب خالص” از یک مخزن در مواد معدنی کارخانه غنی سازی.

مایع بود آلوده با فلزات سنگین و اسیدهای اظهار داشت این روزنامه است.

به عنوان محققان وارد لوله شد “عجله” حذف و گفت: نوایا گازتاو یک ماشین است که تا به حال تحویل مقامات به صحنه بود و تا حدودی له — به طور تصادفی و بدون آسیب — سنگین earthmoving ماشین.

تا به آن مرحله از 6000 متر مکعب مایع ریخته شده بود بیش از “چند ساعت” گزارش خبرگزاری روسی اینترفاکس.

قوانین ‘تجاوز’ می گوید نگرانی

در بیانیه ای بعد نوریلسک نیکل ذکر یک “تخلف آشکار از قوانین عامل” اضافه است که آن را به حال تعلیق کارکنان مسئول برای تخلیه.

تحقیقات داخلی در راه گفت: نگرانی سخنگوی تاتیانا Egorova. کمیته تحقیق روسیه که پروب جرائم جدی گفت: آن را بیش از حد باز کرده بود یک پرس و جو.

روسیه منابع طبیعی سازمان گفت: این مایع از آن Talnakh کارخانه غنی سازی در نزدیکی شهر نوریلسک بود مرخص پس از باران های سنگین که تا به حال سمت چپ مخزن آن تقریبا کامل است.

‘جنایت علیه طبیعت’

محلی خدمات اورژانس ادعا فاضلاب نمی شد به احتمال زیاد رسیده اند در نزدیکی Kharayelakh رودخانه.

Vassili Ryabkin سابق کارمند محلی سازمان حفاظت از محیط زیست توصیف مایع تخلیه به عنوان “جنایت علیه طبیعت و فرزندان ما است.”

قطب شمال دیزل نشت بی سابقه

ماه گذشته 21,000 تن دیزل ریخته از سوخت تسهیلات ذخیره سازی از یک نوریلسک نیکل شرکت تابعه تراوش به خاک و آلاینده Ambarnaya رودخانه.

محیط زیست گفت: این بدترین حادثه چنین در قطب شمال با پاک کردن تلاش ها مانع از زمین باتلاقی و عدم دسترسی به جاده.

در آن زمان ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد یک وضعیت اضطراری است. نگرانی oligarch ولادیمیر Potanin وعده داده شده به پرداخت هزینه های تمیز کردن.

نوریلسک نیکل سرزنش ذوب پرمافراست با توجه به گرم شدن آب و هوا برای مخزن سوخت سقوط.

WWF متخصص الکسی Knizhnikov گفت: گم مهار ساختار مورد نیاز توسط قانون داشته ترین دیزل های ریخته شده در سایت.

ipj/dr (AFP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de