حماسه نتواند از لایحه بر

ویلیام Barr به نظر نمی رسد نگران آن است که مردم می دانند که او غیر اخلاقی است اما او گنجینه شهرت او به عنوان یک بی رحمانه موثر fixer برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان حوادث هفته های اخیر ساخته شده اند, ساده, اما, که شهرت بدون استحقاق است.

زمانی که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن بر به خدمت به عنوان دادستان کل در سال 2018 بسیاری ابراز امیدواری کرد که این “پیر واشنگتن دست” خواهد بازگشت احترام به حاکمیت قانون به وزارت دادگستری. بار سریع پشت سر هم که بالون توسط راست دروغ گفتن در مورد مشاور ویژه رابرت مولر را یافته و حتی به عنوان او آنها را مخفی می کردند برای هفته ها. از آن زمان بر است به طور کامل سطل آشغال شهرت خود را برای probity و وفاداری به قانون به عنوان او را با موفقیت دستکاری سیستم قضایی برای خدمت به مغلوب ساختن پیشی جستن را فاسد مىکند.

اما بسیار شبیه به رئیس خود Barr شدید بالاتر از واقعیت خود قضاوت و هوش و از این رو توانایی های خود را به طور موثر به استخدام نهادهای دولتی به خدمت غیرقانونی به پایان می رسد. و در حالی که بار تا به حال برخی از موفقیت در دستکاری سیستم عدالت برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن او نیز تا به حال بیش از سهم خود را از شکست قرار داده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در بی خطر و یا خجالت و حتی استیضاح.

Barr می کند مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

Barr هیچکدام از اشتباهات بازی مهم اما تا حد زیادی ناشناخته, نقش در تنظیم صحنه برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

بر عوامل سعی در جلوگیری از جامعه اطلاعاتی بازرس کل از های the whistleblower گزارش بازگویی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای گرفتن رئيس جمهور اوکراین به اعلام بررسی جو بایدن با کنگره مطابق با ابراز فرمان حاکم بر اساسنامه. Barr DOJ رفت تا آنجا که به موضوع frivolously استدلال حقوقی نظر خواست که IG نیست که مطابق با زبان ساده از قانون که تنها DOJ به حال قدرت به بررسی کاران ادعا می کنند. سپس بخش بخش جنایی وحی به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور انجام شد قانونی حتی بدون انجام تحقیقات و بسته فایل خود را.

بر سادگی انتظار می رود این تاکتیک خواهد بطری تا گزارش و جلوگیری از کنگره از یادگیری در مورد چه رسد به بررسی این افشاگر اطلاعاتی اتهامات. اما محاسبات خود را در گرو موفقیت ارعاب و قلدری IG به همراه خود آشکارا غیر قانونی پوشش طرح. IG نیست و به جای آن ساخته شده کنگره آگاه از خلاف کاران را گزارش. به عنوان یک نتیجه تهمت بود نه تنها مجبور به انتشار این گزارش اما همچنین زمینه یادداشت تماس خود را با رهبر اوکراین. بعلاوه از آنجا که DOJ به حال کاهش یافته است به دنبال هر گونه تحقیقات جنایی یک گام است که می تواند—به عنوان رخ داده است در طول تعلیق از مولر پرس و جو به طور موثر مانع کنگره از دنبال موازی بررسی Barr به پایان رسید تا باز کردن درب به تمام عیار تحقیق و تفحص از نماینده آدام شیف و خانه اش هوش کمیته که در نهایت به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

Barr فلین و سنگ Fiascos

Barr بی پروا تلاش برای محافظت از دو مغلوب ساختن پیشی جستن felonious cronies راجر استون و مایکل فلین نیز منفجر کردن خود و مغلوب ساختن پیشی جستن—مواجه است.

فلین و سنگ موارد آورده بودند توسط رابرت مولر اما هر یک به ارث رسیده از ناحیه کلمبیا, ایالات متحده وکیل جسی لیو بود که منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن اما ظاهرا فاقد سطح مورد نظر از قابلیت انعطاف. بر این اساس در ماه ژانویه بار ناشی از لیو به ترک کار خود را بلافاصله پس قبلا اعلام کرد که او می تواند نامزد سطح بالا و موقعیت در وزارت خزانه داری. با لیو از راه Barr نصب شده خود را “مشاور ارشد” تیموتی شیا به عنوان اقدام آمریکا وکیل به زودی قبل از آخرین مهلت برای DOJ به ارسال آن صدور حکم توصیه برای سنگ که مجرم شناخته شده بود از مانع عدالت برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان سنگ دادستان هارون Zelinsky شهادت قبل از کنگره در هفته گذشته او و تیم او مواجه شدید فشار برای تغییر تفاهم نامه تماس (با توجه به مدت طولانی DOJ سیاست) برای سنگ به محکوم مطابق با فدرال صدور حکم دستورالعمل. Zelinsky ناظر به او گفت که شیا “ترس از رئیس جمهور” و می خواستم توصیه به اصلاح به دنبال پایین تر حکم به “دلایل سیاسی.” با توجه به Zelinsky که سرپرست نیز گفت: سنگ تعقیب تیم است که “این مورد شد تپه ارزش مردن در و که ما می توانیم” از دست دادن شغل ما ” اگر ما پا خط.”

مانند بازرس کل این سنگ دادستان شد و تمایل خود را به قربانی کردن اخلاق در پاسخ به Barr دوست صمیمی قلدری. پس از Zelinsky تهدید به استعفا تیم او اجازه داده شد به فایل تفاهم نامه حاوی اولیه خود درخواست صدور حکم.

اما به زودی پس از تشکیل پرونده تهمت توییتی که DOJ توصیه شد “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.” این گروه سپس به جای اولیه تفاهم نامه با یک سند جدید که خواسته نامشخص پایین تر حکم. هیچ یک از اعضای سنگ تعقیب تیم جدید امضا تفاهم نامه; در واقع همه آنها خارج از این مورد آشکارا سیگنالینگ خود را قوی مخالفت با اقدام بی سابقه توسط Barr.

حتی قبل از Zelinsky ارائه شده خود را در داخل حساب کاربری خود در کنگره این قسمت به طور گسترده ای محکوم کرد و به احتمال زیاد مجبور Barr به جای او در نتیجه آوردن مختصر خود را محدود به آمریکا وکیل به پایان رسید. بعلاوه DOJ تلاش برای پیاده روی به دور از آن صدور حکم اولیه توصیه شد کاملا بی اثر و به خصوص بعد از یک گروه نماینده اظهار داشت: در طول سنگ محکومیت شنوایی که او ایستاده اصلی مختصری ظ توسط Zelinsky تیم که او گفت: تهيه شده در “حسن نیت” و در واقع هرگز خارج شده است.

قاضی در نهایت به سنگ یک جمله از بیش از سه سال است که کمتر از نیمی از آنچه Zelinsky تیم تا به حال در ابتدا توصیه می شود; اما به سختی غیر معمول برای یک قاضی با شهرت نسبتا ملایم صدور حکم است. قابل توجه قاضی تا حد زیادی انجام شده او صدور حکم تجزیه و تحلیل با اشاره به استدلال Zelinsky و تیم خود نیست که مندرج در سند Barr تا به حال اقدام به جایگزینی برای آن. بر این اساس بر را مداخله برای تمام مفاهیم و اهداف یک بطلان. علاوه بر این قاضی فقط دستور داد سنگ شروع به خدمت حکم او در اواسط ماه جولای و نسبت ناروا داده است هر نشانه ای که او عطا خواهد کرد که خود را دوست صمیمی عمومی خواستار عفو قبل از آن در نتیجه رندر بر دخالت در روند صدور حکم همه بیشتر بی معنی است.

Barr اما مصمم بود با سنگ شکست و تصمیم به شرکت در حتی بیشتر بی پروا دخالت این بار در فلین مورد. در مارس 7, شیا در زمینه حرکت به رد اتهامات ناشی از فلین دروغ در مورد ارتباطات خود با سفیر روسیه در پی 2016 انتخابات با وجود فلین خود چندین پذیرش از گناه. در اکو از سنگ imbroglio, هیچ عضو فلین تعقیب تیم امضا سند است.

حرکت مبتنی بود بر دروغگو حساب از این واقعیت است که بلافاصله رد شده توسط چندین اجرای قانون مقامات ذکر شده در شیا ” مختصر و همچنین آشکارا اشتباه حساب از قانون است که مغایر با DOJ خود دیرینه موقعیت.

این کاملا قابل پیش بینی نتیجه بود و در عین حال یکی دیگر از شکست مفتضحانه در آن DOJ اظهار داشت که قاضی مجبور به اعطای اخراج حرکت بدون در نظر گرفتن چگونه بیهوده و بیمعنی و یا آشکار نادرست بخش منطق شده اند ممکن است. زمانی که قاضی دادگاه تا به حال جسارت به برنامه شنوایی در حرکت, فلین به دنبال رهایی از یک دادگاه استیناف با حمایت از Barr بخش.

روز چهارشنبه در یک نظر نوشته شده توسط سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید قاضی ایتالیایی رائو تقسیم دادگاه استیناف پنل حکومت در DOJ به نفع. این نظر مبتنی بر یک شخص گزاره: که Barr DOJ خواهد بود صدمه توسط هر قضایی “موشکافی” از آن شفاف سیاسی تصمیم به رها کردن این مورد.

این تصمیم ممکن است رد کامل دادگاه استیناف و در نهایت می تواند تا پایان قبل از دیوان عالی کشور است. اما صرف نظر از نتیجه نهایی آن است که ساده است که بر مداخله در فلین مورد بود و در عین حال یکی دیگر از خطا بدون استفاده از زور برای مغلوب ساختن پیشی جستن consigliere. ترین تهمت می تواند امید برای یک حاکم بیان کرد که DOJ به درستی ترس “موشکافی” از تلاش خود را به نمایندگی از ریاست جمهوری یک دوست صمیمی. علاوه بر این مورد می تواند به خوبی باقی می ماند و در دادگاه ها و اخبار خوب گذشته انتخابات مگر اینکه تهمت نیز رضایت فلین برای قرار دادن این قسمت به رختخواب فقط به عنوان او به احتمال زیاد برنامه ریزی شده به انجام قبل از بر آمد تا با او بیش از حد بالا اخراج طرح.

بر از دست می دهد و نبرد برای منطقه جنوب نیویورک

بر ترین حماسه شکست تا کنون بود هفته گذشته نبرد برای کنترل منطقه جنوب نیویورک که او از دست داده چشمگیری.

در شب جمعه به DOJ با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که SDNY آمریکا وکیل جفری برمن استعفا کرده بود که تهمت بود نامزدی جی کلیتون را به جای او. کلیتون در حال حاضر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار, اما هیچ دادستانی تجربه. Barr همچنین اعلام کرد که به جای اجازه می دهد برمن معاون مدیریت دفتر تا تایید جانشین او به عنوان به طور معمول رخ می دهد در چنین شرایطی او نصب نیوجرسی آمریکا وکیل که قبلا نماینده فرماندار کریس کریستی در بررسی این طرح به ایجاد ترافیک روی پل جورج واشنگتن به اجرای SDNY به طور موقت.

آن را یک راز باقی مانده است فقط به آنچه بر انگیزه به تلاش بی مهابا سر بریدن ملت مهم ترین محلی دفتر دادستانی; اما وجود داشته اند قابل اعتماد گزارش می دهد که SDNY در حال بررسی تهمت وکیل و سابق آمریکا وکیل رودی جولیانی برای اوکراین ممکن است مربوط به سوء رفتار و به گفته جان بولتون به تازگی منتشر شده کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به فسخ دفتر دادستان از یک بانک تحت کنترل دولت ترکیه است. نیویورک تایمز نیز گزارش داد که بار قبلا و غیرموثر سعی در منحرف کردن SDNY را در اوکراین مربوط به تحقیقات و ساخته شده سر و صدا در مورد سوال شایستگی از دفتر دادستان از تهمت دلال مایکل کوهن برای نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین با ساخت یک hush پول پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف احتمالا در تلاش برای عایق مغلوب ساختن پیشی جستن از آینده پیگرد قانونی برای همان رفتار.

هر آنچه که خود دلیل بر تلاش برای اجرای همان بازی او تا به حال مورد استفاده برای جابجایی لیو در سی برابر برمن از جمله مسئله به ارائه برمن جدید آلو در بازگشت بی سر و صدا و به سرعت خروج از دفتر. در واقع Barr (به شدت) ارائه شده به مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی برمن به کلیتون در حال حاضر کار به عنوان صندلی از SEC که برمن است که احتمالا بی حد و حصر. لیو هرگز به پایان رسید تا گرفتن وزارت خزانه داری شغلی که وعده داده شده به او به عنوان یک انگیزه به بلافاصله تخلیه سی باراک اوباما; بنابراین برمن می شده اند عاقلانه به تخفیف هر گونه پیشنهاد از Barr.

در هر صورت برمن شد و تمایلی به بازی همراه و آشکارا به چالش کشیده بر اقتدار او را به آتش کشیدند و بدون دستور مستقیم از رئیس جمهور. در نتیجه طوفان, Barr بود مجبور به پرداخت قیمت سنگین به برمن استعفای: اجازه می دهد خود را معاون آدری اشتراوس با تجربه و بدون شک مستقل دادستان را به اقدام آمریکا وکیل stymieing هر گونه امید تهمت و Barr ممکن است تا به حال از دستکاری و یا عمیق-sixing هر گونه حساس تحقیقات در “مستقل منطقه است.”

به دنبال در Barr حماسه نتواند آن را روشن است که او ارعاب طرح تبدیل شده اند کمتر و کمتر موثر به عنوان او مواجه شده است و بیشتر و بیشتر مقاومت مواجه از قربانیان خود را. اما که است که می گویند که او خود را به همان اندازه shambolically قلدری رئیس است و دیگر خطری برای کشور است. در واقع بار ممکن است به خوبی به پاسخ اخیر خود با موانع و حتی بیشتر بی پروا تلاش برای تضعیف نظام عدالت و احتمالا دموکراسی خود را.

برای مثال Barr به تازگی به عضویت در مغلوب ساختن پیشی جستن حمله اجازه می دهد رای گیری از طریق پست در میان همه گیر این ادعا که اجازه می دهد رای دهندگان به ایمیل خود را از برگه های رای دعوت تقلب گسترده مغز متفکر توسط کشورهای خارجی. در عین حال زمانی که مورد سوال Barr نیز اعتراف کرد که او مطلقا هیچ مدرکی برای این ادعا. و بار مکرر و کاملا نامناسب trumpeting آینده کیفرخواست از unnamed پرسنل اجرای قانون در ارتباط با تحقیقات از روسیه تحقیقات را محققان روشن می سازد که دادستان کل آمادگی خود را برای انجام تمام او می تواند به اثبات مغلوب ساختن پیشی جستن “Obamagate” conspiracizing.

اما هیچ چیز کاهش می یابد یک پسر قلدر بیش از از دست دادن دعوا و بر از دست داده است بسیاری شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de