این پاپ کورن ساز از Netflix & Chill رویاهای

این که آیا شما در حال تماشای پلیسی مانند پول دزدی و اوزارک یا کمدی مانند آن مجموعه وجود ندارد و بهتر است میان وعده از پاپ کورن. در طول قرنطینه Netflix مورد علاقه من بود فرار و من خودم را شخم از طریق کیسه های پاپ کورن مایکروویو قبل از تصمیم به سعی کنید ظاهر دانه های خودم را برای مقرون به صرفه تر (و سازگار با محیط زیست) راه به افراط عادت من.

آن را آسان به اندازه کافی برای پاپ دانه در بالای اجاق گاز, اما من همیشه به نظر می رسید برای پایان دادن به بیش از حد بسیاری از قطعات سوخته و یا غم انگیز از دانه unpopped حتی زمانی که من پشتکار گوش به ظاهر کوبه ای و دوره ای را تکان داد تابه.

سپس من کشف تازه, پاپ, پاپ کورن ساز توسط داش و من فورا تبدیل شدن به یک ذرت بو داده ظاهر ملکه. این ممکن است مانند یک مینیاتور زباله می تواند اما این یک کوچک اما توانا پاپ کورن ماشین. این فقط بیش از یک پا بلند و متناسب به راحتی در آشپزخانه آشپزخانه یا اگر من که کاملا صادق و راست در nightstand با سنگین ظرف پاپ کورن دانه زیر.

هوای گرم روش ظاهر بدون نیاز به روغن و یک لمس دکمه شروع است که کاملا ادم. پاپ کورن آغاز می شود شادی پرواز در اطراف حرارتی آلومینیوم مجلسی مانند بچه های کوچک در یک کارناوال سوار. به زودی قطعه پاپ کورن هستند هنرمندانه somersaulting از فواره زدن اب و را در کاسه ای زیر. صفر سوخته قطعات و هیچ unpopped stragglers پشت سر گذاشت. پاپ کورن ساز کوک می تواند تا 16 فنجان پاپ کورن تازه در یک زمان اگر چه من هنوز آزمون خود را حداکثر ظرفیت. است که می تواند یک کمی از حد حتی برای من.

مورد علاقه من دانه های سیاه Jewell میراث پاپ کورن رشد در میانه مزارع. آنها hulless و سرشار از آنتی اکسیدان و فیبر است. بهترین قسمت در مورد ظاهر خود را پاپ کورن است که با داشتن راه بی نهایت به فصل آن است. من معمولا می خواهم به نگه داشتن آن ساده با Laudemio Frescobaldi روغن زیتون و Jacobsen را فلفل سیاه-تزریق نمک دریا اگر چه فنجان اندازه گیری برای پاپ کورن ساز دو برابر به عنوان یک سینی گرمایش برای کره است که فوق العاده راحت است. اگر شما به دنبال برای مخلوط کردن آن فقط با اضافه کردن سبزی و سیر و یا پودر فلفل قرمز و یا همه چیز بیگل ادویه مخلوط به روغن زیتون یا کره به طور مساوی توزیع شده در عطر و طعم. شما حتی نمی باید برای شستن ماشین اگر شما با استفاده از کره ذوب سینی. خانواده شب فیلم شده است هرگز به آسان است.

داش هوای گرم پوپر پاپ کورن ساز

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de