Coronavirus بان کی مون: خشم در سوئد در کرون استانداردهای دوگانه

سوئدی ها در حال نا امید که آنها بوده ام به طور خاص به عنوان پسر بد از کشورهای اسکاندیناوی. در حالی که کرون گردشگران و صاحبان خانه در حال جاری شدن سیل به سوئد, سوئدی خود را به همتایان ها از چپ به خورش در خود آب است.

“این امر می تواند دو یا سه بار به عنوان گران قیمت [به خرید یک خانه] در دانمارک” کیرستن یک مرد دانمارکی از کپنهاگ توضیح می دهد که ما جرعه قهوه در تراس از چوبی کلبه تعطیلات در وسط محبوب سوئدی تعطیلات منطقه Osterlen.

از جلو وجود دارد یک گلخانه یک باغ آشپزخانه حلقه دار با نرده های فلزی برای حفظ گوزن و گراز وحشی نیز تمایل چمن و پس از آن جنگل است.

“ما در اینجا در تمام طول سال به طوری که آن را نه فقط یک خانه در تابستان برای ما,” او می گوید او و همسرش است که رئیس امور مالی در یک شرکت دانمارکی.

پس از دانمارک مرزهای خود را بسته به بسیاری از افراد که از سوئد در مارس 13, زن و شوهر همچنان به ترک کپنهاگ روز جمعه و رانندگی در سراسر Oresund Bridge و سپس از طریق اسکونه به معشوق خود گریز از بازگشت در شب یکشنبه.

این به رغم این واقعیت است که دانمارک در طول این زمان توصیه می شود در برابر همه اما “به شدت لازم” سفر به سوئد و به نام کسانی که سفر به هر حال برای رفتن به قرنطینه به مدت 14 روز در خود بازگشت.

سرخوردگی و عدم درک

Kerstin sitting on the porch of the house she owns in Sweden

Kerstin می گوید او و همسرش با استفاده از خانه خود را در سوئد در تمام طول سال

“این تنها یک توصیه و ما تصمیم به دنبال دولت توصیه از آنجا که ما فکر می کنیم باید چیزهای مهم را به انجام این کار در اینجا و ما نمی معاشرت با همسایگان ما در این لحظه” او توضیح می دهد. “بنابراین ما از کپنهاگ و اقامت ما در خانه خودمان و در باغ ما و به هر کسی صحبت نمی. بنابراین ما حتی امن تر از اینجا در کپنهاگ.”

با توجه به نیلس Paarup-Petersen یک نماینده در مالمو برای لیبرال حزب است که مبارزه برای دانمارک به مردم اجازه می دهد از جنوب سوئد به عبور از مرز دوباره کیرستن است به دور از تنهایی.

“مردم در حال گرفتن بیشتر و بیشتر عصبانی کردن در مورد این واقعیت است که دانمارکی ها در حال آمدن به اینجا به سوئد در انبوه در حالی که سوئدی ها مجاز نیست برای رفتن به دانمارک” او شکایت.

در طول هفته گذشته این سوزش شده است مرکب از سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا مردم از اسکونه سوئد شهرستان در کنار دانمارک می تواند به دانمارک.

پلیس در شمال نیوزیلند در جزیره دانمارکی نیوزیلند توییتی در روز جمعه که مردم از جنوب شهرستانهای اسکونه, هاللاند و Blekinge قادر خواهد بود برای آمدن به دانمارک, بدون نیاز به آزمایش منفی از قبل.

اما آن را تنها در زمان چند ساعت پس از کشتی در سراسر Oresund تنگه آغاز شده تا دوباره در صبح روز شنبه قبل از پلیس شروع به تبدیل سوئدی و دانمارکی دولت تصریح کرد که مسافران نیاز خواهد بود برای نشان دادن منفی coronavirus تست گرفته شده در آخرین 72 ساعت است.

سوئد در سرد چپ

دانمارک نیز در حال حاضر دو بار ساخته شده یک استثنا از آن همسایه اولین باز به گردشگران از دیگر کشورهای اسکاندیناوی اما ترک سوئد و سپس در هفته گذشته باز به گردشگران از کشورهای اتحادیه اروپا و دوباره به استثنای سوئد.

توجیه این است که سوئد — که بر خلاف دانمارک نشد مدارس, میله, رستوران ها, کافه ها و مراکز خرید و یا باشگاه های ورزشی که همه گیر ضربه — دارای تعداد بسیار بالاتر از مردم تست مثبت برای COVID-19.

بیشتر بخوانید: سوئد شروع به شک خود را پرت coronavirus استراتژی

در تازه ترین ارزیابی دانمارک بیماری های عفونی آژانس SSI در نظر گرفته است که به طور متوسط 67 نفر در سوئد به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در هر 100,000 نفر در آخر هفته.

که یک راه طولانی از 20 نفر در هر 100,000 آستانه دانمارک می خواهد کشور به زیر قبل از شهروندان خود را وارد این کشور برای اهداف تفریحی.

ناعادلانه خاص?

Passengers at the ferry terminal in Ystad

دانمارک باز کرده است تا به گردشگران از دیگر کشورهای اسکاندیناوی به جز سوئد

در ترمینال کشتی در شهرستان ایستد در سوئد غرب, گوشه, ماشین با کرون تعداد صفحات صف تا پس از ساعت-سفر طولانی در سراسر سوئد از کپنهاگ در راه خود را به جزیره بورنهولم دانمارک.

در کباب ایستاده در خارج از ترمینال کشتی یکی از مردم محلی Armin می گوید او احساس می کند هیچ خشم. “من فکر نمی, به خصوص در پیدا کردن آن ناعادلانه است. اما چیزی که من فکر می کنم آن را باید باز کنید,” او می گوید. “بسته شدن کشورها فقط به دلیل وضعیت فعلی در جهان در نظر من است مصرف آن را یک گام بیش از حد.”

یک گروه از دانش آموزان چرخه بر روی کشتی پس از گرفتن قطار در سراسر جنوب سوئد است. یکی به نام یاکوب می گوید: آنها نگران آلوده شدن. “تعداد بسیار کم در این منطقه است.”

مسیحی که بازگشت به خانه به بورنهولم پس از بازدید از یک دوست در لوند برای یک زن و شوهر از روز غافل است که او حتی شده شکستن دانمارک را توصیه.

“من فقط معمولی, حلق آویز کردن, خوش مشرب بودن چون من نه خوش مشرب به مدت سه ماه به دلیل از coronavirus بنابراین من نیاز به برخی از تماس انسان,” او می گوید.

A Danish man on his way back from Sweden

مسیحی می گوید او بی اطلاع در مورد دانمارک توصیه در مورد سفر به سوئد

او می داند با این حال چرا سوئد تا به حال شده است به طور خاص. “همه کشورهای اسکاندیناوی فکر می کنم که سوئد بدترین است زیرا آنها فقط باز کردن در حالی که دیگر کشورها در مستند و تلاش برای کنترل این وضعیت است.”

اما او می گوید که مردم در دانمارک نیز تبدیل شدن به بی دقتی. “مردم نمی گوش دادن به قوانین و قطار و اتوبوس بسیار کمی وجود دارد که در مورد مراقبت از coronavirus هر بیشتر. آن را مانند همه گیر و همه چیز باز است.”

میا و سخن هستند با در نظر گرفتن کشتی به تعطیلات در بورنهولم به جای بازدید از تابستان خود را در خانه در شرق سواحل سوئد Smaland استان به عنوان آنها تصمیم گرفته اند به دنبال دولت دانمارک را توصیه.

“من باید به دنبال سفارشات از دانمارک, البته, اما من فکر می کنم این نوع خنده دار است که من می توانم به بورنهولم اما من نمی تواند رفتن به خانه های تابستانی در سوئد است که در حومه شهر,” او گفت:. “این نوع از غم چون من عاشق بودن وجود دارد.”

“این یک کمی احمقانه” شوهرش تراشه در. “اگر ما می تواند راه دیگر آنها باید قادر به رفتن راه ما را به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de