ایران: انفجار گاز کشته شدن حداقل 19 در تهران

انفجار گاز در یک کلینیک درمانی در تهران را ترک کرده است حداقل 19 نفر کشته شدند. مشابه انفجار رخ داده در یک سایت نظامی در پایتخت هفته گذشته است.

یک انفجار در یک کلینیک درمانی در شمال تهران کشته شدن حداقل 19 نفر در روز سه شنبه, با توجه به گزارش ها از ایران در تلویزیون دولتی. این انفجار همچنین موجب خسارت به ساختمان های مجاور. دود غلیظ دیده می شود می تواند مواج به آسمان شب تلویزیون دولتی گزارش شده است.

“انفجار گزارش شد در 20:56 (16:26 UTC) به دنبال آتش سوزی در سینا در’har درمانگاه. واحد درمانی اعزام شدند بلافاصله” این شهر خدمات پزشکی اورژانس در بیانیه ای گفت.

مقامات در ابتدا گفت: 13 نفر مرده بودند اما جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران, بعد گفته تلویزیون دولتی که تلفات افزایش یافته بود به 19. دولتی خبرگزاری ایرنا نیز به نقل از ملکی عنوان کرد و گفت مرده شامل 15 نفر زن و چهار مرد. ملکی افزود: آتش نشانان نجات 20 نفر است.

قربانیان تحت عملیات

ملکی گفت: انفجار رخ داده است پس از کپسول های گاز در درمانگاه زیرزمین آتش گرفت. برخی از قربانیان “بودند و در طبقه بالا و در اتاق عمل بودند یا بیماران در حال بهره برداری و یا کسانی که با آنها,” او گفت:. “آنها متاسفانه از دست داده و زندگی خود را با توجه به گرما و دود غلیظ.”

این درمانگاه که در درجه اول نور انجام عمل جراحی و تصویربرداری پزشکی تا به حال از 25 نفر پرسنل ،

چهار روز پیش یک شبیه انفجار گاز رخ داده در نزدیکی حساس نظامی در مجتمع پایتخت. که انفجار ناشی از “نشت مخازن گاز” ایران وزارت دفاع روز جمعه تایید کرد. هیچ تلفات وجود دارد.

kp/روپیه (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de