Coronavirus: ژاپن خواهد بود آماده برای میزبانی تاخیر در بازی های المپیک سال آینده ؟

با به تعویق افتاد, بازی با توجه به باز در جولای 23, 2021, بسیاری از مردم سوال که آیا coronavirus همه گیر شده اند را تحت کنترل در آورد. جولیان Ryall گزارش از توکیو است.

یک مقام ارشد رهبری آماده سازی برای توکیو میزبان تاخیر 2020 توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان آینده تایید کرده است که تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا این رویداد می توانید پیش بروید می تواند به تاخیر افتاد تا اوایل ماه ژوئن 2021 جرقه تازه ای پیشنهاد شده که این بازی در نهایت لغو شود.

کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان اعلام کرد در مارس 24 که این بازی ها بودند که با تاخیر به مدت یک سال به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus جهان گسترده اما تلاش برای آوردن همه گیر تحت کنترل شکست خورده اند و یک واکسن است که به توسعه است. حتی اگر یک واکسن موثر است حاوی منتقدان اشاره می کنند آن است که بعید است در دسترس در مقادیر کافی برای تمام ورزشکاران و مقامات و صدها نفر از هزاران نفر از تماشاگران از ژاپن و سراسر جهان است.

Toshiaki اندو که ریاست کمیته سازماندهی برای بازی روز چهارشنبه به روز رسانی نخست وزیر شینزو آبه در پیشرفت کمی بیش از یک سال جلوتر از برنامه ریزی مراسم افتتاحیه المپیک گفت که این فرض باقی می ماند که این بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 23, 2021.

ادامه مطلب: توکیو 2020 به تعویق افتادن شمار بسیار نیرومند مالی چالش

به طور قابل توجهی با این حال او دست نخست وزیر قطعنامه تاکید بر این که کشور میزبان مسئولیت برای اطمینان از تندرستی از همه کسانی که در این بازی و درخواست کرد که دولت راه اندازی ویروس امکانات تست و پروتکل به طوری که این رویداد می توانید پیش بروید با خیال راحت.

ساکنان نگران

اما بسیاری از ساکنان توکیو بر این باور نیست که تضمین سلامت هر کسی در ارتباط با این بازی ها امکان پذیر است.

“همه چیز بستگی دارد که چگونه یک “موج دوم” از موارد توسعه, البته, اما از همه چیز که من را دیده اند در هفته گذشته و یا پس از آن به نظر نمی آید بسیار خوش بینانه گفت:” کویچی Ishiyama استاد بازنشسته زندگی می کند که در توکیو.

“دیروز وجود دارد 67 مورد در یک روز و به نظر می رسد کل امروز در حال رفتن به بالای 100 تا ما قطعا شاهد موج دیگری است که دوباره پس از آنها برداشته وضعیت اضطراری برای توکیو در مارس 25,”او گفت: DW. “و که واقعا نگرانی من است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: چشم انداز مثبت در ژاپن عفونت باعث موج دوم ترس

Ishiyama نگرانی در حال تکرار توسط اکثریت ساکنان توکیو که در پاسخ به یک نظرسنجی انجام شده توسط Kyodo و اخبار منتشر شده در روز دوشنبه. برخی از 51.7 درصد از ساکنان پایتخت گفت: این بازی باید به تعویق افتاد دوباره از 2021 یا لغو آشکار است. کمی بیش از 46 درصد گفت: بازی های المپیک باید بروید به عنوان برنامه ریزی شده. از کسانی که مخالف این بازی برگزار می شود در سال آینده به طور کامل 27.7 درصد گفت: آنها باید اوراق به طور کامل.

“این فقط یک ماده از بهداشت عمومی و ایمنی” گفت: Ishiyama. “آماده سازی برای بازی و ساخت سالن های مختلف هزینه شهر – و ما مالیات دهندگان – میلیاردها ین و در حال حاضر آنها می گویند که تاخیر در آنها خواهد شد میلیون ها هزینه بیشتر است.”

هزینه های بالای میزبانی بازی های المپیک

تخمین می زند در مقدار است که در ژاپن به سر برد در بازی قبل از آنها بودند لغو شد و به عنوان بالا به عنوان $25.2 میلیارد (€22.30 میلیارد دلار) در حالی که به تعویق انداختن این رویداد می تواند هزینه یک دلار بیشتر 5.8 میلیارد دلار (€5.13 میلیارد دلار). نوشتن و بازی کردن به طور کامل خواهد متحمل ضرر و زیان حدود 41.5 (€36.73) میلیارد دلار است.

ادامه مطلب: بازی های المپیک توکیو 2020: چه کسی می پردازد اگر coronavirus نیروهای لغو?

“راستش من فکر می کنم که مردم بیشتر و بیشتر از دست دادن شور و شوق خود را برای بازی های المپیک و این همان برای حامیان مالی که برداشت خود را در حمایت یا نه با از سرگیری معاملات خود را برای سال آینده گفت: ییچی شیمادا یک استاد روابط بین الملل در Fukui استانی دانشگاه.

“در حال حاضر مردم بیش از حد بسیاری از چیزهایی که به نگرانی در مورد شغل مدارس بسته بودن داشتن پول کافی برای حمایت از خود و البته ابتلا به کروناویروس – از به فکر می کنم در مورد بازی های المپیک,” او گفت: DW.

“در این شرایط ما می توانیم امید است که وضعیت را بهبود بیش از 10 ماه یا بیشتر و سپس ما می تواند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به پیش بروید یا نه اما من باید بگویم که احساس من این است که آن را می شود بسیار دشوار است,” او اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: ژاپن اجتماعی اثرگذارندهها پیدا کردن راه هایی برای دور coronavirus بحران

بازی بدون تماشاگر?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود داشته است نزدیک به 10.2 میلیون تایید موارد coronavirus از 30 ژوئن و بیش از 503,000 مرگ و میر. و در حالی که عفونت نرخ کاهش در بسیاری از کشورهای مختلفی وجود دارد که عمده سازمان ملل – از جمله ایالات متحده و هند و برزیل – که در آن اعداد هستند که برخلاف روند.

ژاپن گزارش کرده است 18,723 موارد و 974 تلفات اما مقامات بهداشت در حال حاضر هشدار از افزایش موارد مرتبط به توکیو شبانه مناطق و تعداد قابل توجهی خوشه ظاهر می شود در سایر نقاط کشور است.

سازمان در حال حاضر گسترده ای از پیشنهادات است که این بازی ها ممکن است کوچک در برخی از راه است و اقدامات گرفته شود برای اطمینان از ایمنی از تمام کسانی که با یک پیشنهاد این است که حوادث را بدون تماشاگر. مقامات مشتاق هستند برای جلوگیری از این سناریو خاص, اما آنها ممکن است پیدا کردن که مردم نمی خرید بلیط بخواهند صفحاتی دوباره مرتب بازی را از نگرانی است که آنها ممکن است آلوده.

برای Ishiyama که 73 سال, سلامت, بزرگترین اولویت است.

“چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها پیش بروید با بازی و یک یا دو نفر که نمی دانم آنها به این ویروس در آمد و سپس آلوده هزاران نفر از مردم در استادیوم؟” “چه کسی مسئولیت یک فاجعه شبیه به آن ؟ آن را خطرناک و غیر مسئولانه به پیش بروید با این بازی ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de