در حال حاضر بیش از هر زمان ارتباط با مردم و مراقبت در مورد جامعه ما بسیار مهم است. همانطور که ما حرکت رو به جلو در این سال ما آرزوی بیشتر هدفمند در اعمال ما و برای انجام کارهای متفاوت است. این شروع می شود با آگاه بودن است که جهان تغییر کرده است و بسیاری از مردم در حال مبارزه. ما می خواهم به همکاری با شما به کار و نسبت به انجام چیزی بزرگتر و بهتر با زمان ما و شما.

معرفی “اتصال + یادگیری = به” ما کمپین جدید برای کمک به دیگران و ارتباط با مردم. در اینجا چگونه کار می کند: ما 25 دقیقه از وقت خود را برای یک جلسه مجازی (به جای ناهار-و-یادگیری) و ما به کمک مالی از $25 در نام خود را به یکی از دو گرسنگی متمرکز موسسات خیریه از انتخاب شما درست در زیر.

وقت خود را و سخاوت را به کمک خوراک کسانی که گرسنه هستند و بهبود زندگی بسیاری از نیاز.

بیشتر بدانید: https://mailchi.mp/tournesol/helpingothers

Tournesol Siteworks تولید کننده محصولات تجاری مناظر برای بیش از 30 سال و آن را تبدیل به برتر ارائه دهنده راه حل های محصولات برای پشت بام, تراس, streetscapes عمومی موسسات و مهمان نوازی پروژه ها در سراسر کشور. ما با ارائه کامل چشم انداز راه حل برای محیط زیست شهری. پشت بام های سبز لازم نیست که پیچیده باشد و ما مدولار سینی را نصب و راه اندازی در مکان های موجود آسان است. از سیستم های آبیاری به سایت مبلمان ما می توانیم سبز هر ساختمان!

بازدید Tournesol Siteworks در Greenroofs.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de