Suzi Q: چگونه به من نشان داد و راک اند رول است که رئیس

من در راه من بسیار جوان 5-and-a-half رفتن در 6 watching The Ed Sullivan Showضروری یکشنبه مشاهده برای تمام خانواده های آمریکایی است. او همیشه “چیزی برای جوانان” در پایان و در این قسمت بیرون آمد الویس پریسلی انجام “نمی تواند بی رحمانه است.” من فرزند ارشد خواهر توسط 9 سال آغاز شده ، من خیره در او را و تعجب که چرا ؟ سپس من تبدیل شده و به تماشای عملکرد. من در کشیده شد کاملا. سپس نور-لامپ لحظه: من می خواهم به انجام این کار است. که لحظه لحظه با من می ماند تمام زندگی من. چیز خنده دار است که آن را هرگز به من رخ داده است که من زن و او مرد. برای من رخ نمی دهد و نمی رخ می دهد به من در حال حاضر. من نمی جنسیتی.

در یک خانواده بزرگ از پنج فرزند من همیشه میخ مربع در دور سوراخ همیشه برای من صدای. خیلی زود در من کشف توانایی من برای سرگرم کردن برای نگه داشتن مخاطب است. این فقط چیزی است که من می تواند و می خواستم برای انجام… بنابراین من آن را انجام داد. هنگامی که من در بر داشت صدای من وجود دارد بدون توقف من بود.

ما اول شروع به “تمام” گروه جویندگان لذت دوباره پس از تماشای Ed Sullivan Show—این بار با بیتلز برجسته است. هر دختر برداشت یک ابزار. من با توجه به باس. خوب است که خوب است. حتی اگر من در حال حاضر بازی سازهای کوبه ای و پیانو و باس آن بود. پدر من به من یکی که من هنوز هم: یک سال 1957 Fender Precision, sunburst, پایان, طلا ابتدا ورق و نوار پایین پشت گردن. رولز رویس از کنترباس و بیشتر دشوار است به استاد. من نمی دانم این من فقط یاد گرفتم که چگونه به آن بازی است. یکی دیگر از محوری لحظه: من به یاد داشته باشید قرار دادن آن در قرار دادن این بند در اطراف شانه من. بله کامل و مناسب است. و دوباره آن را به من رخ می دهد که من یک دختر باس.

همه ما در یک مسیر به دنبال, و من همیشه مصمم و سازش ناپذیر در مورد معدن. من که هستم. من می خواهم که من می خواهم.

بله این یک واقعیت است که من اولین بار بود rock-‘n’-رول زن خواننده/نوازنده و من در را باز کرد برای زنان اما من نمی توانم بگویم من می دانستم که من آن را انجام می دهند. من به سادگی به حال طبیعی و زیر ستاره من. در حقیقت, آن است که همیشه یک چیز فوق العاده است, من می دانم که در حال حاضر به نحوی است که من به زنان اجازه به دنبال ستاره خود را. آن OK را انتخاب کنید تا ساز و بازی ‘ñ’ راک اند رول. آن را OK می شود متفاوت است. آن را OK به شما.

من 14 سال در لذت جویندگان روز و به یاد داشته باشید که در مرحله سالن بسته بندی شده بود و یک پسر رقصید به جلو دادن بسیار بی تردید بسیار بی ادب و ژست با زبان خود. بنابراین پاسخ من بود به بازی باس من مانند دیوانه لبه و نزدیک به جبهه و ضربت سخت زدن او بر سر با headstock. او را مانند یک تن آجر—و او نبود ما زحمت دوباره. این است که تقریبا چگونه من به کار گرفته شده همه چیز. به عنوان من می گویم در فیلم مستند: دهان من شد سلاح من است. این شگفت انگیز است که پهلوانان می تواند برای شما انجام دهد.

به یاد دارم یک بار باید به آن شده است در اطراف ’76 یا 77, آینده مرحله پس از نشان می دهد. کسی آمد به من و گفت: “مرسی. من واقعا دوست طبل انفرادی.” چیز خنده دار است, من باس , خود ارضایی, همراه درامر. واقعا دارم ، من در مقابل, بازی, کردن, و او فکر آن را یک درام, از خود راضی. این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده است. گاهی اوقات مردم فکر کرده اید که اگر کسی پشت پرده بازی برای من. منظورم این است که شما باید شوخی بود. این خنده دار است.

OK یکی بیشتر داستان: بزرگ نشان دادن جشن الویس پریسلی در هاید پارک. آن را یک خط به بالا از ستاره ها از جمله تام جونز. من تنها نوازنده در واقع به “بازی” با گروه TCB و البته من بوده ام با جیمز برتون برای سال های بسیاری است. به هر حال من به همراه تمرین برای نشان دادن باس در دست ایستاده و آماده برای شروع زمانی که الویس’ نوازنده باس سرگردان (نمی تواند به یاد داشته باشید نام خود را… شاید جری Schilling). او با معرفی خودش به من و سپس به او می گوید: “شما می دانید من می تواند برای شما در باس اگر شما می خواهم.” ببخشید من ؟ به من گفت. و او تکرار آن است. من گفتم: چرا من باید به شما انجام این کار ؟

ما شروع به تمرین و او رفت و نور قرمز ، نه کلمه ای دیگر شد گفت: تا روز نشان می دهد.

ما شروع به تمرین و او رفت و نور قرمز ، نه کلمه ای دیگر شد گفت: تا روز نشان می دهد.

در همه صداقت, من لگد کردن درب از آنجا که من نمی بینم ،

من سرود است: مهم نیست که چه رنگ ، مذهب ، جنسیت یا شغل شما در زندگی انجام وظیفه شما این است برای رفتن در داخل پیدا کردن خود نور آن را روشن و اجازه دهید هیچ کس تا کنون آن را خاموش.

سنگ تا شما قطره.

Suzi Q در حال حاضر در دسترس از طریق دی وی دی و ویدئو در تقاضا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de