ترکیه اهداف عربستان مظنون در جمال Khashoggi محاکمه

ترکی دادستان را متهم به 20 اتباع عربستان از انجام یک “قتل عمد با قصد (باعث) عذاب است.” روزنامه نگار جمال Khashoggi بود به طرز وحشیانه ای به قتل پس از راه رفتن به یک کنسولگری عربستان.

یک دادگاه ترکیه روز جمعه افتتاح آزمایشی از 20 عربستان اتباع مظنون به دخالت در سال 2018 ترور عربستان منتقد و روزنامه نگار جمال Khashoggi.

ترکی prosectors گفت: دو عضو ارشد مشاوران به ولیعهد و محمد بن سلمان و 18 نفر دیگر تا به حال انجام شده “قتل عمد با قصد (باعث) عذاب را از طریق غریزه شیطانی.”

مظنون “عمل در اجماع از ابتدا در خط با تصمیم گرفتن قربانی بازگشت به عربستان سعودی و از کشتن او اگر او موافق نیست”, ترکی دادستان گفت.

Journalist Jamal Khashoggi (picture-alliance/abaca/Balkis)

جمال Khashoggi در مارس 2018

بیشتر بخوانید: عربستان گفت: “ما لازم نیست که سابقه قتل شهروندان ما’

اگر چه دولت عربستان در ابتدا به ارائه اظهارات متناقض در ترور آن را در نهایت حل و فصل در یک: که Khashoggi قتل بخشی از یک سرکش عربستان عملیات کج رفته است.

دادستان به دنبال زندگی جملات برای 20 مظنون است. همه آنها در سمت چپ ترکیه پس از عمل.

‘وحشتناک قتل’

Khashoggi رفت به کنسولگری عربستان در استانبول در 2 اکتبر 2018 به مقالات او در مورد نیاز به قادر به ازدواج ترکیه نامزد خدیجه Cengiz. او هرگز به سمت چپ ساختمان.

به گفته مقامات ترکیه یک تیم از 15 عربستان اتباع از جمله پزشکی قانونی و ماموران پرواز به استانبول و ملاقات Khashoggi در کنسولگری. آنها سپس او را کشته و تجزیه بدن خود را که هنوز به توان بازیافت.

Hatice Cengiz, Jamal Khashoggi's fiancee (Getty Images/AFP/S. Loeb)

خدیجه Cengiz عهد کرده است به عدالت برای Khashoggi که او مشغول به

بیشتر بخوانید: روزنامه نگاران در معرض خطر: ژوئیه 10 اکثر موارد فوری

Cengiz به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که “ما همچنان تلاش ما برای عدالت در ترکیه و جاهای دیگر” DW ترکیه خبرنگار جولیا هان گزارش.

عربستان مقامات استدلال کرده اند که متهمان باید سعی شود توسط پادشاهی و به عنوان نتیجه را رد کرد ترکیه در تلاش برای استرداد افراد درگیر در این پرونده است.

در عوض عربستان دادگاه محاکمه چند unnamed مهاجمان و محکوم به اعدام پنج تن از آنها به مرگ است. دو مقامهای سعودی بر این باور شده اند به طور مستقیم درگیر بودند به اتهام تبرئه در دادگاه.

ls/ng (dpa رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de