هند: فعالان حقوق حیوانات تگرگ گوشت سگ ممنوع

Nagaland است ممنوع فروش, واردات و تجارت از سگ استفاده می شود برای مواد غذایی در یک حرکت جشن گرفتهاند. حدود 30,000 سگ یک سال شد قاچاق و بنا به گزارش “مورد ضرب و شتم به مرگ چوبی با باشگاه است.”

هند northeastern state of Nagaland صادر کرده است ممنوعیت گوشت سگ و همچنین واردات و تجارت از سگ استفاده می شود برای مواد غذایی, مقامات روز شنبه اعلام کرد.

فعال حقوق حیوانات و سیاستمدار را حاکم Bharatiya Janata Party Maneka گاندی نام کرده در دولت برای پایان دادن به دولت سگ تجارت است.

گاندی راه اندازی درخواست تجدید نظر پس از او دریافت عکس از سگ های بازار از یک محلی حقوق حیوانات ،

بیش از 125,000 مردم پشتیبانی درخواست تجدید نظر او سپس نوشت: به Nagaland دولت و خواست بان کی مون در دولت سگ تجارت است.

“دولت تصمیم گرفته است به ممنوعیت واردات بازرگانی و تجارت از سگ و سگ بازارها و همچنین فروش گوشت سگ هر دو پخته و نپخته ایم” ناگالند دبیر کل Temjen اسباب بازی

ادامه مطلب: Coronavirus باعث سلامت روانی بحران در هند

حیوانات فعالان تگرگ تصمیم

حفاظت از حیوانات حمایت از گروه های انسانی جامعه بین المللی (HSI) تخمین می زند که تا 30000 سگ از یک سال در حال قاچاق به Nagaland و سپس به فروش می رسد در زنده بازار. با توجه به گروه سگ اغلب “مورد ضرب و شتم به مرگ چوبی با باشگاه است.”

“این مهم نقطه عطفی برای پایان دادن به ظلم و ستم در هند مخفی سگ گوشت تجارت” HSI در بیانیه ای گفت. این گروه تا به حال مبارزه برای سال برای پایان دادن به هند گوشت سگ تجارت است.

فدراسیون هندی حمایت از حیوانات سازمان (FIAPO) و مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA) نیز پیشگام مبارزات انتخاباتی. آنها را ستایش Nagaland تصمیم به عنوان “عمده نقطه عطف” در پایان دادن به ظلم و ستم به سگ در هند.

ادامه مطلب: هند ممنوعیت برنامه های چینی را تهدید می کند روابط اقتصادی با پکن

“رنج از سگ در Nagaland طولانی cast a dark shadow بیش هند و بنابراین این اخبار علائم عمده نقطه عطف در پایان دادن به ظلم و ستم از هند مخفی سگ گوشت تجارت” خود مدیر عامل Alokparna Sengupta گفت.

“این یک حرکت مترقی. در این روز و سن, مثبت رسانه های اجتماعی فعالیت و حمایت کرده است تاثیر زیادی بر روی سیاست گذاران است. تبریک و تشکر از همه ایم” ابو متا مشاور Nagaland بالاترین مقام برگزیده Neiphiu ریو.

برخی از گروه های جامعه مدنی با انتقاد بان کی مون خواستار آن است که یک حمله در Nagaland مواد غذایی و رسوم است. در حالی که خوردن گوشت سگ غیر قانونی است در بخش هایی از کشور برخی از جوامع در شمال شرقی هند آن را در نظر ظرافت در حالی که دیگران استناد به مسائل گرسنگی و malnourishment و همچنین کمبود مواد غذایی در دسترس گزینه های.

طرفداران حقوق حیوانات می گویند هزاران سگ در هر سال به طور غیر قانونی دستگیر شده برای مصرف از خیابان ها و یا از خانه ها در شمال شرق دیگر کشورهای هند از جمله Mizoram, تریپورا و آروناچال پرادش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de