چرا Idina Menzel بیشتر است “جدول کلمات متقاطع معروف” از Jay-Z: هنر واکه-سنگین, افراد مشهور, نام پازل

چه IDINA Menzel آنی DiFranco NAS Kelly RIPA, ایرا, Madison, III, RIC Ocasek پیتر اوتول و ریتا اورا همه در مشترک دارند ؟

که آسان اگر شما گیج: همه آنها به نظر می رسد در جدول بیشتر از حد معمول نسبت به سایر افراد برابر با شهرت. در واقع همه این وبلاگ به نظر می رسد در هفته گذشته روزانه وحش پازل (ANI حتی نشان داد تا دو بار!).

چرا این ستاره ها پس از “جدول کلمات متقاطع معروف”? از آنجا که نام خود را با حروف است که جدول کلمات متقاطع نویسندگان بسیار مفید پیدا کنید. بسیاری از حروف صدادار و تعداد زیادی از رایج نامه ها — فکر می کنم 1-اشاره گرها در دستمالی مانند R, S, T, N, L, E و A — است که به ما کمک کراوات ما شبکه با هم. ما شما را دوست دارم IDINA MENZEL اما ما عاشق IDINA بخشی از شما بهتر از این منزل! اما که Z یک چالش است به تناسب در شبکه است.

که اکثر کلمات متقاطع مشاهیر معروف برای همه زمان? من نوشت: یک مقاله در سال 2012 که نگاه به این. من شمارش تعداد بار داده, افراد مشهور, نام, حال به نظر می رسد در نیویورک تایمز پازل جدول کلمات متقاطع در برابر چگونه بسیاری از اوقات آن را تا به حال به نظر می رسد در روزنامه خود را. بیس مل OTT بازیگر ESAI Morales و بازیگر شارلوت RAE تمام شده بالا 7 لیست اما #1 جدول کلمات متقاطع بیان شد رمز و راز نویسنده ERLE استنلی گاردنر که بسیار مفید است برای اولین بار نام او را بیش از بالا.

که وبلاگ را با ما دیدار هفته آینده ؟ احتمالا IDINA آنی NAS RIPA RIC, OTOOLE یا اورا. به عنوان سرگرم کننده به عنوان آنها را در اطراف یک ستاره دشوار است بنابراین ما آنها را به چند هفته. و کسی چه می داند…شاید ESAI Morales رها خواهد شد در یک دیدار! اما البته آن را نیز سرگرم کننده برای برخی از وبلاگ با ارزش بالا دستمالی کردن نامه ها — فکر می کنم AZIZ Ansari, JAY-Z و Jamie FOXX.

هر گونه درخواست ویژه که شما می خواهم برای دیدن در پازل ؟ صدای جیر جیر آنها را به #beastxword و من خواهید دید آنچه که من می توانید انجام دهید.

امروز بازی پازل و ثبت نام به صورت هفتگی ما جدول کلمات متقاطع خبرنامه در پایین صفحه پازل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de