Coronavirus آخرین: عفونت در اتریش کشتارگاه

Coronavirus موارد گزارش شده در کشتارگاه در اتریش پس از شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش در آلمان است. آلمانی داخلی وزیر دفاع به صورت رایگان COVID-19 تست. دنبال DW برای آخرین.

  • COVID-19 عفونت گزارش شده در سه کشتارگاه در اتریش
  • هند می بیند یک رکورد سنبله در عفونت
  • مکزیک پیشی فرانسه مرگ و میر
  • بیش از 11.15 میلیون تأييد موارد گزارش شده در سطح جهان
  • آلمان وزیر کشور خواستار رایگان تست های سراسر کشور

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

10:50 Coronavirus موارد گزارش شده در سه گوشت پردازش امکانات در اتریشکه در نزدیکی مرز آلمان.

در مجموع 12 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19 بحران تیم ایالت فدرال اوبراسترایش به تایید APA news agency. رسانه های اتریش نیز گزارش شده عفونت.

در یک کشتارگاه در منطقه رید ایم اینکرایس و در نزدیکی مرز آلمان وجود داشته است و هفت مورد تأیید در حالی که در منطقه Braunau دو وجود دارد. اضافی سه گزارش شده در ولز-زمین در حدود 50 کیلومتر (31 مایل) جنوب شرقی Ried.

بیشتر آزمايشات انجام شده بر کارکنان دیگر و این آمار ممکن است افزایش یابد.

صنعت گوشت مترادف است با کروناویروس در هفته های اخیر پس از Tönnies در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان تا به حال بیش از 1500 نفر از کارکنان تست مثبت است.

بسیاری از انتقاد شده است با هدف کشتارگاه شرکت به عنوان یک نتیجه, به خصوص ضعیف محیط کار برای کارکنان و همچنین شرایط بد برای حیوانات.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا صنعت گوشت است coronavirus نقطه داغ

10:07 در ایران به ثبت بالاترین تا کنون روزانه مرگ و میر از coronavirus.

یک مقام رسمی تایید کرد که 163 نفر مرده بود از این ویروس بیش از یک دوره 24 ساعته بیش از گذشته بالا روزانه 162 ثبت شده یک هفته پیش.

در مجموع ایران به ثبت رسیده تقریبا 238,000 موارد و 11,408 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

09:33 تعداد عفونت کروناویروس در عربستان سعودی گذرانده است 200,000 میان افزایش در موارد زیر لغو حکومت در ماه گذشته.

مقامات در این کشور بدترین ضربه از شش حوزه خلیج فارس گزارش داد بیش از 4100 مورد روز جمعه و روز شنبه در آوردن مجموع به 205,929. شده اند وجود دارد 1,858 فتح کرد گرفته شد تایید مرگ از COVID-19.

همسایه امارات متحده عربی نیز گذشت یک coronavirus نقطه عطفبا بیش از 1300 مورد روز جمعه و شنبه در نظر گرفتن آن شمارش به 50,857. مرگ و میر 321 است. امارات متحده عربی نیز برداشته حکومت با کسب و کارهای تجاری و مکانهای عمومی بازگشایی.

از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس کویت را حفظ کرده است بخشی از مقررات منع رفت و آمد در حالی که قطر — که دومین کشور منطقه ای عفونت رای در حدود 100,000 موارد — بحرین و عمان هرگز تحمیل یک.

بیشتر بخوانید: کروناویروس در آمریکا یک کشور در آستانه

08:42 آلمان لیگ برتر فوتبال (DFL) است که با همکاری با وزارت بهداشت به عنوان بخشی از برنامه اجازه می دهد تا طرفداران فوتبال برای تماشای مسابقات در استادیوم فصل آینده است.

DFL رئیس مسیحی Seifert گفت: روزنامه آلمانی Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung که “ایجاد عملیات عادی خواهد بود که بعد از چالش بزرگ است.”

تجمع جمعی باقی می ماند ممنوع در آلمان حداقل تا اکتبر 31, مگر اینکه هر فرد در حضور و غیاب می توان به ترسیم. Seifert گفت: گزینه های در حال بررسی در این صورت با فصل آینده با توجه به شروع در اواسط ماه سپتامبر.

“ما در حال کار بر روی چنین دستورالعمل وجود دارد ایده برای اولین بار است که ما در حال تبادل با سلامت وزارت بهداشت” Seifert گفت.

او گفت: مهم نیست که “آیا شما را به 200 نفر به یک تئاتر و یا از 5000 به دورتموند / ورزشگاه: شما همیشه برای پیدا کردن راه حل های خاص مبتنی بر زیرساخت ها و احتمالا وضعیت اپیدمیولوژیک در منطقه نیز هست.”

این DFL رئیس افزود: “ما باید به یاد بگیرند که به عنوان سمبل عدم اطمینان به ملاحظات ما. ما فقط باید برای جلوگیری از احساس ناامنی – در غیر این صورت آن را دشوار خواهد بود در آلمان است.”

جزئیات بیشتر در مورد این داستان در اینجا: DFL دولت توسعه برنامه برای طرفداران در استادیوم فصل آینده

08:10 نرخ جدید کروناویروس عفونت در آلمان غربی منطقه Gütersloh پس از شیوع در گوشت پردازش کارخانه همچنان به سقوط با توجه به اطلاعات ارائه شده در روز یکشنبه این کشور را بیماری های عفونی آژانس.

رابرت کخ موسسه (RKI) قرار داده و تعدادی از عفونت در هر 100000 نفر جمعیت بیش از هفت روز گذشته در 56 یک قطره از 66.5 در روز شنبه و 76.6 در روز جمعه.

برای زمان مستند در منطقه برداشته شود این رقم باید به 50 است. در اوج شیوع آن رسیده 270.2.

بیشتر بخوانید: آلمان: رومانیایی کارگران آشکار وخیم شرایط در کشتارگاه

منطقه مجبور شد برای تحمیل منطقه ای مستند پس از بیش از 1500 نفر از کارگران عمدتا از اروپای شرقی کشورهای آلوده شد در یک کارخانه اجرا شده توسط غول تولید گوشت Tönnies در شهرستان ردا-Wiedenbrück. شیوع متمرکز کرده است توجه عمومی در بهره کشی از کارگران در صنعت گوشت است که اغلب مجبور به تحمل ساعت های طولانی و زندگی در شرایط اسفناک.

یکی دیگر از منطقه وارندورف است که همچنین به Tönnies کارگران در روزهای اخیر در حال حاضر دیده می شود نرخ آن از عفونت سقوط به زیر سطح مورد نیاز برای آن مستند به برداشته شود.

بیشتر بخوانید: Coronavirus زندگی در: مستند در آلمان فرل

08:05 برتر از ایالت ویکتوریا استرالیا است در دفاع از تصمیم خود برای قرار دادن نه مسکن برج در کامل مستند به موارد همچنان به طاعون ملبورن حومه.

اضافی 74 مورد جدید گزارش شده است, پس از روز شنبه 108 عفونت باعث برتر Daniel Andrews به سفارش برخی از 3,000 شهروندان به ماندن در خانه به مدت حداقل پنج روز و برای قرار دادن پلیس در سپاه پاسداران در خارج از ساختمان.

“این است که نمی تواند یک تجربه لذت بخش برای آن دسته از ساکنان اما من یک پیام برای کسانی که ساکنان: این است که در مورد مجازات نیست اما حفاظت از” اندروز گفت: در یک کنفرانس کنفرانس.

امیدوار کننده دو ماه رایگان اجاره و مشکلات پرداخت به کسانی که به رعایت قوانین جدید اندروز گفت: هر ساکن این مستند خواهد بود آزمایش COVID-19 به جز کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت است.

جمعی از طبیعت برج که در خانه برای افراد کم درآمد است “واقعا انفجاری بالقوه برای گسترش ویروس” گفت: ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton.

07:25 غنا جمهور نانا Akufo-Addo رفته به انزوا و به مدت دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی با وجود تست منفی برای coronavirus دولت گفت. تصمیم خود را وادار شد پس از یادگیری او تا به حال تماس با یک فرد که تست مثبت است.

Akufo-Addo خود را آغاز کرد دوره قرنطینه در روز شنبه و کار خواهد شد از ریاست جمهوری ویلا در پایتخت, آکرا, وزیر اطلاعات در بیانیه ای گفت.

“از رئیس جمهور منتخب برای انجام این کار پس از حداقل یک فرد در درون خود نزدیک دایره آزمایش مثبت برای COVID-19” وزیر گفت.

“[رئیس جمهور] است که [از] امروز آزمایش منفی است اما انتخاب به این اندازه گیری فراوانی احتیاط.”

غنا ثبت کرده است تقریبا 20,000 موارد در حالی که آن COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر در غرفه 117. علاوه بر غنا برداشته شده خود را دقیق مستند اگر چه اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.

اعلام رئیس جمهور خود جداسازی یک روز پس از تاریخ و وزیر استعفا داد و برای خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیشتر بخوانید: COVID-19 در آفریقا: نیاز به بهبود ارتباطات

06:50 هند تعداد تایید عفونت کروناویروس در زمان یکی دیگر از رکورد جهش در روز یکشنبه. وزارت بهداشت گزارش 24,850 موارد جدید را به کل به 673,165. مرگ و میر افزایش به 19,268.

هند در حال حاضر چهارمین سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

بیش از 400 ، 000 نفر در کشور که تا کنون از بهبود عفونت کروناویروس.

ادامه مطلب: هند HIV و بيماران مبتلا به سل رنج می برند عواقب ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس

06:41 یونان را رد سختگیرانه اتحادیه اروپا, شرایط استفاده از coronavirus اضطراری بسته کمک های این کشور به نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis گفت: بار مالی روزنامه.

“یونانیان بالغ شده زیادی است. و ما می خواهیم به انجام خود ما اصلاحات,” او گفت:.

یک عملکرد اقتصادی بررسی انجام شده توسط کمیسیون اروپا هر شش ماه بود به اندازه کافی وجود دارد و بدون نیاز به هر گونه “اضافی سخت مشروط” و در اعتراض به این روزنامه گفت.

Mitsotakis اضافه کرد که یونان تا به حال بسیار “تهاجمی دستور کار اصلاحات” است که تمرکز بر روی سبز “انتقال” و “دیجیتال انتقال.”

05:09 آلمان روز یکشنبه گزارش افزایش 239 تایید coronavirus موارد است. که به ارمغان می آورد تعدادی از عفونت ها در کشور به 196,335 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) این کشور را بیماری های عفونی آژانس.

گزارش مرگ و میر افزایش 9,012.

روز یکشنبه ارقام را از روز قبل از زمانی که وجود دارد 422 گزارش موارد جدید و هفت مرگ و میر. مرگ و میر گذشت 9,000 علامت در روز جمعه. با توجه به RKI برآورد برخی از 181,700 مردم از بهبود عفونت است.

02:39 وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت: اقتصاد آلمان خواهد شروع به رشد دوباره در فقط چند ماه.

“من مطمئن هستم که ما می تواند به توقف سیر نزولی اقتصاد ما پس از تعطیلات تابستانی و اقتصاد آلمان رشد خواهد کرد دوباره اکتبر در آخرین” این سیاستمدار محافظه کار گفت: جرم-گردش بیلد am Sonntag.

در حالی که تولید ناخالص داخلی است به کوچک شدن 6 درصد در این سال وزیر گفت که او انتظار می رود رشد بیش از 5% در سال 2021. Altmaier تقریبا به همان اندازه خوش بینانه هنگام بحث در آلمان به بازار کار.

“من فرض کنیم که ما می بینیم اوج coronavirus مربوط به بیکاری در این سال در جایی در اطراف اکتبر,” او گفت:. شماره “می تواند شروع به آمدن در ماه نوامبر است.”

Altmaier ادعا می کند در حال نزدیک شدن به آخرین پیش بینی منتشر شده توسط مونیخ-بر اساس Ifo اقتصادی موسسه. معتبر فکر می کنم تانک معتقد است که اقتصاد آلمان خواهد بود کوچک با 6.7 درصد در سال جاری یک و سپس رشد 6.4 درصد در سال 2021.

اما کهنه سیاستمدار نیز هشدار داد خطرات ارائه شده توسط گسترش سریع کروناویروس در آمریکا.

“من بسیار نگران افزایش تعداد عفونت های جدید در آمریکا” Altmaier مقاله گفت. “خارج از کنترل بیش از همه گیر وجود دارد که عواقب بزرگ برای اقتصاد جهانی است.”

02:37 پکن اخیر افزایش coronavirus موارد به نظر می رسد شده اند تحت کنترل در آورد تنها با دو عفونت های جدید گزارش روز شنبه. چین گزارش کرده است هشت مورد جدید از سه عفونت یک روز پیش از آن.

شش مورد جدید وارد شد آوردن تعداد کل عفونت در چین به 83,553. جدید مرگ و میر گزارش شده از ماه مه به عنوان تلفات همچنان در 4,634.

چین همچنین گزارش داد اندکی افزایش در تعداد بیماران بدون علامت — هفت نسبت به چهار گزارش داد یک روز پیش از آن.

01:07 مکزیک در حال حاضر ثبت نام بیش از 30000 coronavirus مرگ و میربیش فرانسه برای تبدیل شدن به کشور با پنجم-بزرگترین coronavirus مرگ و میر. روز شنبه, مکزیک مقامات گزارش 523 مرگ و میر در مجموع 30,366 و همچنین 6,000 عفونت های جدید در مجموع بیش از 251,000.

دولت هشدار داده است که تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. مقامات بهداشتی باید تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری همه گیر با مکزیک مسئولان شهرستان شل شدن مستند اقدامات در اوایل این هفته اما تغییر دوره در روز جمعه.

آمریکای لاتین ملت از برخی از 129 میلیون در حال حاضر ذکر شده به عنوان هشت توسط تعدادی از موارد در رتبه بندی جهانی ارائه شده توسط ما جانز هاپکینز موسسه. مکزیک در حال حاضر در مورد به عنوان بسیاری از coronavirus موارد از اسپانیا اما اتحادیه اروپا کشور است بسیار کوچکتر جمعیت از 47 میلیون نفر است.

آمریکا و برزیل و روسیه باقی می ماند در بالای لیست.

00:12 , آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer به نام به سراسر کشور رایگان coronavirus تست برای همه, خروج از هدفمند تست روش ترجیح داده شده توسط فدرال وزیر بهداشت ینس Spahn.

در مصاحبه ای با روزنامه دی ولت am Sonntagسیاستمدار مورد حمایت شخص محافظه کار CSU عضو حزب و بایرن دولت برتر مارکوس Söder رویکرد. بایرن در حال حاضر تنها دولت آلمان به منظور آزمایش رایگان برای کل جمعیت.

“ما باید به طور مداوم در مبارزه با یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی با عفونت” Seehofer گفت. “تا کنون ما هیچ وضوح در مورد واقعی بروز عفونت در دولت است.”

در عمل این به معنی پرداخت برای آزمون در مواردی که آن است که توسط بیمه پوشش داده. Seehofer همچنین گفت که هزینه انجام گسترده توده تست “تنها می تواند در درجه اول پوشش داده شده توسط دولت فدرال است.”

Spahn ابراز نگرانی جمعی از آزمون به عنوان آن ممکن است منجر به مثبت کاذب.

00:05 آفریقای جنوبی گزارش کرده است که بالاترین روزانه سنبله با 10,853 جدید عفونت با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت در روز شنبه. این کشور گزارش کرده است در مجموع 187,977 تایید موارد ویروس.

با 74 مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر افزایش یافته است به 3,026.

خروش می آید به عنوان کشور برطرف coronavirus محدودیت ها برای کمک به نجات اقتصاد است که در مواجهه با آن بدترین رکود در نزدیک به 90 سال است.

“آنچه ما شده اند به دنبال انجام دهید این است که به تعادل … صرفه جویی در زندگی مردم ما و همچنین حفظ معیشت و آن را به یک تعادل ظریف” رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: در روز جمعه.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا: Coronavirus آخرین: انگلستان برطرف COVID-19 مستند

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ببینید tj,js/dr (AFP AP “رویترز” dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de