روسیه با طرح پوتین برای شرکت در اجلاس G7

ادعا می کند که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را در گروه هفت نشست بعد از این سال ها نادرست یک مقام گفته است. مسکو افزود که بدون چین مذاکرات خواهد بود “غیر ممکن است.”

روسیه در روز شنبه ادعا را تکذیب کرد که مذاکرات بودند در جریان کشور را به شرکت در یک گروه هفت (G7) اجلاس سال جاری شش سال پس از آن اخراج شد.

“ما تا به حال مذاکرات از هر نوع و با داشتن هر” معاون وزیر دفاع سرگئی درگیر گفت: در مسکو.

این اظهار نظر پس از, سفیر آمریکا در روسیه, جان سالیوان گفت: در مصاحبه با RBC TV که واشنگتن در مذاکرات با وزارت امور خارجه روسیه در مورد این موضوع.

بیشتر بخوانید: پوتین برنده همه پرسی اصلاحات قانون اساسی

روسیه اخراج شد از اقتصادی بین المللی گروه قبلا به نام G8 در سال 2014 پس از الحاق کریمه از اوکراین است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که میزبانی این سال نشست گفت: قبلا آن را “حس مشترک” به دعوت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به ایران.

آلمان و فرانسه و کانادا در میان دیگر G7 عضو که ابراز مخالفت در ایده.

روسیه خواستار چین دعوت

روسیه معتقد است که چین باید دعوت به حضور درگیر گفت روسیه TASS news agency.

“بدون چین آن را به سادگی غیر ممکن است به بحث در مورد هر گونه ایده در جهان مدرن” را درگیر گفت.

ادامه مطلب: سفارت روسیه شاهین پوتین جنگ جهانی دوم مقاله

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال گذشته که او خواست به گسترش تعداد شرکت کنندگان و گسترش دعوت به استرالیا, روسیه, کره جنوبی و هند است. استرالیا پذیرفته است ما را دعوت به شرکت.

“این ایده از این به اصطلاح توسعه یافته G7 ناقص است زیرا روشن نیست که چگونه آنها را به آدرس چینی عامل” خود را درگیر گفت. تحت تهمت ریاست جمهوری, تنش بین چین و ایالات متحده رسیده اند fever pitch.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل برنامه ریزی شده به جلو بروید با G7 اجلاس در طول تابستان و پس از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و دیگران گفتند که حضور نداشت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این رویداد به تعویق افتاد به ماه سپتامبر و یا بعد.

اد/mm (dpa رویترز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de