اوباما سناتور.: اوباما “شکست خورده” برای مبارزه با ابولا اما مغلوب ساختن پیشی جستن شدت با COVID-19

سناتور. جونی ارنست (R-IA) هنگام مواجهه با قبلی انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما دست زدن به شیوع بیماری ابولا در سال 2014 ادعا کرد که در صبح روز یکشنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “پله رو به جلو” در پاسخ به coronavirus همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 130,000 آمریکایی است.

در انتخابات میان دوره ای 2014, ارنست پیوست یک گروه کر از جمهوری خواهان که با بهره برداری از شیوع ابولا در غرب آفریقا به صورت سیاسی به دست آورید. با وجود اوباما استقرار 3,000 خدمات اعضا به آفریقا برای جلوگیری از ویروس ها و تنها 11 مورد تأیید و دو مرگ و میر ثبت شده در ایالات متحده آمریکا ارنست در آن زمان متهم به رئيس جمهور از “شکست خورده های رهبری” در این بیماری است.

مصاحبه با سناتور آیوا در سی ان ان دولت از اتحادیهمیزبان دانا باش آورده ارنست گذشته نظرات به اوباما ابولا پاسخ و خواست اگر او هم با استفاده از همین کلمات برای توصیف چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته COVID-19.

“موارد در خانه خود در ایالت آیووا باید به طور پیوسته افزایش یافته است به صورت دو هفته گذشته به” باش اشاره کرد. “شما انتقاد رئیس جمهور اوباما در سال 2014 خود را برای دست زدن به شیوع بیماری ابولا گفت که او نشان داد ‘failed رهبری است.’ تنها دو نفر در آمریکا درگذشت از ابولا. در حال حاضر تقریبا وجود دارد 130,000 آمریکایی مرده از coronavirus. بنابراین اگر رئیس جمهور اوباما نشان داد نتوانست رهبری پس آیا شما فکر می کنم رئیس جمهور تهمت است و نشان رهبری شکست خورده در حال حاضر؟”

ارنست که در حال حاضر رو به سختی انتخاب مجدد مسابقه تا حد زیادی اجتناب CNN میزبان سوال عوض کرد و گفت که هر کس “مسئولیت در توقف گسترش” در حالی که تا حدودی کم اهمیت جلوه دادن افزایش coronavirus موارد در وزارت امور خارجه با اشاره آنها را دیده ام “یکی اضافی مرگ” در آیووا در 24 ساعت گذشته.

“بنابراین با توجه به این واقعیت است که یک فرد مرده وجود دارد که تنها نیمی از این تعداد است که در طول درگذشت ابولا که شما گفتید نبود رهبری” باش جواب گردان را به سوال اصلی. “رئیس جمهور در حال حاضر برگزاری نمایشگاه موفق رهبری است؟”

این جمهوریخواه مجلس اما در زمان این فرصت را به پشته ستایش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به بحران سلامت در حالی که به ظاهر قرار دادن تقصیر را به گردن دموکرات ها برای هر گونه کمبود.

“من فکر می کنم که رئیس جمهور پله رو به جلو است و ما باید معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری وظیفه نیروی تلاش در coronavirus” ارنست اصرار داشت. “و بنابراین درک که این از کجا آمد, چگونه آن را توسعه یافته از دوره عقب براند که ما رو از دموکرات ها زمانی که رئیس جمهور آن را سعی کنید به تعطیل سفر از برخی از این نقاط داغ آن بسیار سخت و محیط زیست به کار گیرند.”

ارنست در ایالت آیووا در ضمن آمار آن بالا تمام وقت در coronavirus موارد در شنبه گزارش 568 جدید COVID-19 عفونت. دولت نیز شاهد مثبت شدن تست میزان 8.1 درصد کمی بالاتر از ملت زمان متوسط 7.6 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de