شواهد تازه از جنایات جنگی مرتکب شده همه طرف در درگیری های سوریه پروب می یابد

در آخرین گزارش کمیسیون تحقیق در سوریه برجسته عملیات نظامی راه اندازی شد در اواخر سال گذشته در استان ادلب توسط نیروهای دولتی برای پس گرفتن باقی مانده و زمان آخرین مناطق تحت گروه های مسلح کنترل.

‘گسترش ترور’

کمیسیون نیز نگهداری می شود که سازمان ملل متحد تعیین شده گروه تروریستی حیات تحریر الشام (HTS) یکسره پوسته پر جمعیت غیر نظامی و مناطق “گسترش تروریسم” در دولت شدند.

“آن را به طور کامل شنیع است که پس از بیش از نه سال غیرنظامیان همچنان یکسره حمله و یا حتی هدف قرار دادند در حالی که رفتن در مورد زندگی روزانه خود گفت: کمیسیون صندلی پائولو پینهیرو.

بمباران در حالی که در حال فرار

“کودکان مغز در مدرسه پدر و مادر بودند پوسته در بازار بيماران مغز در بیمارستان…کل خانواده بودند بمباران حتی در حالی که در حال فرار” او ادامه داد. “آنچه روشن است از عملیات نظامی است که نیروهای دولتی و سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها وقیحانه نقض قوانین جنگ و حقوق شهروندان سوری.”

در کنار نیروی هوایی روسیه, دولت سوریه نیروهای “انجام شده هوایی و حملات زمینی که نابود غیر نظامی و زیرساخت های بدون جمعیت شهرها و روستاها” کشتار صدها نفر از زنان و مردان و کودکان گفت: این کمیسیون که در گزارش به شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو.

بین المللی قانون مسخره

مکان های متعدد حفاظت شده توسط قوانین بین المللی در این کشور در شمال غربی تخریب شد در هوایی و حملات زمینی و برخی مربوط به مهمات خوشه ای با توجه به گزارش خود را.

این اطلاعات چگونه از نوامبر تا ژوئن 2019 در این سال 52 حملات توسط تمام احزاب شامل 17 در بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی; 14 در مدارس 12 در خانه و نه در بازار.

اگر اثبات شده در دادگاه چنین اعمال خواهد مقدار به جنایات جنگی از راه اندازی بی رویه حملات عمدی حملات بر محافظت اشیاء محققان نگهداری می شود.

جابجایی توده

در آغاز نیمه دوم دسامبر و اواسط ماه فوریه “گسترده و بی رویه” بمباران های انجام شده توسط نیروهای دولتی در معرة al-Nu زن و Ariha در استان ادلب و همچنین Atarib و Darat Azza در غرب حلب منجر به جابجایی توده با توجه به گزارش.

شهروندان به حال هیچ چاره ای جز فرار, کمیسیون, گفت:, و اضافه کرد که ممکن است این مقدار را به جنایت علیه بشریت از انتقال اجباری و قتل و دیگر اعمال غیر انسانی.

بازداشت ، شکنجه ، اعدام

هنگامی که مردم فرار, HTS تروریست ها غارت خانه های خود ادامه داد: محققان و “به جنگ برپا آنها بازداشت و شکنجه و اعدام غیرنظامیان ابراز نظرات مخالف و از جمله روزنامه نگاران”.

زن رسانه کارگران مضاعف قربانی به عنوان گروه تروریستی در ادامه به تبعیض علیه زنان و دختران از جمله با انکار آزادی خود را از جنبش.

“زنان و مردان و کودکان که با ما مصاحبه مواجه رنگ پریده انتخاب بمباران یا فرار عمیق تر به HTS-کنترل مناطق که در آن وجود دارد شایع سوء استفاده از حقوق بشر و بسیار محدود کمک های انسان دوستانه” گفت: کمیسر کارن Koning AbuZayd. “اعمال توسط HTS اعضای مقدار به جنایات جنگی است.”

در درخواست برای نزدیک به یک میلیون و بسیار آسیب پذیر شهروندان آواره از جنگ در استان ادلب که در حال حاضر در صورت اضافه تهدید COVID-19 کمیسر Hanny Megally خواست عربستان برای توقف حملات بر افراد ملکی و غیر نظامی اشیاء.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیاز شهروندان پایدار و نامحدود دسترسی به کمک های بشر دوستانه که باید نه توان سیاسی توسط کشورهای عضو و نه instrumentalised توسط احزاب به جنگ است. بیماری های همه گیر می دانم که هیچ مرز نه باید به صرفه جویی در زندگی کمک” آقای Megally گفت: در حالی که همچنین اصرار کشورهای عضو به دنبال پاسخگویی برای جنایت مشخص شده در گزارش.

این کمیسیون گزارش قرار است ارائه شود در 14 ژوئیه به شورای حقوق بشر سازمان ملل در آن زمان 44 جلسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de