ژاپن سیل: میلیون ها توصیه به تخلیه

حداقل 50 نفر کشته و ده ها مفقود شده, مداوم, بارش سنگین انداخته فلش سیل در ژاپن جزیره کیوشو. گفت: پیش بینی باران انتظار می رود برای ادامه به چهارشنبه.

حداقل 1.2 میلیون مردم توصیه شده است به تخلیه خانه های خود را در ژاپن در غرب جزیره کیوشو به عنوان باران های سیل آسا در ادامه به شلاق جنوب غربی ژاپن است.

در کیوشو را کوماموتو استان منطقه سخت ترین ضربه از جاری شدن سیل 49 مرگ و میر گزارش شده در شهرهای در طول کوما رودخانه با توجه به ژاپن آتش نشانی و مدیریت بحران سازمان. مرگ شامل 14 ساکنان رودخانه خانه سالمندان است. دیگر مرگ گزارش شده در استان فوکوئوکا به شمال.

مقامات گفت: مرگ و میر می تواند به عنوان حداقل ده نفر هنوز مفقود هستند.

بارش سنگین آغاز شد که اوایل روز شنبه انتظار می رود برای ادامه به بازی روز سه شنبه به عنوان آهسته در حال حرکت سیستم همچنان شرق.

ژاپن در آژانس هواشناسی (JMA) صادر کرده اضطراری هشدار برای بارش باران و رانش زمین بیش از حد از جنوب غربی ژاپن است. این JMA هوا تا 250 میلی متر بارش برای منطقه از طریق پنج شنبه.

‘مسابقه در برابر زمان’

در کوماموتو, ادامه باران و رانش زمین و جاری شدن سیل در حال پیچیده عملیات جستجو و نجات.

ده ها هزار نفر از کارگران نجات شده اند بسیج از سراسر ژاپن و در حال کار راه خود را از طریق گل و لای و آوار در شهرهای در طول کوما رودخانه.

سربازان گزارش شد نجات مردم در قایق در آب گرفتگی خیابان ها. در دیگر مناطق سرشار رودخانه جاروب دور پل ها و جاده ها به رودخانه ها ساخت نجات تنها ممکن است توسط قایق یا هلیکوپتر.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت که افزایش استقرار پرسنل امداد و نجات به منطقه 80,000.

“ما در حال مسابقه در برابر زمان” Yutaro بدنی رسمی در کوماموتو گفت: AFP news agency. “ما واقعا نیاز به سرعت بالا در جستجو ما به عنوان زمان در حال اجرا است.”

ببینید wr/rc (dpa AP)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر