“دیگر سوخته مشغول” است در حال حاضر رایگان در آمازون به مدت 5 روز (تا 7/10/2020) –

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Andrea Cairella جدید کتاب “دیگر سوخته مشغول: یک راهنمای زنان برای هماهنگ کردن جاه طلبی و جریان در کار و عشق و زندگی.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در جولای 6th.

“دیگر سوخته مشغول” یک راهنمای زنان برای مدیریت استرس و مرور از طریق انتقال زندگی با سهولت بیشتری است. مخاطب را یاد بگیرند عملی راهنمایی و ترفندها برای: کارشناسی ارشد (1) طرز فکر شما و توسعه عاطفی حالت ارتجاعی (2) خودتان را از داخلی و موانع خارجی است که نگه داشتن شما سوخته شلوغ با استفاده از رویکرد مراقبت™ (3) و دسترسی دولت از جریان با استفاده از زنانه آزادی روش™, (4) تعمیق خود اعتماد و شهود (5) را قاطع با الهام از عمل (6) پرورش عمیق اتصالات (7) توسعه معتبر شجاع و از خود مطمئن مهارت های ارتباطی و بیشتر.

تصور کنید که اعتماد خود را از صمیم دل (حتی از طریق اصلی انتقال زندگی) اقامت پایه (حتی در خود را بیشتر به چالش کشیدن بار) و باقی مانده self-assurance به عنوان شما به دنبال رویاهای خود و اهداف. به عنوان یک خواننده شما را از استرس به پرورش یک آرامش درونی و شادی و آرامش و آزادی در کار و عشق و زندگی. شما تغییر خواهد کرد از احساس انزوا و تنهایی به گسترش حوزه نفوذ خود و در حال ظهور به شجاع دل رهبر معتبر در محل کار و در روابط و زندگی است.

“دیگر سوخته مشغول” توسط Andrea Cairella رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (7/6/2020 – 7/10/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B089ZKTW5C.

“دیگر سوخته مشغول” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:
 
“این کتاب یک راهنمای فوق العاده برای هر زن است که به طور طبیعی تمایل به انجام این کار! ما به عنوان عشق به پرورش همه کسانی که ما را احاطه کرده و آندریا به ما می دهد ابزار برای آرام کردن و هر برخورد بیشتر معنی دار و فکر کردن. او به ما می دهد ابزار برای زندگی ما را غنی تر با آموزش با ما گام به گام راهنمای در مورد چگونه به علف هرز از اهمیت و حفظ آنچه که زندگی ما را غنی به طوری که ما می توانیم یک زندگی است که پر از شادی و روابط معنی دار. او همچنین زنان را تشویق می کند برای ایجاد و حفظ یک قبیله دیگر که بلند خواهد شد و ما در حالی که آگاهانه وجین کردن آنهایی که نمی. این یک کتاب بزرگ است که نشاط بخشی و مفید برای تمام زنان به طور یکسان!” – Marlo Tadrous

“این کتاب الهام بخش و فکری خواندن برای زنان از تمام مختلف شرایط زندگی. وجود دارد بسیاری از قطعات که طنین انداز با من که من پیدا کردم خودم را برجسته برخی از پیشنهادات عملی او برای جایگزین کردن عادات قدیمی با جدید و سالم راه های نزدیک شدن به زندگی. برای مثال در فصل 3 او در مورد چگونه ما به عنوان زن می تواند تمرکز بر “رونق به جای زنده ماندن”. او تاکید می کند که قدرت ما واقعا از درون می آید و پس از آن مفید توضیح می دهد که ابزار عملی ما می توانید به تماس با ما درونی خود عقل است. کل کتاب شکسته است این است: او می گذارد از یک موضوع بزرگ تر و سپس آن را می شکند تا به بینش خاص که شامل نمونه های واقعی زندگی و پیشنهادات عملی و/یا سوالات برای انعکاس. از آنجا که این, آن می تواند به راحتی گنجانیده شده خود را روزانه و یا هفتگی مراقبه و تفکر. این قالب همچنین باعث می شود آن را آسان به خواندن با سرعت خود را و انتخاب کنید تا سمت راست که در آن شما را ترک کردن بدون از دست دادن حرکت است. به عنوان خانم Cairella اشاره همه ما نیاز به “ایجاد زمان و فضای کافی برای مراقبت از خود و درون گرایی.” چگونه شما احتمالا می تواند مناسب است که به برنامه پر مشغله خود را? خوب شروع با خواندن این کتاب!” – B. Burle

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:
 
Andrea Cairella, LPCC یک روان درمانگر, مشاور, فروش بهترین نویسنده و سخنران. بیش از 16 سال است که مربیگری, نوشتن, صحبت کردن و پیشرو زنده خلوت آموزشی طراحان و برنامه های دیجیتال حمایت از زنان در معتبر رهبری طرز فکر و احساسی تسلط شجاع ارتباطات و بهره وری جریان است. او موسس و مدیر عامل شرکت Andrea Cairella بین المللی است و به عنوان یک مشاور به کارآفرینان خلاق, مدیر عامل شرکت های فورچون 500 رهبران شرکت های بزرگ و حرفه ای, بهداشت حرفه ای و مادران بازگشت به کار و یا ایجاد توازن میان کار و خانواده است. او شده است به ویژه در, NPR, Huffington Post, NBC, ABC, EmpowHer, Finerminds و PsychCentral. آندریا شوهرش مائورو و دختر زندگی می کنند در Long Beach, CA.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de