لو اورت گروه همکاران با دنده بالا, LLC

لو اورت گروه بسیار هیجان زده به اعلام کند که ما همکاری با دنده بالا! از جلب NC به ارائه پرماجرا تعاملی رهبری و تیم فعالیت های ساختمانی از طریق چرخ دنده جدید سفارشی رهبری و تیم سازی تجربه بسته است.
 
دنده را ‘تا دنده به رهبری’ و ‘دنده تا تیم خود را’ ارائه بسته های نیم و تمام گزینه های روز. تیم و رهبران اخذ خواهد شد در خارج و کاوش در طبیعت و همچنین خود را حرفه ای و مهارت های قابل انتقال. آماده به پیاده روی و انجام های مختلف بیابان چالش های دوران خود را تجربه تعاملی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام تیم خود را امروز با رفتن از اینجا!

در مورد دنده بالا!
پرماجرا در قلب توماس و سام Briley ملاقات در دانشگاه خود را بالا رفتن از دیوار در سال 2010 در گرینویل کارولینای شمالی. سام مشغول به کار در هوای آزاد, برنامه مرکز و توماس بود و فقط هر روز به طور منظم مهمان. به عنوان شور و شوق خود را برای ماجراهای بزرگ شده بود و عشق خود را برای یکدیگر. در حال حاضر ازدواج برای تقریبا 4 سال خانواده خود را گسترش داده است به دو ماجراجویی سگ و یک ماجراجویی عزیزم.

توماس و سام یک ترکیب از 15 سال تجربه در هوای آزاد, صنعت, برگزاری نقش های مختلف از جمله مدیریت بالا مدیران و راهنمای موقعیت. آنها به رهبری افراد و گروه های زیادی در کوله پشتی کوهنوردی, کوهنوردی, پارو, دوچرخه کوهستان, سفر و خیلی بیشتر.

در حالی که مشغول به کار در هوای آزاد, صنعت, آنها دیده می شود در وقت و زمان دوباره مردم و خانواده هایی که مایل به دریافت خارج اما نمی توانیم تمام دنده لازم است; به خصوص با کیفیت بالا دنده است که مقاومت در برابر باران و باد و سایر عناصر. دنده تا راه حل برای بسیاری از کسانی که می خواهند به خارج و لذت بردن از جهان طبیعی است.

چرخ دنده است که در اینجا برای شما و خود را در سودای سفر به خارج برای ماجراجویی. آنها هدف را در خارج از منزل در دسترس و پایدار برای همه با آوردن در خارج از منزل به درب خود را!
 
در مورد لو اورت گروه
متعلق به رهبری قدرت-زن و شوهر لو اورت و Sherri McManus های لو اورت است که شما فکر شریک ارائه اختصاصی و سفارشی تداوم برنامه های که طراحی شده اند تا نه تنها خود را حل و فصل کنونی مبارزه اما ارائه پشتیبانی و آموزش با هدف اجتناب از اثرات منفی بر روی رشد و یا رشد کسب و کار شما.

لو و Sherri شناخته شده برای خود را بسیار موثر مربیگری, آموزش, و صحبت کردن در مورد اهمیت رشد شخصی و چگونگی اثرات آن نفوذ ما به عنوان یک رهبر. آنها با دریافت آموزش و مشاوره از شناخته شده و موفق مربیان و معلمان از امثال Tony Robbins, Zig Ziglar, Brian Tracy, جک کنفیلد, پل Martinelli و گواهی جان ماکسول, مربیان, مربیان و سخنرانان.
 
پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد رهبری و تیم سازی بسته خواهد شد که ارائه شده توسط چرخ دنده به دلیل این همکاری!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de