زمانی که برگ برنده دولت شروع به اجرای یک تریلیون دلار برنامه به قید وثیقه از تلاش کارفرمایان در میان COVID-19 گیر مرکزی نگرانی این بود که رئیس جمهور خواهد با استفاده از این برنامه به نفع دوستان و متحدان.

معلوم می شود که برگ برنده را بگیرید و یاد دهید نبودند آنهایی که ابتلا به این ثروت باد آورده تا آنجا که واشنگتن را به خوبی و به خوبی متصل شده به طور کلی. در میان نهادهای تجاری شش تا هفت رقم چک از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه در ماه های اخیر یک مسئولیت مالی سازمان حمایت اجرا شده توسط anti-مالیات صلیبی Grover Norquist بالا-طراحی مشاوره اجرا شده توسط وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت های غیر انتفاعی به ریاست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی دیوید Bossie و یک استراتژی سیاسی شرکت مربوط به دو دانش آموختگان از اوباما در کاخ سفید که رو ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پادکست به یک پر سود سرمایه گذاری.

کسب و کار وابسته به رئیس جمهور در قانون و همچنین اعضای کنگره رو مالیات دهندگان بودجه. آیا به عنوان نخبگان d. C.-مدارس منطقه که در آن هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و باراک اوباما رئیس جمهور ثبت نام فرزندان خود: سنت اندرو اسقفی مدرسه که بارون مغلوب ساختن پیشی جستن یک رو بین 2 میلیون و 5 میلیون و سیدول دوستان مدرسه که اوباما هر دو فرزندان فارغ التحصیل دبیرستان رو بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

روز دوشنبه وزارت خزانه داری در نهایت منتشر شد به نام هر کسی که دریافت وام بیشتر از 150.000 دلار از طریق PPP. افشای پوشش نمی دهد وام های زیر که میزان و نه تعیین مقدار دقیق است که هر یک از سازمان دریافت کرده است. در ماه قبل از روز دوشنبه وام افشای برخی از شرکت ها و اشخاص—سنجش امکان تبلیغات منفی—اعلام خود از دریافت وام و بیشتر از آنان که بازگشت آنها. شرکت رسانه ای Axios برای مثال فعالانه اعلام کرد که برای اعمال کرده بود و با دریافت یک PPP وام و سپس گفت: آن بازگشت کسانی که بودجه پس از انتقاد.

رسانه های دیگر تا به حال هیچ گونه compunctions. سوابق نشان می دهد $350,000 به $1 میلیون رفت به ناظر Holdings LLC پدر و مادر نهاد ناظر رسانه ها—شرکت چاپ و نشر که قبلا متعلق به کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر. کوشنر استعفا از این سازمان خبری قبل از decamping به واشنگتن در سال 2017, اما آن باقی مانده است در خانواده: یوسف مایر, wedded به کوشنر خواهر نیکول, لیست آن را در میان منابع خود ناظر سرمایه شرکت سرمایه گذاری. فدرال کمک به حفظ 41 مشاغل با توجه به SBA.

ناظر بود که نه تنها کوشنر خانواده کسب و کار به استفاده از PPP برنامه. دو خانواده را نیوجرسی هتل ها نیز قابل نقد است. SBA مواد نشان می دهد که 1 میلیون دلار به 2 میلیون دلار در کمک به پرینستون رفت و Forrestal, LLC—نشان داد در امنیت کمیسیون ارز و پرونده به 40 درصد متعلق به سابق توسعه, مادر, برادر و خواهر. گردشگاه Livingston, LLC که صاحب زمین که در آن شرکت وست هتل نشسته یکی دیگر از دریافت $350,000 به $1 میلیون نفر است. وام اسناد ثبت شده در, Essex County, New Jersey, نشان می دهد که گردشگاه Livingston, LLC کنترل شده توسط C. K., Livingston, LLC یک شرکت است که خرس حروف از جارد کوشنر پدر چارلز—و آن سابق افشا می شود در سال 2017 به عنوان یک منبع درآمد شخصی از هتل.

کوشنر شرکت در یک بار اذعان کرد و در دفاع از آن دریافت PPP کمک.

“چند تا از هتل ما باید کاربردی برای وام های فدرال مطابق با دستورالعمل با اکثریت قریب به اتفاق از بودجه را به furloughed کارکنان” اظهار داشت افسر ارشد عامل پیتر Febo.

در ضمن محافظه کار آنلاین خروجی رسانه ها تاسیس تهمت محرم و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson, the Daily Caller, دریافت تا آنجا که $1 میلیون نفر است. کارلسون به فروش سهام خود در این شرکت در 10 ژوئن. و Newsmax محافظه کار شبکه تلویزیونی و وب سایت متعلق به یکی دیگر از ریاست جمهوری محرم, کریستوفر گلچهره یک وام به ارزش 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار.

مجموع داده های عظیم کمپرسی روشن می سازد که در حالی که کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور ممکن است تلاش کرده اند به حرکت روند به دست آوردن دولت فدرال وام های کوچک از جمله مشکل داشت در میان کسانی که در داخل و اطراف پایتخت کشور است.

در یک سطح خاص که انتظار می رود; واشنگتن شرکت شهر که ارز ممکن است اما همچنین اتصالات. به حدی که کسب و کار در این شهر به دنبال کمک از طریق این برنامه آنها به احتمال زیاد شامل گروه های حمایت لابی و امور عمومی و مغازه ها و حتی سازمان های غیر انتفاعی وابسته با قانونگذاران خود را.

اما بر خلاف دیگر مناطق کشور و کسب و کار در واشنگتن در یک موقعیت منحصر به فرد را تحت تاثیر قرار و استخراج پول از برنامه های طراحی شده به نفع آمریکا کسب و کار به طور کلی از آنجایی که آنها در حال کارکنان با افراد نزدیک به کسانی که در قدرت.

آلبرایت Stonebridge گروه آلبرایت شرکت اعلام کرد که خود را “برتر جهانی استراتژی و دیپلماسی تجاری شرکت” در زمان یک وام جمعا بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. Rokk راه حل های عمومی در امور شرکت است که دارای فهرستی از آن از فورچون 100, خارجی, دولت و انجمن تجارت مشتریان—رو بین 150.000 دلار و $350,000 در PPP بودجه. دقت استراتژی های یک شرکت تاسیس شده توسط برجسته اوباما کمپین فارغ التحصیلان کردم بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار, هر چند شرکت در آن گفت: پرداخت وام کامل در ماه گذشته. Fenway استراتژی های یک شرکت تاسیس شده توسط دولت اوباما آلوم جان فاورو و Tommy Vietor کردم بین 150.000 دلار و $350,000 (Vietor و فاورو هر دو در مرخصی از شرکت در حالی که آنها خود را اجرا کنید پیشنهادهای جدید و رسانه ای سرمایه گذاری کج رسانه ها).

ویلی مهار این سی حقوقی و لابی فروشگاه که نمایندگی مشتریان مانند AT&T, فاکس, شرکت Verizon و غول فولاد Nucor قبل از دولت فدرال در سال گذشته موفق به دریافت یک وام بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

آن را دشوار است به ارزیابی سلامت مالی بسیاری از کسانی که از شرکت های. برای برخی از PPP ذینفع هر چند سوابق نشان می دهد درآمد قابل توجهی از سیاسی یا سیاست-کسب و کار در مجاورت قبل از خود را تامین کمک های فدرال. خواه سیاسی مشاوره FP1 استراتژی برای مثال گزارش شده دریافت بیش از 7 میلیون دلار از سال گذشته از فدرال کمیته های سیاسی به تنهایی. FP1 رو PPP وام به ارزش بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار. امریکا رو به افزایش شرکت یک جمهوری خواه مخالف شرکت تحقیقاتی دریافت کرده است بیش از 3.5 میلیون دلار از دولت فدرال کمیته های سیاسی پس از سال گذشته است. که شرکت کردم یک وام به ارزش بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

برخی از قابل توجه دیگر کمپین فروشندگان در هر دو طرف سیاسی راهرو نیز موفق به امن PPP وام. جیمز تاون همکاران جمهوری خواه آگهی خرید شرکت است که با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی میان دیگر قابل توجه مشتریان دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است. TMA مستقیم ریاست جمهوری در جمع آوری کمک مالی شرکت های اجرا شده توسط شرکت-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی رو بین 150.000 دلار و $350,000. مریم گلی و برنامه ریزی رسانه ها و قرار دادن رسانه ها-خریدار است که با این نسخهها کار دموکراتیک مبارزات وام در دلار همان محدوده است.

PPP راه اندازی شد به عنوان یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک بر دوش اقتصادی shutdown ناشی از COVID بیماری همه گیر. و به درجه اقتصاددانان می گویند این کار کرده است: نگه داشتن کسانی که کسب و کار شناور به عنوان هزینه های مصرف کننده و دیگر جریان درآمد حفره حفره. این برنامه در حال لرزان راه اندازی با بسیاری از صاحبان کسب و کار گفت: آنها یافت می شود این نرم افزار فرایند دست و پا گیر. آن نیز مواجه انتقاد برای پرتاب ضرب المثلی خطوط به شرکت های بزرگ (که اغلب هتل ها و رستوران ها و قمار خانه ها) استفاده می شود که خود را شاخه های فردی برای دیدار با استانداردهای برای واجد شرایط برای وام.

با $130 میلیارد در کنار مجموعه ای از برنامه چپ unspent—و مهلت درخواست تمدید به اوت 8—برنامه دیگر تحمل حد انتقاد اولویت بندی ماهی بزرگ بیش از کوچکتر. اما آن لیست گیرنده است که هنوز هم به احتمال زیاد برای بالا بردن ابرو به خصوص برای گنجاندن آن از محافظه کار و سازمان هایی که به مدت طولانی در برابر استدلال دخالت دولت در بخش خصوصی است.

یک بال Norquist را آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی برای مثال دریافت یک وام به ارزش جایی بین 150.000 دلار و $350,000. Norquist چهره های معروف در کمربندی برای گرفتن توافق قانونگذاران به طور معمول وعده به افزایش مالیات است تقبیح مالی در مقیاس دولت coronavirus پاسخ تلاش. او امضا بر روی یک نامه اخیر به تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) خواسته آنها را به “جلوگیری از هزینه.”

“داخل-the-کمربندی جمعیت دروغ خواستار این تریلیون ها دلار یک “محرک” به اقتصاد” در این نامه به عنوان خوانده شده. “اما دولت می تواند تنها با دادن پول به برخی افراد به عنوان نوبل-اقتصاددان و برنده جایزه میلتون فریدمن تدریس همه ما بسیاری از سال پیش با گرفتن پول از دیگران است.”

بیانیه ای از آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی ادعا کرد که پایه و اساس آن است که “از نظر قانونی و مالی جداگانه” سازمان است. “آن اعمال می شود و برای دریافت یک وام است و به عنوان یک نتیجه شده است قادر به حفظ کارکنان خود را بدون گذاشتن هر کسی کردن. ب در تعامل نیست لابی” در این بیانیه گفت: در حالی که اشاره کرد که ATR “هرگز مخالف” تصویب PPP.

برخی از اشخاص متصل به کنگره که نوشته و تصویب PPP برنامه نیز بهره مند از آن—از جمله به ظاهر قانونگذاران خود را. کسب و کار متعلق به Rep. Markwayne Mullin (R-OK) دریافت تا $800,000 در وام در هر جدید افشا و چهار نفر دیگر از اعضای کنگره در حال حاضر بنا به گزارش کردم PPP وام خود را از طریق سرمایه گذاری کسب و کار. تشکر. Devin Nunes (R-CA) در اکثر مالی اخیر افشای پرونده, گزارش, داشتن, بین $50 ، 000 و $100,000 در حقوق صاحبان سهام در کالیفرنیا شراب سازی فاز 2 زیرزمینهای. که کارخانه شراب سازی دریافت PPP وام به ارزش بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار.

و شرکت های مرتبط با اعضای خانواده از دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در این کشور بالا ردیف رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا نیز بود به بهره مندی از PPP بودجه. قانون شرکت از مین نامزد حزب دموکرات سارا gideon’s شوهر کردم PPP بودجه, در حالی که یک کسب و کار متعلق به برادران بهداشت ، سوزان کالینز (R-من) یک معمار از برنامه تصویب شد برای PPP امداد هر چند آنها بعد از بازگشت این وجوه است. در ماه های اخیر Gideon انتقاد کرده است کالینز ناشر در کسب و کار کوچک نجات ابتکار گفت: “منافع خاص” ممتاز بودند بیش از کسب و کارهای کوچک برای دریافت فدرال پول نقد.

تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی در ارتباط با برخی کنگره قفقاز مانند کنگره و اسپانیایی قفقاز دریافت PPP وام, آیا به عنوان پایه و مرتبط با نفوذ کنگره ورزشکاران در انجمن.

این کلرمونت موسسه کالیفرنیا فکر کردم بین $350,000 و مبلغ 1 میلیون دلار سوابق نشان می دهد. این گروه کشت برخی ارشد استعداد به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله مایکل بسته به تازگی نصب شده بر سر دولت فدرال پخش برنامه های آژانس و مایکل Anton سخنگوی سابق برای مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی—و مسلما انجام داده است و بیش از هر گروه دیگری برای ساخت فلسفی مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری از محافظه کاری.

به روز رسانی: این مقاله در ابتدا گزارش داد که شرکت Beacon استراتژی جهانی دریافت کرده بود PPP وام. این شرکت پس از آن گفت: روزانه وحش که SBA آمار منتشر شده در روز دوشنبه اشتباه بود و این که این شرکت تا به حال خارج کاربرد آن قبل از دریافت وام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de