ایتالیا: پزشکان جداگانه و توامان دوقلوها در جراحی نادر

دوقلوها Ervina و Prefina متولد شد با خود جمجمه پیوست و های انتقادی رگ های خونی اطراف مغز خود را. جراحان بودند مصمم به انجام این روش خطرناک و دختران یک زندگی عادی.

جراحان با موفقیت از هم جدا شده دو ساله دوقلو با یک نقص مادرزادی نادر روز سه شنبه در بیمارستانی در رم. این اولین بار است که چنین عملیات تا به حال انجام شده در ایتالیا.

دوقلوها Ervina و Previna جمجمه بودند ذوب بازگشت به عقب و به اشتراک گذاشته حیاتی و رگ های خونی — بیماری رخ می دهد که در حدود یک بار در هر 2 میلیون تولد.

18 ساعت عملیات در محل واتیکان متعلق به Gesu اطفال بیمارستان در رم در ژوئن 5 و درگیر 30 پزشکان و پرستاران.

آن را نهایی “سه بسیار ظریف عملیات” بیمارستان گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“یک ماه پس از نهایی جداسازی دوقلوها در حال خوب” به آن اضافه شده است.

Conjoined twins after surgery (picture-alliance/AP Photo/Bambino Gesu Hospital)

خطر ابتلا به عفونت شد و هنوز هم در حال حاضر و دختران را مجبور به پوشیدن کلاه محافظ برای چند ماه. پس از یک فاز توانبخشی می رود که دوقلوها را به رهبری یک زندگی عادی برای دختران.

پیوست و در بدو تولد

این دو خواهر از بانگوئی, جمهوری آفریقای مرکزی آورده بودند به ایتالیا در ماه سپتامبر 2018 بعد از بیمارستان رئیس جمهور را دیدم دوقلوها و مادر خود را در یک مرکز پزشکی که در آن به دنیا آمده.

آزمایشات انجام شده در ایتالیا نشان داد دوقلوها سالم بودند اما این یکی خواهر قلب مشغول به کار سخت تر برای حفظ “تعادل فیزیولوژیکی از اعضای بدن از جمله مغز است.”

مشکل جدایی

دوقلوها’ بیماری شناخته شده به عنوان مجموع خلفی craniopagus که باعث می شود عمل جراحی به خصوص به چالش کشیدن به دلیل به اشتراک گذاشته شده شبکه ای از رگ های خونی که خون را از مغز به قلب خود.

سه عملیات به تدریج بازسازی دو مستقل وریدی سیستم گفت: این بیمارستان در بیانیه ای.

در آخرین عملیات استخوان مشترک جمجمه قرار گرفتند. سپس جراحان بازسازی غشاء پوشش دو مغز و دوباره پوست, پوشش جدید با جمجمه.

جراحان مغز و اعصاب, متخصص بیهوشی neuroradiologists جراح پلاستیک و مهندسین و فیزیوتراپیست ها درگیر شدند در این فرآیند است.

بسیار نادر است

شده اند وجود دارد جدایی موفقیت آمیز عمل جراحی در گذشته از دوقلوها پیوست در سر اما بسیاری شده اند برای دوقلوها که سر شد ذوب شده به صورت عمودی در بالا.

در 20 سال گذشته در اروپا وجود داشته است و تنها دو عملیات موفق جداسازی دوقلوها پیوست در بالای جمجمه خود را.

kmm/stb (AP,AFP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de