مری کی Letourneau معلم که مورد آزار قرار گرفته و سپس ازدواج دانشجویی کمتر از سرطان

مری کی Letourneau—که به تلخیص رسوایی برای تجاوز به او 12 ساله دانش آموز سابق, داشتن فرزند با او و بعد از ازدواج با او را—از سرطان درگذشت او وکیل گفت.

58 ساله تقسیم از شوهر Vili Fualaau در حال حاضر 36 بیش از یک سال پیش. آن بود که برای عموم شناخته شده است که او بیمار است.

“رود اما غمگین به هر حال” او وکیل دیوید Gehrke گفت: ایستگاه تلویزیون KOMO. “او یک فرد خوب است.”

Letourneau بود ازدواج مادر چهار کار به عنوان یک ششم معلم کلاس در ایالت واشنگتن در سال 1997 زمانی که او دستگیر شد و برای تماس جنسی با Fualaau. مورد عناوین ساخته شده در سراسر جهان و تبدیل او به یک ملی punchline.

او به هنگام تولد اولین فرزند خود را به مدت کوتاهی قبل از اینکه محکوم به شش ماه به عنوان بخشی از درخواست رسیدگی کند. هفته پس از آزادی او با Fualaau در نقض قرارداد و پرتاب در زندان به مدت هفت سال. او به هنگام تولد به فرزند دوم خود را به یکی دیگر از دختر بچه پشت میله های زندان.

این دو شروع حقوقی عاشقانه پس از او منتشر شد و ازدواج آنها در سال 2005—حتی اگر Fualaau تا به حال ناموفق شکایت مدرسه برای عدم محافظت از او را از او.

“او در بیرون از زندان و از من خواست او را به ازدواج من حق دور” Fualaau گفت: A&E به صورت ویژه در سال 2018 است. “من می دانستم که من بچه ها را هر دو پدر و مادر خود را در خانه و چیزی که به من ندارد و من می خواستم آنها را به آن تجربه است.”

او می گوید که او نمی دانم که داشتن رابطه جنسی با یک پسر غیر قانونی بود.

“اگر کسی به من گفته بود اگر کسی به من گفته بود وجود دارد یک قانون خاص است که می گوید این جرم است,” او گفت: تلویزیون استرالیا در سال 2018 است. “من نمی دانم. گفت: من این را بارها و بارها. من شناخته شده اگر کسی می داند که شخصیت من است. فقط ایده این تعداد به عنوان یک جرم و جنایت است.”

رسوا اتحادیه آمار سنگ در سال 2017, و آنها به طور رسمی از هم جدا شده در فوریه 2019. مردم magazine گفت: Letourneau تلاش پس از فروپاشی است.

“او در تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات و حرکت می کند اما او احساس نوع از دست رفته” یک منبع گفت: این مجله در ماه مارس است. “او هنوز مطمئن شوید که چه برای انجام بعدی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de