Mobileye و WILLER شریک زندگی خود رانندگی تحرک راه حل برای ژاپن و آسیای جنوب شرقی

Mobileye یک شرکت اینتل و WILLER یکی از بزرگترین اپراتورهای حمل و نقل در ژاپن و تایوان و منطقه جنوب شرقی آسیا امروز اعلام کرد که همکاری استراتژیک برای راه اندازی مستقل robotaxi خدمات در ژاپن و بازارهای سراسر آسیای جنوب شرقی از جمله تایوان. ابتدا در ژاپن شرکت خواهد همکاری در تست و استقرار خودمختار حمل و نقل راه حل های مبتنی بر Mobileye خودکار وسیله نقلیه (AV) فن آوری است.

“جدید ما همکاری با WILLER به ارمغان می آورد یک معنی دار علاوه بر این به Mobileye رشد جهانی شبکه حمل و نقل و تحرک اکوسیستم همکاران” گفت: پروفسور Amnon Shashua اینتل معاون ارشد و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Mobileye. “ما مشتاقانه منتظر به همکاری با WILLER که ما با هم کار کنند برای تحرک جدید در منطقه با آوردن self-driving تحرک خدمات به ژاپن و تایوان و آسه آن بازار است.”

“همکاری با Mobileye بسیار ارزشمند برای WILLER و یک گام بزرگ در حرکت رو به جلو برای تحقق بخشیدن به چشم انداز ما از نوآوری خدمات حمل و نقل: سفر در هر زمان و در هر نقطه توسط هر کسی گفت:” Shigetaka Murase بنیانگذار و مدیر عامل شرکت WILLER. “نوآوری حمل و نقل منجر به دقیق تر و امن تر و پایدار تر جامعه که در آن مردم لذت بردن از با کیفیت بالاتر زندگی است.”

با هم Mobileye و WILLER به دنبال تجاری خود رانندگی تاکسی و مستقل بر روی تقاضا مشترک شاتل در ژاپن در حالی که اعمال نفوذ هر یک از دیگر نقاط قوت. Mobileye را عرضه خودروهای یکپارچه سازی آن self-driving سیستم و WILLER را در ارائه خدمات تنظیم برای هر منطقه و سلیقه کاربر اطمینان حاصل شود چارچوب مقررات و ارائه خدمات تحرک و راه حل برای ناوگان عملیات شرکت.

این دو شرکت با هدف شروع تست robotaxis در جاده های عمومی در ژاپن در سال 2021 با برنامه ای برای راه اندازی به طور کامل خود رانندگی سوار-نقطه و سوار-به اشتراک گذاری تحرک و خدمات در سال 2023 در حالی که کاوش در فرصت ها برای خدمات مشابه در تایوان و جنوب شرق آسیا بازار.

برای Mobileye به همکاری با WILLER پیشرفت این شرکت جهانی در تحرک-as-a-service (MaaS) جاه طلبی. پس از اعلام قصد خود را برای تبدیل شدن به یک تحرک کامل ارائه دهنده Mobileye آغاز شده است یک سری از همکاری با شهرستانها و حمل و نقل و سازمان ها و تحرک شرکت های فن آوری برای توسعه و استقرار خود رانندگی راه حل تحرک در بازارهای کلیدی. توافق با WILLER بر اساس Mobileye موجود MaaS مشارکت. نمونه ها عبارتند از: توافق با متروپولیتن شهر Daegu کره جنوبی به استقرار robotaxis بر اساس Mobileye خود رانندگی سیستم و سرمایه گذاری مشترک با فولکس واگن و قهرمان موتور به کار مستقل سوار-نقطه ناوگان در اسرائیل است. همکاری با WILLER تا حد زیادی گسترش و تقویت شرکت های جهانی MaaS جاه طلبی.

WILLER هدف متحد کردن تجربه کاربر در سراسر کشورهای منطقه; آن را منتشر MaaS برنامه در سال 2019 و فعال QR-code-سیستم پرداخت بر اساس این سال است. WILLER با همکاری Kuo-کوانگ موتور, حمل و نقل, بزرگترین, اتوبوس, اپراتور در تایوان و مای Linh بزرگترین شرکت تاکسی در ویتنام و همچنین سرمایه گذاری در باشگاه اتومبیل, ماشین-های ارائه دهنده خدمات در سنگاپور است. WILLER همچنین همکاران با 150 حمل و نقل محلی ارائه دهندگان در ژاپن است. در بالای این مشارکت WILLER ارائه خواهد شد self-driving سوار-نقطه و سوار-به اشتراک گذاری خدمات در منطقه و ارائه بهترین مشتری-سوار تجارب همراه با Mobileye.

همکاری بین WILLER و Mobileye اضافه خواهد شد حمل و نقل جدید حالت موجود طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل از جمله اتوبوس بزرگراه و راه آهن و ماشین های. اضافه کردن خود رانندگی وسایل نقلیه بر روی تقاضا از امکانات و سرویس های اشتراک گذاری را بهبود بخشد مشتری سوار تجارب و آدرس چالش های اجتماعی مانند ترافیک و تصادفات و ازدحام و به خصوص کمبود رانندگان و چالش های ناشی از ژاپن پیری جامعه است. با هم Mobileye و WILLER خواهد شد سرعت بخشیدن به مزایای اجتماعی از خود رانندگی حمل و نقل راه حل های است که کمک به افزایش کیفیت زندگی روزانه ساخت جامعه دقیق تر و امن تر و پایدار تر.

در مورد Mobileye
Mobileye رهبر جهانی در توسعه بینایی کامپیوتر و ماشین, آموزش تجزیه و تحلیل داده ها, محلی سازی و نقشه برداری برای advanced driver-assistance systems و خودکار رانندگی. Mobileye فن آوری کمک می کند تا نگه داشتن مردم ایمن در جاده ها, کاهش خطرات ناشی از تصادفات موجب صرفه جویی در زندگی و اهداف انقلابی تجربه رانندگی با فعال کردن خودمختار رانندگی. Mobileye اختصاصی نرم افزار الگوریتم و EyeQ® تراشه انجام دقیق تفاسیر از میدان بینایی به منظور پیش بینی ممکن است در برخورد با سایر وسایل نقلیه پیاده دوچرخه سواران و حیوانات باقی مانده و موانع دیگر. Mobileye محصولات نیز قادر به تشخیص نشانه گذاری های جاده ها مانند خطوط جاده مرزهای موانع و موارد مشابه; شناسایی و خواندن علائم راهنمایی و رانندگی جهت علائم و چراغ های راهنمایی و رانندگی; ایجاد یک RoadBook™ موضعی drivable راه و نشانه های بصری با استفاده از REM™; و ارائه نقشه به صورت مستقل و رانندگی. اطلاعات بیشتر در دسترس است در Mobileye مطبوعات کیت.

در مورد WILLER
WILLER در سال 1994 تاسیس شد به ارائه جامعه – و جامعه-محور حمل و نقل خدمات. WILLER به دنبال برش لبه فن آوری و استراتژی های بازاریابی برای بهتر مشتریان سوار تجارب و ایجاد نوآورانه ارزش برای جامعه و جامعه محلی است. در ژاپن WILLER بزرگترین اتوبوس بین شهری شبکه و در عمل راه آهن در کیوتو و عمل منحصر به فرد رستوران اتوبوس است که ارائه می دهد غذاهای محلی منطقه توسط منطقه است. علاوه بر ژاپن WILLER عمل ماشین-های خدمات در سنگاپور و سوار-نقطه تاکسی در ویتنام است.

در مورد اینتل

Intel (Nasdaq: INTC) رهبر صنعت ایجاد جهان در حال تغییر فن آوری قادر می سازد که جهانی پیشرفت و غنی زندگی می کند. با الهام از قانون مور ما به طور مداوم کار برای پیشبرد طراحی و ساخت نیمه هادی ها به کمک آدرس مشتریان ما بزرگترین چالش است. با جاسازی اطلاعات در ابر شبکه edge و هر نوع دستگاه محاسبات ما از بند باز کردن پتانسیل دیتا برای تبدیل کسب و کار و جامعه بهتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینتل نوآوری رفتن به newsroom.intel.com و intel.com.

© شرکت اینتل. Intel, اینتل, لوگو و دیگر اینتل علامت علائم تجاری از شرکت اینتل و یا شرکت های تابعه آن. دیگر نام ها و برندها ممکن است ادعا کرد که ملک دیگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de