پیرسون رسانه های گروهی به لالی عشق “قلب یک جنگجو فرشته” به نمایش

شجاعت یک عنصر بسیار مهم که یکی جرات نداره به unchain خود از چنگ تاریکی است. نویسنده لالی A. Love ثابت می کند دومی درست باشد را نشان می دهد و این به وضوح از طریق او هنری صحت. او کانال های انقلابی خود را در فلسفه در همهجانبه داستانی کار “قلب یک جنگجو فرشته: از تاریکی به نور” – فوقالعاده هیجان انگیز متافیزیکی و رویایی فانتزی.
 
جودی پيرسون گروه رسانه مدیر پروژه اذعان می کند که این کتاب یک پست مدرن شاهکار ادبی است و “هر بیت به ارزش سرمایه گذاری.” به عنوان یکی از مهمترین و مورد اعتماد جهانی تولید فیلم خانه پیرسون گروه رسانه ای متعهد به اکسل در این پروژه بزرگ است.
 
پیوستن به این تیم است که برنده چندین جایزه فیلمبردار, مدیر و سردبیر خوزه زامبرانو Cassella. آوردن کیفیت کار و امید و انعطاف پذیر با عزم آنها, این تیم ممکن است در عین حال دریافت optioned است هنگامی که این پروژه خواهد شد تن به تن به هالیوود تولید کنندگان و مدیران و سال از هم اکنون این کار فقط ممکن است طوفان از طریق صفحه نمایش بزرگ.
 
در اینجا چیزی است که انتظار می رود از عشق کتاب:
 
مراکز داستان در اطراف یاس بنفش شریف زندگی مصنوعی با فتح و تاریکی رو. آگاهی از قیمت برای روشنگری معنوی و تحول شفا شخصیت musters شجاعت و عبور از سانحه و هولناک گذشته است که wreaked ویران در خانواده — تقریبا به نقطه ای فراتر از امید.
 
به عنوان Lilac آغاز می شود به صورت تاریکی درون او و declutters آن قلب wrenching پیچیدگی او کشف یک نسل نفرین – شوم اشخاص که خوراک شوم اسرار درون او نسب. ترس از نو رشد می کند اما آن را تحت الشعاع قرار توسط یاس بنفش را به عشق بی قید و شرط برای خانواده اش دامن زدن آتش از شجاعت او و نور او و نور الهی.
 
این آمدن سن رمان یک نمونه تصویر از چگونه یک جرقه امید می تواند تمام تفاوت: “حتی کوچک ترین جرقه ای از نور می تواند به غلبه بر تاریکی هر قدر.” نویسنده همچنین بر اهمیت عشق به خود و چگونه آن را تکان دهید و نه کاهش در تاریک ترین شب.
 
بیدار هدایت و نور الهی در درون شما و سفر با یاس بنفش شریف از طریق بی پایان صدمات قلب توسط leafing از طریق صفحات لالی عشق ““قلب یک جنگجو فرشته: از تاریکی به نور.” این کتاب در دسترس است برای خرید در آمازون کتاب بارنز و شریف و به زودی در قابل شنیدن است. دریافت به روز رسانی و دانستن بیشتر در مورد نویسنده شما می توانید به دنبال او در آمازون است.
 
“قلب یک جنگجو فرشته: از تاریکی به نور”
نوشته شده توسط لالی A. Love
منتشر شده توسط Tellwell استعداد
تاریخ انتشار: 17 ژوئن 2019
شومیز: $14.99
 
درباره نویسنده:
لالی A. عشق زندگی در پایتخت کانادا با شوهر و دو فرزند زیبا که بزرگترین منبع غرور و افتخار و شادی و الهام بخش است. به عنوان برنده جایزه نویسنده لالی را دوست دارد به نوشتن تحریک کننده, شخصیت بر اساس رمان است که به استناد یک پاسخ عاطفی را در خوانندگان خود. او انجام داده است تحقیقات گسترده ای را در معرفت شناسی و متافیزیک به او بیشتر درک درستی از قوانین جهانی انرژی است.
 
او موفق به دریافت یک جایزه ادبی در عطا کتاب که ماهرانه تحویل شخصیت های پیچیده پیچیده جهان و فکری تم. سهولت که با آن داستان است گفت: بازتاب نویسنده استعداد در ورزش مسلط و قدرتمند و زبان مناسب.
 
در اوقات فراغت لالی متعهد به نوشتن رویایی تخیلی/هیجان انگیز سه گانه در مورد تحول معنوی. این عرفانی رمان ها بر اساس سفر از سه تجسم فرشتگان که گرد هم آورده شده است در سوم بعدی وجود برای تحقق بخشیدن به خود را زنانه الهی روح هدف. هر یک از آنها باید تجربه منحصر به فرد خود شکوفایی برای غلبه بر تاریکی شیطانی اشخاص که مصمم به نابود کردن نور درونی خود را از خط خارج ماموریت خود را.
 
به عنوان یک lightworker لالی نامیده شده است برای تحقق هدف او روح را تجسم نور و به اشتراک گذاری مثبت پست از طریق رسانه های اجتماعی برای کمک به بالا بردن بشریت است. او کمک این بیداری فرایند طرح ریزی پیام های خود را از عشق و محبت و وحدت و هوشیاری برای اتصال زیبا همفکر روح در سراسر جهان است.
 
لالی است که یک مدافع برای خود شفا سفر خود تحقق و عشق به خود است. او پرشور در مورد این تماس های جهانی به اقدام و در ادامه به ارتعاش در فرکانس های بالا دوست داشتن آگاهی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de