اتریش: چچن مخالف به قتل در وین

یکی دیگر از صریح منتقد رمضان قدیروف کشته شده در خاک اروپا. آخرین قربانی بود برافراشته در برابر رئیس جمهور در ده ها تن از فیلم های یوتیوب.

شنبه گذشته ویژه اتریش واحدهای پلیس شکار و گرفتار یک زن 47 ساله روسیه از چچن مشکوک کشته Mamikhan عمروف صریح منتقد رمضان قدیروف. فردی و مشکوک همدست شده اند remanded در بازداشت در وین و در حال حاضر به صحبت می کنند به مقامات.

چهل و سه سال Mamikhan عمروف کشته شد در Gerasdorf پارکینگ در نزدیکی پایتخت اتریش. پس از گلوله زده جسد پیدا شده بود اتریش داخلی وزیر کارل Nehammer قول داد که “یک تحقیق کامل راه اندازی خواهد شد” و وعده داده است که اتریش را نشان می دهد تحمل صفر برای خارجی درگیری که در آن خاک است.

یک رشته از بازدید

اتریش به حدود 35,000 چچن. بسیاری از آنها را وارد این کشور به عنوان پناهنده شد. بسیاری از جنگ در چچن استقلال جنگ مبارزه با نیروهای روسی. آنها در بازه زمانی از سال 1994 تا 1996 و از سال 1999 تا سال 2000.

قدیروف رئیس جمهور چچن به حکومت این کشور با آهن اولین و دستگاه امنیتی بدنام است. آن است که گفت: عوامل هیچ تردیدی در مورد شکنجه مظنون به تروریست ها و تجزیه طلبان. به این روز چچن همچنان به فرار از کشور به دنبال یک زندگی بهتر در جای دیگر.

در روز سه شنبه ده ها تن از چچن در زمان به وین خیابان. در خارج از سفارت روسیه آنها خواستار پایان دادن به قتل چچن dissents در خارج از کشور.

اعتراض برگزار شد چچن تبعید حسین Ischanov که زندگی در پایتخت اتریش و اجرا می شود چچن سازمان های فرهنگی. او بیش از حد, جنگ در چچن جنگ و خدمت به عنوان یک یاور به سابق رهبر جدایی طلب اصلان Maskhadov Ischanov. به گفته وی 19 چچن کشته شدند در تبعید در سال گذشته است.

در میان آنها بود Selimchan Changoschwili که شد کشته در برلین Tiergarten پارک در ماه اوت گذشته. آلمان سرمایه گذاران بر این باورند روسیه هماهنگ رسید. در ماه فوریه سال 2020 یک چچنی مرد بود knifed به مرگ در شهر لیل. و در ماه مارس چچن فرد مستقر در سوئد مورد حمله قرار گرفت در خواب خود را. خوشبختانه او می تواند غلبه ضارب.

چچن مخالفان در معرض خطر

این باعث می شود Mamikhan عمروف مرگ سومین حمله در یک چچنی مخالف در خاک اروپا در این سال به تنهایی. هر سه مرد قبلا صحبت کردن در برابر رئیس جمهور چچن. Mamikhan عمروف آپلود کرده است بیش از 30 فیلم به یوتیوب نشان قدیروف رئیس جمهور و خانواده اش در حال هدف قرار دادند. در حالی که برخی از آنها را به نام بحرانی دیگران را رد کرد و آنها را به عنوان کاملا توهین آمیز است.

Ischanov می گوید که او به تماشای یکی از آنها است. “در آن نویسنده با اشاره به مردم توسط خود نام و نام خانوادگی” Ischanov می گوید. “و او با استفاده از کلمات لعن و نفرین است که واقعا باید اشاره کرد در هر نقطه.”

او می گوید: بسیاری از اعضای چچن جامعه بودند خاصی عمروف در نهایت پرداخت قیمت خود را outspokenness. در یک نقطه شایعاتی منتشر شده است که فضل قرار داده شده است بر روی سر خود را. مصوبات اما حاضر به زندگی تحت حفاظت پلیس.

اتریش چچن جامعه در ترس

حسین Ischanov می گوید: بسیاری از اعضای اتریش چچن جامعه در حال حاضر خود را پیدا ترس برای ایمنی خود و خانواده شان را. آنچه در مورد او ؟ “من بوده ام از طریق دو جنگ شد و در زندان دو بار; من می ترسم از هیچ چیز من به رهبری یک زندگی مناسب و معقول و نمی توان آن را به من به تصمیم گیری زمانی که آن را به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de