برایان طبخ جوان نویسنده این کتاب درخشان “دست در سراسر دریا” در حال حاضر مشغول به کار با پیرسون رسانه های گروهی یکی از رقابتی ترین شبکه های جهانی برای فیلم های مستقل و ایجاد محتوا. پیرسون گروه رسانه ای است و کار کردن در کنار خوزه زامبرانو Casella بسیار مورد احترام فیلمبردار, مدیر و سردبیر در صنعت سرگرمی است. او اعتبار بیش از 450 ملی و بین المللی تلویزیون آگهی های بازرگانی از جمله امریکن اکسپرس مک اولی و راز ویکتوریا.
 
پیرسون رسانه های گروهی همراه با آن با استعداد تیم که همیشه مشتاق به آمده تا با نوآوری و ایده های انقلابی به مدت طولانی کمک درخشان نویسندگان transmute تصورات و رویاها به واقعیت است. در این سال آنها گرفته اند یکی دیگر از جهش. آژانس تشویق نویسندگان که علاقه مند به دیدن کار خود را در تلویزیون و سینما به ارائه کار خود را برای بررسی از طریق جشنواره های فیلم.
 
مدتها در انتظار فیلمنامه برایان کوک نفس اولین رمان “دست در سراسر دریا” ثبت خواهد شد در 25 جشنواره های فیلم. برایان طبخ شناخته شده است برای غیر متعارف پلیس داستانی رمان. بسته بندی شده با طنز, اکشن و درام خوانندگان فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی از آنها. شما را پیدا خواهد کرد آن را سخت برای متوقف کردن زمانی که در حال تعلیق نگه می دارد در حال رشد با هر به نوبه خود صفحه. در حال حاضر کاتالیز پیرسون Media Group, عمیق توطئه از سازمان های اجرای قانون آورده شود و به تمام جهان کامل و رنگ های زنده.
 
تحت هر مدرسه یک مرد با یک جهان از خود و یک داستان زیبا برای جهان به عنوان خوانده شده. این دقیقا همان چیزی برایان کوک نشان می دهد در این نام تجاری جدید رمان “دست در سراسر دریا.” او سحر و جادو خود را با عطف سرد به جذاب داستان. در داخل سازمان اجرای قانون او را نشان می دهد در رنگ های ساده و زنجیره ای وب افسر صفوف خرابی لینک شکسته می متحمل می شوند و قدرت رهبری است. در پشت صحنه در حال توطئه خودخواه برنامه و مجریان قانون است که در حال حاضر به سرپیچی از قانون خود را به مبارزه برای آنچه آنها باور دارند.
 
“دست در سراسر دریا”
نوشته شده توسط برایان طبخ
منتشر شده توسط نویسنده
تاریخ انتشار: 26 فوریه 2019
شومیز: $9.11
 
درباره نویسنده
برایان طبخ می دهد آن را به شما راست هیچ مشروبی که بدرقه نوشابه با اولین رمان. او یک ستوان بازنشسته از گردشگاه عمومی کشور, کلانتر, با بیش از 14 سال در نظارت بر ترانشه. طبخ یک عضو از چندین نوشتن در گروه ها و شبکه های. او ساکن در انطاکیه کالیفرنیا با همسرش, Dauphne.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de