جدید Whole Foods Market در واشنگتن برای باز کردن جولای 23

غذاهای کل بازار خود را باز جدید 46,000 فوت مربع فروشگاه در واشنگتن دی سی واقع در 967 فلوریدا خیابان NW در 7 صبح روز پنج شنبه, جولای 23.

ویژگی های خاص جدید فلوریدا خیابان فروشگاه عبارتند از:

  • دوستان از Whole Foods Market محل PLNT برگر ارائه گیاهی کلاسیک مانند همبرگر در دسترس برای بایگانی اطلاعات.
  • تولید بخش ارائه میوه و سبزیجات تازه از جمله انتخاب از پنج کنندگان محلی مانند Gotham سبزی و باوری مزارع همراه با طیف وسیعی از اقلام با غذاهای کل بازار کل تجارت® تضمین است که پشتیبانی از تامین کنندگان است که متعهد به اخلاق تجارت شرایط کار و محیط زیست است.
  • سرویس کامل قصاب شامل علف خوار و خشک-سن گوشت گاو ساخته شده-در-خانه سوسیس و همچنین منابع محلی از گزینه های سنگی نقطه و تپه سبز مزارع.
  • غذاهای دریایی شمارنده های تازه و غذاهای دریایی منجمد ساخته شده-در-خانه برگر ماهی قزل آلا و خرچنگ رول با تمام ارائه یا پایدار وحشی یا مسئولانه پرورشی. گزینه های محلی عبارتند از: ماهی دودی از پیچک شهرستان دودخانه آبی, گوشت خرچنگ از JM کلیتون و ماهی تازه از جورج غذاهای دریایی.
  • ارائه شده از بسیاری از تامین کنندگان محلی مانند کرم شب تاب مزارع و Meadow Creek لبنی از جمله آماده به خوردن پنیر نظارت در فروشگاه های آمریکایی پنیر جامعه خبره پنیر حرفه ای که می تواند به ارائه تخصص و توصیه هایی برای هر گونه درخواست و یا مناسبت.
  • انتخاب از بیش از 400 شراب, از جمله گزینه های از حدود 40 شراب محلی تولید مثل قدیمی وست کارخانه شراب سازی و اوایل کوه شراب سازی و همچنین بیش از 300 آبجو از جمله انتخاب از محلی کارخانه های لبنی مانند راست مناسب دم و اطلس دم کار می کند.
  • خانه نانوایی خدمت خراش-ساخته شده در اجاق نان و کیک و شیرینی و آیتم های ویژه رژیم غذایی و همچنین به عنوان انتخاب شده از نان محلی مانند Sacre سوکر, وقفه, کیک پنیر و شیرین و طبیعی.
  • زیبایی و مراقبت از بدن بخش ارائه انواع محصولات مراقبت از مو, مراقبت از پوست و دکوراسیون خانه محصولات از تامین کنندگان محلی از جمله Neighborgoods, Oyin و دست ساز زیستگاه.

تمام مواد غذایی در کل مواد غذایی در بازار باید با شرکت دقیق استانداردهای کیفیت که منع چربی های هیدروژنه بالا-شربت ذرت با فروکتوز و شیرین کننده های مصنوعی و همچنین بیش از 100 رنگ و طعم دهنده و مواد نگهدارنده معمولا در غذا یافت. علاوه بر این همه زیبایی و مراقبت از بدن, محصولات باید در دیدار با شرکت, مراقبت از بدن, استانداردهای, که بان کی مون بیش از 100 معمولا استفاده می شود مواد تشکیل دهنده از جمله فتالات پارابنها و دانه های ریز صیقل.

آمازون نخست کاربرانی که فروشگاه در Whole Foods Market دسترسی به تعدادی از مزایای در طول سال مانند تخفیف عمیق در انتخاب محصولات محبوب در هر هفته و اضافی 10 ٪ خاموش صدها هزار در فروشگاه فروش اقلام است. رایگان 2 ساعته تحویل مواد غذایی در دسترس است برای اعضای نخست در بیش از 2 ، 000 شهرستانها و شهرهای کوچک از جمله واشنگتن ،

برای کسب اطلاعات بیشتر و ساعات مراجعه کنید https://www.wholefoodsmarket.com/stores/floridaavenue.

در مورد غذاهای کل بازار

برای 40 سال تمام مواد غذایی در بازار شده است پیشرو در جهان از غذاهای طبیعی و ارگانیک خرده فروش. به عنوان اولین ملی گواهی شده ارگانیک, بقال, Whole Foods Market بیش از 500 فروشگاه در ایالات متحده و کانادا و انگلستان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای کل بازار مراجعه کنید https://media.wholefoodsmarket.com/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de