کره جنوبی: سئول شهردار پارک برنده-به زودی در بر داشت مرده در آشکار خودکشی

شهردار سئول پارک برنده-به زودی بدن یافت شده است در نزدیکی این محل که در آن او تا به حال گذشته استفاده می شود تلفن همراه خود را. پارک سمت چپ توجه داشته باشید پشت در محل اقامت خود و پلیس با رسانه های محلی گفت که بدن نشان داد هیچ نشانه ای از قتل.

پلیس گفت: در ساعات اولیه جمعه به وقت محلی که آنها تا به حال واقع در پارک برنده-به زودی بدن در Sungbuk-dong, شمال, منطقه سئول.

پارک پیدا شد در آخرین محل سکونت تلفن همراه خود را تا به حال ثبت شده قبل از خاموش آنها اضافه شده است.

عمده پلیس در عملیات های ماندگار حدود هفت ساعت متمرکز بود در آن منطقه است.

پلیس به هیچ اطلاعی در مورد علت احتمالی مرگ اما گفت: کره جنوبی Yonhap news که بدن نشان داد هیچ نشانه ای از قتل اضافه کردن مقامات خواهد انجام تحقیقات مطابق با روش های خودکشی.

پارک را مطرح کرده بود زنگ با پلیس در روز قبل از آن گفت که پدر او را ترک کرده بودند “را مانند” پیام و ترک خانه بدون بازگشت.

بعد جمعه در سئول دولت به جزئیات بیشتری از پارک final نوشته شده توجه داشته باشید.

“من احساس می کنم متاسفم برای همه مردم است. من از هر کس که با من در زندگی من” توجه نشان داده شده در تلویزیون گفت. “من همیشه با عرض پوزش به خانواده من چرا که من داده ام آنها را تنها درد است. لطفا بسوزانند من بدن و پراکنده در اطراف قبر پدر و مادر من.”

کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که یک سابق شهرستان سئول کارمند در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت علیه پارک با پلیس در شب چهارشنبه و یک کانال تلویزیونی برنامه ریزی شده بود به پخش اخبار که قبلا گزارش نشده مورد در روز پنج شنبه شب.

Police search for Seoul Mayor Park Won-soon in a park in Seoul on July 9, 2020, after he was reported missing by his daughter. (picture-alliance/Yonhap News Agency)

پلیس به شب گم شده شهردار

پارک سمت چپ شهردار اقامت در حدود 10:40 صبح به وقت محلی (0140 GMT) روز پنج شنبه با پوشیدن یک کلاه سیاه و یک کوله پشتی. محلی گزارش داد که او لغو نشست برنامه ریزی برای صبح.

بیشتر بخوانید: جنگ کره سالگرد: در شمال و جنوب نزدیک به یکی دیگر از رویارویی نظامی?

وکیل حقوق بشر تبدیل شده شهردار

پارک انتخاب شد شهردار آلاینده پایتخت در سال 2011 و رای به سوم و نهایی اصطلاح در ژوئن 2019.

64 ساله شد دیرین فعال مدنی و مدافع حقوق بشر شناخته شده برای انتقاد کره جنوبی در حال رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

او در دفاع از فعالین سیاسی در 1980s و 1990s قبل از راه اندازی این مردم را به همبستگی برای دموکراسی مشارکتی.

سازمان های غیر دولتی کمک به اصلاحات شرکت که تحت سلطه کره جنوبی کسب و کار و تبدیل به یکی از بزرگترین سود در کره جنوبی.

او نقش عمده ای در شمع تظاهرات که منجر به 2017 استیضاح و 2018 محکومیت رئیس جمهور سابق Park Geun-hye.

پارک برنده-به زودی یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب لیبرال دموکرات بوده و تبلیغ برای اجرا در حال تبدیل شدن به کره جنوبی رئیس جمهور در این کشور بعدی انتخابات ملی در سال 2022.

ادامه مطلب: S. کره جزوه فعال دفتر حمله کردند توسط پلیس سئول

Police officers stand guard in front of the house of Seoul Mayor Park Won-soon in Seoul, South Korea, Thursday, July 9, 2020. (picture-alliance/AP Photo/P. Ju-sung)

شهردار اقامت در سئول نیز محاصره با افسران ارسال شده در سایت

jsi,kbd/msh (AP dpa رویترز)

اگر شما رنج می برند از جدی عاطفی فشار و یا افکار خودکشی دریغ نکنید به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن چنین کمک بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در جهان, در این سایت: https://www.befrienders.org/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de