تانزانیا Tundu Lissu: “من از بازگشت به خانه’

صریح رهبر مخالفان گفته است DW او به خانه بازگشت و سه سال پس از بازمانده یک اقدام به ترور. Lissu برنامه های در حال اجرا در تانزانیا اکتبر انتخابات ریاست جمهوری.

سابق تانزانیا عضو مجلس Tundu Lissu مجموعه ای است از یک تاریخ به بازگشت به خانه به طوری که او می تواند اجرا برای رئیس جمهور در Chadema بلیط در آینده اکتبر انتخابات است.

Lissu اعلام می آید سه سال پس از بازمانده یک ترور که در آن افراد مسلح با اسلحه و ماشین آلات اسپری ماشین خود را با گلوله. Lissu شد airlifted به بیمارستانی در نایروبی کنیا و سپس با انتقال به بلژیک — جایی که او هنوز هم زندگی — برای دریافت درمان.

Lissu حقوق بشر و وکیل محیط زیست است که از منتقدان دولت و رئیس جمهور فعلی جان Magufuli. او بازداشت شده است چندین بار در گذشته و هنوز هم به اتهام گفتن فتنه کلمات در برابر تانزانیا دولت قدرت فوق العاده در برابر او.

DW: چگونه می تواند شما را برای ریاست جمهوری در حالی که شما هنوز هم در خارج از کشور ؟ آیا شما برنامه ریزی برای رفتن به تانزانیا به زودی ؟

Tundu Lissu: ساده و سریع جواب به سوال شما: بله من به خانه بازگشت و من به خانه بازگشت و در تاریخ 28 ژوئیه این سال کمتر از سه هفته از هم اکنون.

وجود دارد کاملا از فتنه موارد در حال انتظار برای شما را در تانزانیا. آیا شما فکر می کنم این موارد ممکن است خود را مانع جاه طلبی های ریاست جمهوری?

آن است که فتنه به اظهارات نشان می دهد که دولت اشتباه است در اقدامات خود در سیاست های خود در شیوه های آن. آن است که فتنه به می خواهید به حذف دولت از قدرت از طریق قانون اساسی به این معنی است. آن است که فتنه به انتقاد از دولت است. آن است که فتنه به استفاده از دموکراسی به دنبال به خلاص شدن از شر رئیس جمهور جان Magufuli.

من را ساخته اند اظهارات در آن نشان داد که دولت در اشتباه است. که نه فتنه. حتی تحت این وحشتناک قانون است. بنابراین من در حداقل مزاحمت وجود دارد ،

زمانی که ما در بسیاری از بحث های که در تانزانیا ما می بینیم که بسیاری از مردم وجود دارد که می گویند که وجود دارد برخی از پیشرفت های که در کشور از نظر زیرساخت ها است. و بانک جهانی به تازگی از طبقه بندی تانزانیا به عنوان یک میانه کاهش درآمد کشور است. هنگامی که شما نگاهی به این دستاوردهای فعلی رئیس جمهور آیا شما نمی فکر می کنم که او می ایستد یک فرصت بسیار خوب برای گرفتن رای?

Mwalimu [ژولیوس] Nyerere [بود که در تانزانیا رئیس جمهور برای 24 سال] ساخته شده است زیرساخت های پروژه های 2,400 متر طولانی TAZARA راه آهن از دارالسلام در Salsam به Kapiri Mposhi در زامبیا. او ساخته شده است جاده ها, جاده های اسفالت.

رئیس جمهور [حسن] Mwinyi ساخته شده است جاده ها [بنیامین] Mkapa ساخته شده و جاده ها منابع مالی Kikwete جاده ها ساخته شده است.

که نه ما جلوگیری از خواستار بهتر و دموکراتیک تر و بیشتر فقط تانزانیا.

بله Magufuli ساخته شده است همه این چیزهایی که او صحبت کردن در مورد. که نه توجیه misrule. که نه توجیه اعمال این سخت گیرانه و استبدادی سیاست هایی که به او تحمیل شده بر کشور است. که توجیه نمی کند و یا مشروعیت بخشیدن به نابودی ما فرایندهای دموکراتیک.

این مصاحبه انجام شد Harrison Mwilima. آن ویرایش شده است به آرامی برای وضوح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de