12 بازیگران امی رای دهندگان باید معرفی از Kirsten Dunst به Rosie o’donnell

این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

واقعی, بهترین, تلویزیون

امی رای گیری به پایان می رسد دوشنبه که مهم است زیرا به این معنی وجود دارد تنها چند روز از چپ به گرفتن Boomers که برای رای دادن به این یادرفته مراسم توسط شانه ها و درخواست “آقا! من خواهش می کنم از شما!! برخی از طعم و مزه است!!!”

بنابراین در حالی که رای دهندگان مشغول صید در فصل آخر از خانواده مدرن و تنها مردم در این جهان که می توانید بنشینید و از طریق یک فصل از اوزارکدر اینجا ما بی ثمر آرزوها برای 12 در واقع شایسته اجرای آنها ممکن است در نظر. (روشن این اشاره به بازیگران در حاشیه/خارج از متعارف شانس نامزد شده است. خود جانشینی سفید مردم خوب خواهد شد.)

کیرستن دانست در تبدیل شدن به یک خدا در فلوریدای مرکزی: بهترین کمدی تاریک عملکرد bafflingly ارسال شده در درام دسته.

Ncuti Gatwa در آموزش: پیدا کردن من بهتر coming-of-age عملکرد. من به جرات به شما.

Kathryn Hahn در خانم فلچر: منتقدان نگه داشتن با استفاده از کلمات “پیچیده” و “کثیف” برای توصیف زن اجراهای بدون پرداخت ادای احترام به این بازیگر که با تعریف آنها.

Russell Tovey در سال و ماه: این سری خیلی ناراحت کننده بود من در واقع آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در حالی که تماشای چون من خیلی پریشان, پس بیایید به برخی از آن غنائم آره ؟

ناتاشا راسول در نا امن: اگر یک مجری که ایجاد کرده است یک شخصیت تا به طور کامل متوجه او تنها نیاز به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش برای من به خنده من او را نمی دانم.

دیو Burd در دیو: آلت تناسلی مرد!!!!!!!!!

دانیل بروکس در نارنجی سیاه جدید: نمی شود هذلولی اما بهترین چشمگیر عملکرد جریان تلویزیون عصر.

Rosie o’donnell در من می دانم که این بسیار درست است: این چیزی است که مردم زمانی که آنها با استفاده از کلمه “وحی.”

Christine Baranski در این مبارزه خوب: شما فکر می کنید شما را به خواندن یک Emmys قطعه توسط یک گی, بدون کلمات “Christine Baranski”?

Regina Hall در جمعه سیاه: بی عیب و نقص.

Jonathan Groff در Mindhunter: تف در همیلتون است که در واقع دومین چیزی که او در این سال است.

نیکلاس هولت در بزرگ: اگر/وقتی که این عملکرد نشان نمی دهد تا در نامزدی صبح بی اعتبار شد.

فریاد نمی

وجود دارد یک صحنه در Saw II که در آن کسی که برای شنا کردن از طریق گودال زنگ زده آلوده سرنگ و سوزن. فرض بر این است که اگر شما می توانید در اب راه رفتن را از طریق آن شما خواهد شد همچنین در برابر همه منطق زنده ماندن.

به هر حال دنیای دیزنی بازگشایی در این هفته در میان اوج کشنده بیماری همه گیر. من عمیق ترین صمیم آرزوها برای هر یک از شما که قصد لذت بردن از پارک در این آخر هفته من اخراج بنابراین به جای آن بیایید همه تظاهر است که اتفاق می افتد و خنده در این.

در ژاپن و مقررات که شامل پوشیدن ماسک همچنین توصیه می کنند که کاربران از بازگشایی دیزنی لند نه جیغ در حالی که در زیر لیوانی غلتکی بنابراین به عنوان به نه سرعت بخشیدن به خطر گسترش COVID-19.

نمی کند که به نظر می رسد غیرقابل دفاع سوار غلتکی coaster بدون چنین آزادی ؟ مدیران می شنوید و باید جایگزین مشاوره: “جیغ در داخل قلب خود را.”

جستجو حزب برک آوت…یافت می شود!

تهوع از خاموش کردن است که من شده اند در مورد فریاد چقدر خوب جستجو حزب‘s فصل جدید در HBO حداکثر است اما وجود دارد هیچ کس در اطراف به گوش من.

بنابراین من به این می گویند اینجا: فصل تاریک است شما ممکن است بخواهید به آن را خاموش (اصلا) از منابع بسیار دقیق شما خواهد شد gasp (اه!), و جدید بازیگران عضو Shalita گرانت به نوع عملکرد شما فایل دور به طوری که شما می توانید بگویید که نسل های آینده “من برای اولین بار او را دیدم و…” (که خوب آن است).

او به نوعی نقش نهایی تقلید مسخره امیز از یک هزاره و قطعی حقیقت از یک هزاره, هر دو در یک بار. همچنین او فویل لویی اندرسون دادن به یک زمان بزرگ لویی اندرسون عملکرد. (من در بازدید از این مجموعه برای فیلمبرداری از فصل سه و نمی توان آن را بیشتر علاوه بر این نقطه, اما او گفت که یک داستان در مورد یک طبقه مشمع کف اتاق است که من هنوز هم پاره کردن در مورد در حالی که تایپ کردن این. طبقه مشمع کف اتاق!)

در هر صورت چرا شما تماشای جستجو حزب?

رهایی از میمی خاطرات

قرنطینه است و در حال حاضر فقط یک شمارش معکوس برای سپتامبر.

چه به تماشای این هفته:

پالم اسپرینگز: فوق العاده سرگرم کننده…و بطور غیر عادی و مرموز عمیق.

تازی: اگر تام هنکس WW2 فیلم برای اولین بار در جریان آیا کسی از شنیدن یک صدا ؟

Brave New World: بهترین نمایش جدید در جدید طاووس جریان خدمات.

آنچه به جست و خیز این هفته:

هوش: بدترین نمایش جدید در جدید طاووس جریان خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de